Milícia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Úgy látom "ez botrány" hogy nem tudsz olvasni. Ha okosat nem tudsz mondani a hülyeségedre meg nem vagyok kíváncsi.
 

DeletedUser

Vendég
ne szemelyeskedj! de tudod mit? legyen neked igazad. :)
en orulok neki, hogy ebben a jatekban van milicia. es annak is orulok, hogy vesztesegek vannak az ures falvakban is. es annak is orulok, hogy miliciaert nem jarnak harci pontok..mert mindezek egy jo jatekosnak nem okoznak problemat, szinte eszre se veszi... mert tudja a megoldast.

te meg nem tartasz azon a szintem.
 

DeletedUser

Vendég
"te meg nem tartasz azon a szintem. "

Hehe... ez megint személyeskedés:D:D:

Megint kapni fogsz a fejedre:p:p:
 

DeletedUser

Vendég
Engedélyezett más játékosok kezdőnek (noob) titulálása.
egy reszlet a szabalyzatbol. igaz, a jatekszabalyzatbol. :)

az meg hogy nem tart meg azon a szinten...szerintem ugyanaz.

eljen a milicia!!! a legjobb egyseg! :p
 

DeletedUser

Vendég
Arról,hogy egy aktív játékost kiiktatsz a játékból,ne is álmodj,ill. csak foglalással.Aki igazán játszani akar,és nem akar farm lenni,az nem lesz,ennyi.Ha 3 óránként fel tud nézni,a milíciája állandóan ott lesz a városban,amíg újra nem gyártja a seregét,legalábbis annyit,hogy ne érje meg támadnod.Ha akarja,úgyis talpra áll.
 

DeletedUser

Vendég
HALKABBAN!!!

nekem van egy kedvencem aki aktív és állandóan sereget képez, de nem tudja mi az a milícia ezért kapok tőle jó sok finom pontocskát :p bemenekült az akadémiánkba ahonnan kidobattam erre megsértődött, hogy mekkora egy szemét vagyok és nem tudok játszani, mert nem látom be hogy általában sokkal több sereget veszítek, mint amennyi nyersit elviszek tőle és ezért rossz stratéga vagyok és gondolta jó vezető lennék (nem tudom, hogy jutott ide a gondolatmenetével eh)


XY (<-- ne keressétek, mert azért valamennyire diszkrét vagyok vele ;) ) ma 7:38 órakor
Egyáltalán nem menekültem!
Nagy eszed van, ha nyersanyag nélkül megéri neked farmolni. Nagyon elmés ötlet... A szövetségben elég erős lennék ( a pontszámom alapján is), de Te inkább úgy döntesz, hogy a semmiért "farmolsz"... Jó vezető lennél...

T0ga ma 8:59 órakor
ki akartak nevezni,de hasonló döntéseim miatt nem fogadtam el ;)

YX ma 9:16 órakor
Képzelem... Valószínűleg hasonló okos döntéseket hoztál volna, és csak a klán érdekeit tartottad volna szem előtt, ahogy most is...

T0ga ma 9:23 órakor
igen ! én is így látom :)
van egy kellően erős falu itt aminek a fejlesztésével állandóan foglalkozik valaki. sajnos néha sok időt és energiát pazarol kevésbé fontos dolgokra (sereg,fal), de azért fejlődget. Azért elárulom, hogy nekem a harci pontok miatt éri meg támadni téged.

XY ma 10:18 órakor
Te dolgod. Én már úgysem játszom sokáig. Pont az ilyenek miatt unalmas ez a játék...

tehát annyira unalmas miattam a játék, hogy március eleje óta nem találta meg a milíciát.... pedig tényleg aktív, sokszor kiállt előlem és a nyersit is gyakran dugdossa
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent