Mért igáznak le mindig mindenhol mikor még csak az 1000 pontot se éred el?

DeletedUser

Vendég
még 1 ilyen kérdést :D
a válasz: ez egy ilyen játék :p
 

DeletedUser

Vendég
mondjuk az nagyon szokatlan, hogy 1000 pontost igáznak le. De nincs semmi baj, engem gammán 2-szer igáztak le, mindig 8000 pontos voltam...

Ja, igen... Volt egy olyan verzió amelyik kijavította, azt, hogy kaphassak 2 ugyanolyan kitüntetést. Kitüntetés fül alatt nekem csak 1 olyan, van, hogy
Áldozat kitüntetés, de a profilomban 2-szer van:eek:! Ha akarjátok megnézhetitek:D
 

DeletedUser

Vendég
Gammára nemrég regeltem, még kicsi, 1700 pont körüli vagyok. A szigetemen van 4 másik játékos, akik szintén kb ekkorák - már mind a farmjaim, sőt, az egyik szorgalmasan gyártja nekem a leölni valókat :) Épp ma éjjel küldött rám éjszakai bónusz alatt 80 parittyást (hol rejtegette eddig?... tegnap este 11 előtt 2 perccel támadtam utoljára, pár órával később meg már 80 volt neki, elbújtatta őket előlem), kisebb kárt okozva így, mintha én mentem volna és gyilkoltam volna le őket... Alig van még pontom, de nemsokára a 2. diadalmenetem zajlik, hála a kedves szigetlakóknak :)

Egy másik pedig írt, hogy nem unom-e még... nem, sajnálom, de ez kell. Azt viszont felajánlottam, hogy beveszem a klánba, és segítem, tanácsokkal vagy bármivel, egy feltétellel: fejlődik rendesen, napi 2 belépés minimum. Csak ne lenne olyan jó szívem :p

Guitar, neked is azt tudom ajánlani: szedd össze magad, és írj egy normális hangvételű, érett levelet a támadódnak - hidd el, sokan egy normális, értelmes szóért abbahagyják, sőt segítenek is. Ne siránkozz, ne könyörögj, és főként ne szidalmazz. Ne azzal érd el, hogy sajnáljon, hogy "Mééért támadsz fojton nem unod" stílusú leveleket írsz, hanem azzal, hogy értelmesen teszed. Töltsd ki a profilod, valamit írj oda magadról, akár csak egy idézetet, ami jellemző rád. Tűnj érettnek és értelmesnek, olyannak, aki tud bánni a szavakkal. A támadók nagy része igazi szövetségese lesz egy ilyen játékosnak. Persze vannak menthetetlenül b**kó pa**szt, csak a támadásra hajtó játékosok is. Ha ilyet fogtál ki, kezdd elölről máshol, vagy szövetkezz valakikkel.
Tanulj meg éretten írni, és játszani, és több esélyed lesz, hidd el.
 

DeletedUser

Vendég
én alfán amikor a legelső szigetlakómat igáztam le. Írt egy olxan gyönyörű levelet: K***a anyád, hogy elfoglaltad a városom! Jelentettem és tiltották örökre:D A másik városát meg farmolgatom:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Guitar14: azért, mert valamit nagyon rosszul csinálsz.

Azt viszont felajánlottam, hogy beveszem a klánba, és segítem, tanácsokkal vagy bármivel, egy feltétellel: fejlődik rendesen, napi 2 belépés minimum. Csak ne lenne olyan jó szívem :p

Hiba. :)

Persze vannak menthetetlenül b**kó pa**szt, csak a támadásra hajtó játékosok is.

