Milícia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv

tegnap ugy jártam egy ember támadásánál hogy megtámadtam a seregéből semmi sem maradt és amikor másodszor megtámadtam fel álítota a milíciáját igaz én nyertem de alig maradt valamennyi seregem.:(
Ezek után ugy voltam, vele hogy mindegy legalább vissza esik a termelésbe és nem lesz neki elég parasztja a következő támadásomra erre közölték velem hogy a szabályzat semmit sem ir arról hogy bármi is történt ha egy embernek meg hal a milíciája 3 óra után mint ha mi sem történt volna.

Tehát ezel a részével kellene valamit fejleszteni mondjuk hogy ha felálitja a milíciáját a és megölik az összeset akkor a tanya annyi szintet essen vissza amenyi lakost elvesztet vagy valami hasonlót mert igy tulajdon képen csak fal kell nagy és bárki meg bírja védeni magát annyival hogy felálitja a milíciáját.
Az egyik játékos társamat idézve:

"de ha van fala és aktivizálja a tanyasiakat,akkor biza Te jársz rosszul....
mert azt nem olvastam,hogy a tanyákat korlátozottan lehet riasztani...
ha éber a gyerek,akkor szépen felemészti a seregedet a tanyákkal és fallal"
 

DeletedUser

Vendég
Ha téged a milicisták is megvernek,akkor nem a milicistákkal van a baj....
 

DeletedUser

Vendég
Hanem a támadósereged minőségével (hogy befejezzem..:)). Egy normális támadósereg simán megeszi a felállítható miliciát.
Aktív taggal majd próbálkozz akkor ha már le tudod verni a miliciát is. Nincs ezzel a rendszerrel semmi gond.
 

DeletedUser

Vendég
Ahan csak az az egy gond van hogy nekem még nincsenek harci szekereim külömben tenék az egészre

de az hogy a +6 os fal + milicia levert 50 kardforgatót 20 ijászt meg a hopiig mindenböl 20 at az az idegesitő

és ha már itt tartunk a hallot parasztok hogy a fenébe menek vissza dolgozni ?
 

DeletedUser

Vendég
Mondom én, hogy rossz a támadósereged összetétele.:D

Ha nem tudod türelmesen megvárni amíg épkézláb támadósereged lesz és úgy támadsz aktív játékost, hát akkor ez benne van a pakliban. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
aki védő katonákkal támad az megérdemli hogy leverjék a seregét
 

DeletedUser

Vendég
Ahan csak az az egy gond van hogy nekem még nincsenek harci szekereim külömben tenék az egészre

de az hogy a +6 os fal + milicia levert 50 kardforgatót 20 ijászt meg a hopiig mindenböl 20 at az az idegesitő

és ha már itt tartunk a hallot parasztok hogy a fenébe menek vissza dolgozni ?


Igen ez jó kérdés Ezt én is megszívtam:

53 lovas -17
11 szekér -6

VS

194 milícia -194

És neki nem lesz rossz akkor simán visszamennek és dolgoznak tovább.
szvsz ez nem gyerebe.

légyszíves ehhez találjatok ki valamit
PL 48 óráig ne tudja megint összehívni v ahány milícia elesett annyi tanya bukjon vagy valami. Így minden Vér Pistike tud védekezni semmi taktika nem kell hozzá.

Yanee
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom mit zavar titeket az, hogy egyből nem lehet mindenkit beverni. Izzadjatok meg érte. Szerintem meg nem kell változtatni ezen a dolgon. Így van jól ahogy van.
 

DeletedUser

Vendég
Ez így van ne keljen beverni, de a támadó semmit nem kap. Még legyőzött egységként sem szerepel, hogy legalább diadalmenetet lehessen csinálni.

Szvsz ez igy nem jó ez egy "stratégiai" játék és nincs balanszba a támadás és a védekezés. A védekezéshez nincs szükség egységre csak épp online kell hogy legyél.
Mivel a támadó seregek viszonylag lassúak biztos van idő belogolni, és semmit nem bukik a védő, a támadó meg nem kap semmit csak veszít.
igen bukjon a támadó sereg, de akkor a milíciákat ha már leverted ne lehessen megint összehívni 3 óra múlva, főleg ne menjen vissza dolgozni a halott paraszt.

Valami legyen mert ez nem logikus.

Yanee
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom mit zavar titeket az, hogy egyből nem lehet mindenkit beverni. Izzadjatok meg érte. Szerintem meg nem kell változtatni ezen a dolgon. Így van jól ahogy van.

Pont ez a baj ,hogy hiába fejlődsz gyorsabban , szánod rá a több időt elég ha egyet kattint , hogy sorozás és már ott is van 100-200 emberke minimál költséggel , nulla gyártási idővel.
Te pedig nem tehetsz ellene semmit mert ehhez nem kell stratégia , hogy :Tanya->Sorozás->várom , hogy mi lesz.
És ha már rászántam az időt/nyersanyagot , hogy beverjem a védelmét akkor legyen már jó nekem is kicsit.

Szerintem nem lenne ez annyira zavaró ha legalább harci pontot kapnál értük.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, én is örülnék neki, ha kapnánk értük harci pontot, de így nagyon olcsón lehetne kultúra pontot szerezni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez egyre inkább nem jön be nekem, azt hiszem itt a vége.

~28000 nyersi + 24óra paciépítés bukott ell mert 195 milícistát képes volt összerántani.

Akkor hogyan lehet valakit kiiktatni a gameből?

Ez NC
 

DeletedUser

Vendég
Ez egyre inkább nem jön be nekem, azt hiszem itt a vége.

~28000 nyersi + 24óra paciépítés bukott ell mert 195 milícistát képes volt összerántani.

Akkor hogyan lehet valakit kiiktatni a gameből?

Ez NC

a miliciat a parittyas irtja a legjobban, raadasul olcso. :)
alapszabaly, nyersanyagert ne tamadj aktiv jatekosokat, mert a rabolt nyersanyag soha nem fogja fedezni a vesztesegeidet. aktivakat harci pontokert vagy siman kiszurasbol tamadj, de ne is gondolj arra hogy egyszer majd megeri.
 

DeletedUser

Vendég
Elég jól megéri aktívakat farmolni, csak okosan.
Első alkalom harci pontért, azután nyersiért.
Megéri azt a napi 5-6 katonát 10-15 K nyersanyagért elveszteni.
(ez botrány: neked nincs szerencséd, olyan szigeten tényleg nem lehet)
 

DeletedUser

Vendég
Az a botrány hogy a milíciáért nem kapsz harcipontot és hogy üres városban elbuksz 13 embert ez a botrány. Ez kétszer is megtörtént velem , legutóbb 1 parittyás, 1 hoplita, 1 lovas, 1 szekér. Phalnx kifejlesztve, parancsnok aktiválva.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
fejleszd ki a diplomaciat az akademiaban es csak akkor tamadj npc falvakat, ha 60% vagy ez felett van a hangulat. garantaltan nem fognak fellazadni... :)
 

DeletedUser

Vendég
fejleszd ki a diplomaciat az akademiaban es csak akkor tamadj npc falvakat, ha 60% vagy ez felett van a hangulat. garantaltan nem fognak fellazadni... :)

Ha ezt nekem írtad akkor először értelmezd az írásomat. Nem beszéltem NPC falvakról!!!:mad:
Kerüljük a felesleges hozzászólásokat!!!
 

DeletedUser

Vendég
O.k. bocsi, elneztem, mivel tobb helyen olvastam forumot es valahol szo volt az npc falvakrol, hirtelen azt hittem itt is arrol van szo... :)

DE!!! minek haborodsz fel azon hogy veszitettel par egyseget???
a falat beleszamoltad? a varos alapvedelmet beleszamoltad|???

ha ugy akarsz nyersihez jutni es csatat nyersi hogy nulla veszteseged legyen...akkor nem megfelelo jatekot valasztottal.
olvasd el a sugot, hasznald a szimulatort es ne sirankoz azert mert vesztettel par egyseget. ez egy ilyen jatek.

hasznalj katapultot, hogy leverd a falat valamint tapasztald mikor nem aktiv az akit tamadni akarsz. arra viszont ne szamits hogy neked mindig veszeseg nelkul menni fog a dolog. azert mert mas tobbet van gep elott es taktikazik, okos, gondolkodik, ez nem azt jelenti hogy ezert rossz lenne a jatek.

az ilyen beszolasok pedig nekem ugy jonnek le, hogy konnyen feladod...
.Ez egyre inkább nem jön be nekem, azt hiszem itt a vége.

ez premium pontokkal se leszel nagysag rendekkel jobb jatekos
Phalnx kifejlesztve, parancsnok aktiválva
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a mílíciák csak védik a város azt amugy látod az agóránál
hameg sok embert vesztesz akor csináj még!:D:cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent