Mért igáznak le mindig mindenhol mikor még csak az 1000 pontot se éred el?

DeletedUser

Vendég
szerintem

szerintem ha eléred a háromnál több várost már nem támadnak.
mer akkor már erős vagy.:)
 

DeletedUser1598

Vendég
Húú, erős vagyok... De jó. Egy 1000 pontos játékosnak igen, de egy 500000-es játékosnak kis ...(nem írom mi) vagy.
 

DeletedUser

Vendég
"bosszantó legyecske" akart a pontok helyére kerülni, ugye? :)
 

DeletedUser

Vendég
Engem a word 3 tesztszerveren igaáztak le 5száz pontal kb 5ször :) és mégis játszok
 

DeletedUser

Vendég
és én nyafogjak ma felcsukom agépet és mind a 5 városom elfoglalták :D:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mert nálad jobbak. Ilyen egyszerű.

Nem jobbak!!Az ijen és kell a pont kell a nyersi azok mégé bujkáltok!!!Nem nehéz 1 kezdöt elverni én nem szoktam söt még segittek is hakell.Nem erre verm magam hi-hi levertem és irkál ,hogy hagyam békén mijen gyerekes viselkedése van.Nem gyerekes és igazukvan ha téged támad nagyobb könnyen meg véded magad mert 1-böl irsz a nagyobbaknak segitsetek meg támadnak!!És ez igaz mindenkire elötte játca a nagyot mert ö már X-éve vagy honapja tolja és van serege stb.Én több szeron is játcom és ha valaki segitséget kér segittek neki és nem lenézem ha klántársat 1 ember támadja nem szolunk bele föleg ha elötte ö támadott de ha 1-ellen több megy na az igen.De vannak ojanok is megtámad te vissza támadod erre meg jön az egész klán 1 alig 10-ezer pontosra bán tottad a barátom na most kapol!!Na akkor ijen kor ki a gyerekes és ki nem az??
 

DeletedUser

Vendég
Valaki ezt lefordítani nekem? Nem tudom elolvasni az utolsó 3 sort. Vagy egy tömör érthető mondatba vagy mindegy mibe, de légyszi hadd értsem meg, hogy miről írsz :confused:
jah, és játszani-nak kell helyesen írni
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem, mi itt a probléma.

Ez egy harci játék, ahol minden egyes városnak megvan a stratégiai jelentősége, függetlenül annak pontszámától!

Lehet itt dühöngeni, hogy ez nem ér, ez gyerekes, de a játék attól nem fog megváltozni. Ez az élet rendje, az erősebb megeszi a gyengébbet.

Minden egyes játékos előtt nyitott a lehetőség, hogy egy szövetséghez csatlakozzon, vagy létrehozzon egyet. Az erő a kollektív fellépésben van! Meg lehet kérni a szövetséges játékosokat, hogy segítsenek megvédeni a városod, vagy vegyenek részt egy közös támadásban. Erre találták ki a szövetségeket.

Minden játékos maga dönti el, hogy segíti a kisebbet, vagy támadja. Gondolom senki nem örülne neki, hogy sokáig segített egy kisebbet, aki átpártol egy ellenséges szövetséghez és szépen leigáznak.

Minden a stratégia kérdése és az a jó a Grepolisban, hogy számtalan különböző stratégiát lehet kidolgozni és egyikre se lehet azt mondani, hogy ez a legjobb.
 
Fent