Omikron világ - A véleményetek tükrében

  • Témaindító DeletedUser8461
  • Kezdés ideje

DeletedUser8875

Vendég
Üdv!
Én is támogatnám egy új világ indulását, a paraméterek is tetszenek, csak a foglalási rend legyen régi, mert mostanában sok ilyen szeró nyílt és jó lenne egy nem lázításos gyors szerver is.
 

DeletedUser8461

Vendég
Az Epszilon világ is régi volt, és most volt a Nű világ is, ami 3-as sebességű volt, és régi hódítási rendű, és a Hyperborea világ is régi rendű, amely a szellemvárosok elfoglalását illeti. Az új hódítási rend elengedhetetlen, azt szeretik a legtöbben.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem az Új rendet szeretik a legtöbben, és mivel Epszilon pótlásáról van szó, így a régi foglalási rend elengedhetetlen a maradéktalan élvezethez.
Tehát máris meg van az első szavazásra váró kérdés: milyen legyen a foglalási rend.

A többivel egyetértek.

(Kár a már futó világokra hivatkozni, már csak azért is, mert Epszilon után felfedezhető egy sorminta, miszerint három lázítós szervert követ egy hódításos, majd megint három új és egy régi rendű. Ebben nincs benne a két különleges világ, nem is tartozik hozzá.)

A másik meggondolandó paraméter, az éjszakai bónusz a sebesség függvényében. Jó ötlet a hosszabb időtartam, viszont egy négyes sebességű világban hat óra a hódítás(persze csak ha régi rend nyerne :rolleyes:), így megváltoznának az erőviszonyok a foglaló javára.
Ezt mindenkinek magának kell eldönteni, így bekerülhet a szavazandók közé.
-----------

A szövetségemmel közösen, egyetértően egyeztünk meg abban, hogy a fent említett paraméterekkel ellátott világban éreznénk nagyon jól magunkat. Sokunkat nagyon nagy mértékben feldobna egy ilyen világ.

Szövetségen belül sem volt egyetértés a foglalási rendet tekintve.
 

DeletedUser7981

Vendég
Támogatom az ötletet!
Esetleg az éjszakai bónuszt változtatnám...az este 10 nem olyan jó...mert akkor még mindenki fent van:D Legalább 23óra:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8876

Vendég
A Kívánt Paraméterek:

Sebesség: 4 vagy gyorsabb
Egységsebesség: 2 vagy gyorsabb
Morál: NINCS
Hódítási rend: ÚJ
Szövetségi létszám: 100
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 22:00-06:00


Támogató vélemények:

*misa*
Benedek Bácsi
Harmath07
Jasper@zeroocol
szdie
mami53
 

DeletedUser8461

Vendég
[...] mivel Epszilon pótlásáról van szó [...]

Nem az Epszilon világ pótlásáról van szó, ezt senki sem mondta, csak az Epszilon világéhoz hasonló paraméterekkel szeretnénk játszani. Ahogy látom, egyre többen. És ez nem a hódítási rendre vonatkozik.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem itt maximum a hódítási rendről kéne szavazást kiírni, de nekem az új tökéletes.
 

DeletedUser8461

Vendég
Eddig az új hódítási rendet támogatók ~30-an vannak, ha nem többen, hisz nem írtam le a szövetségemből mindenkit, aki ezt választja, ezek csak az ide leírt szavazatok, a régi rendet pedig 3-an támogatják, de még ebből is lehetnek többen.
 

DeletedUser

Vendég
Ez erős csúsztatás :)
A támogatók az ötletet támogatják, miszerint legyen beleszólásunk az új világ paramétereibe, valamint a "gyors világot" említették néhányan kiemelten. Ha pontosak akarunk lenni, úgy rajtad kívül egy ember jelezte, hogy új rendet szeretne, kettő, hogy régit. Ez erős döntetlen. Azt hiszem nem távolodok el a valóságtól, ha úgy vélem: aki az Epszilont jelölte meg mint kedvenc világát, azok a hódítási renddel együtt szerették olyannak amilyen. Tehát róluk akár feltételezhetnénk is, milyet szeretnének.., ám ne tegyük, bármily logikus is lenne. Hagyjuk rájuk a döntést, szavazás lesz róla.
----------------

(...) az Epszilon világéhoz hasonló paraméterekkel szeretnénk játszani. (...)

Hát ez pedig Epszilon pótlását jelenti :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Pedig nem azt jelenti, hogy minden paraméterében pótoljuk :)

És hogy 2-2 lenne az arány, azt erősen kétlem, mert ha az első hozzászólásokat nézzük, szinte mindenki egytől egyig azt írta, hogy támogatja a dolgot, és ezzel a paramétereket is, vagyis az Újat :)

De szerintem erről most felesleges beszélnünk, ahogy Khiméra említette, lesz egy szavazás. Ott majd el fog dőlni minden, mindenki reméli, hogy a saját javára.
 

DeletedUser

Vendég
Ismét felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy szavazás lesz! Tehát mindenki örüljön a saját véleményének és majd ha eljön az ideje amellett voksol.

Illetve arra is felhívnám mindenki figyelmét, hogy minél többen szavaznak, és minél reprezentatívabb a minta, annál nagyobb súllyal nyom a latba, jelenleg 40000 játékos van a játékban, és természetesen nem várjuk, hogy a legtöbb aktív legyen a fórumon is, de 10-20 szavazat nem elegendő!
 

DeletedUser8461

Vendég
Ezzel természetesen tisztában vagyunk, és még egyszer, határozottan köszönjük a Szupport együttműködését ötletünk megvalósításában.

Reménykedjünk benne, hogy 100-200 szavazat össze fog jönni. Eddig sokszor merült fel, hogy x és y paraméterekkel rendelkező világot szeretnénk. Akkor most tegyünk érte!
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat,hogy közbe szólok,de a szavazás miből fog állni?Sebesség,hódítás,stb?Így lesz,részletesen?
Meg még 1 kérdésem lenne.Ha oda kerülne a sor,kilesz téve a honlapra ,hogy szavazás lesz,vagy csak a fórumon lesznek az információk?
Előre is köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Eredetileg arra gondoltam, hogy majd más ötlettel is előálltok, de jelenleg úgy néz ki, hogy Tyrion javaslatai mindenkinek tetszik csak a foglalási rend illetve a éjszakai bónusznál voltak eltérő ötletek.

Valószínű, hogy külön- külön lehet majd szavazni, de azért kivárom az ígért egy hetet hátha másnak is van összeállított szerver ötlete....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Az éjszakai bónusz tekintetében természetesen lesznek különböző ötletek, és ebben sokan engedékenyek vagyunk, hisz gyors világ, és ezért a nappal elég egy város elfoglalására, ha nem többre. A hódítási renddel lesznek gondok, mert nagyon sokan vannak az Új rend mellett, és mellettük sorakoznak a régi rendet szeretők is. És ahogy Kedves Khiméra is fogalmazott, az alap paraméterek sokaknak tetszenek, hisz a magyar szerveren nemigen volt példa ilyen gyors szervernek. Reméljük ez nem sokáig lesz már így.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom +1
Jolenne egy gyorsabb világ,és ezzel a beállitásokkal megfelelne

De sztem az egységsebeség gyorsabb kellene

Sebesség: 4
Egységsebesség: 3
Morál: NINCS
Hódítási rend: Régi
Szövetségi létszám: 300 (lehet kevesebb is)
Kezdővédelem: 5 nap
Éjszakai Bónusz: 23:00-07:00

Sztem ez igy jolenne :)
 

Gitta72

Member
Azt azért figyelembe kelle venni, hogy egy világ gyorsaságával összefüggésben volt és van a kezdő védelem is...
Minél gyorsabb egy világ annál kevesebb a kezdővédelem...
Jelenleg egy ilyen szerveren (nem magyar szero természertes) játszunk többen is és ennek a paraméterei nagyon beváltak (bár a szövetségi taglétszám limit kicsit alacsony a magyar szerverekhez képest)

A játék sebessége: 5
Egység sebesség: 1
Éjszakai bónusz: 0:00-07:00
Kezdő védelem: 2 nap
Max szövetség: 20
Új foglalási rend.

Foglalási rendben pedig szívesebben játszanék régi foglalási rendűben .
Egy ilyen vagy ehhez hasonló paraméterekkel rendelkező szerver miatt visszajönnék játszani szívesen a magyar grepora...
 

DeletedUser

Vendég
Tetszenek a paraméterek.. :D És én az új hóditási rendet szeretném.. :)
 
Fent