Hm, tehát ha valakit nem érdekel a siralom, és támad mert kell a nyersi, kell a harci pont, akkor az bunkóparaszt. Értem. Vagyis nem értem. :(
 

DeletedUser

Vendég
én értem :)
sőt, márt találkoztam is ilyennel én vagyok a példa rá :D
a szigetemen mikor beléptem egy alig 10000 pontos szövibe (ma már a 9. helyen áll :D) és a szigetemen 9-en beléptünk én elkezdtem a többit farmolni, ekor az egyik írt egy olyan levelet hogy majdnem kiugrót a szemem és inkább nem idézek belőle mert egy részt azzal gyaláznám a magyar nyelvet más részt tintafestéket nem tűrő szavakat tartalmaz harmadrészt tiltja a szabály :D
amikor megszereztem a 4. városom akkor ugyanezt kezdtem el a szomszédaimat és akkor kaptam egy olyan szépen megfogalmazott levelet hogy kérte hogy ne farmoljam és hogy küldjek meghívott (ekkor a szövetségem alig 300.000 pontos volt) pedig köztudottan az agresszív játékos vagyok, ebből látszik hogy egy szépen megfogalmazót összeszedet levéllel sok mindent el lehet érni
 

DeletedUser

Vendég
egy szépen megfogalmazót összeszedet levél
Az ilyen levél olyan, mint a jeti. Állítólag láttak már jetit is.
Igaz, én itt nagyon új vagyok, de más, hasonló játékot játszottam már. Sőt, diplomata is voltam. Nagyon-nagyon kevés ilyen van. De az biztos, hogy képes megzavarni a támadót egy ilyen. Persze ha nem 10 éves vérpistike.
---
Edit: még valami a kérdést feltevő embernek. Egy jó tanács. Engem pl. halálosan idegesít a kérdőjelek és a felkiáltójelek halmozása. Olyan, mintha üvöltenének velem. Szörnyen zavar. Ha rám hallgatsz (azt csinálsz, amit akarsz, de) erre is figyelj oda, ha levelezel. Szerintem. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mert mi a baj a sok kérdőjellel ????????????????????????????????????????????????????????????? Hát nem szemet gyönyörködtető??????????????????? :D

Nekem a "vok" szó az amitől kiráz a hideg.

Sajnos nem sokan tudnak levelezés során olyan keretek között maradni, amit megenged a kommunikáció alapszabályai, de ha valaki ilyet tesz, az ne lepődjön meg rajta, ha büntetésben részesül, mert tilos más játékosok sértegetése a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Ezek a szavak a legjobbak: cs all! nm vok eben ajátékban, d abbahgym, h, mien, ien stb...
 

DeletedUser

Vendég
Dragon, a kérdőjelek sormintának pont megfelelnének, ha a játékbeli kommunikációban nem lennének oly roppant zavaróak :D

Alphán csodaszövetségünk legújabb tagjának (IGEN!!! Már hárman vagyunk!!!) a bemutatkozó levele a bemutatkozó visszatámadásához ennyi volt csak: "Kíváncsiskodsz? Nem szeretem!"

Nem tehetek róla, a szívembe lopta magát.

Ebből is látszik, hogy három szóból is ért a jólnevelt kalóz :) szövetségünk rögtön 50%-kal lett nagyobb.
 

DeletedUser

Vendég
hát ja, igaz a b***ó p*****sztokból kaptam ám deltán és mi lett a vége? 3000 pontnál adót kb. 10000 harci pontot és egy nap védője kitüntetést :)
Azért léteznek szörnyetegek is, de ezeket meg kell nevelni :)
 

DeletedUser

Vendég
:confused:

Na megvolt nekem is ma az első figyelemreméltó levelem. Ő se érte el az 1000 pontot szegény. Nem is fogja. Vagy azért nem, mert egész álló nap farmolni fogom, vagy mert bejelentem a kulturált levelét. Amiben a b+ felszólítás összesen 3X szerepel, a többi válogatott finomság, a képzelőerőtökre bízom. Van benne utalás egy csomó olyan szervemre, ami nincs is. Nem tudom, mi a nagyobb kitolás. Naponta 10x lefarmolni, vagy bejelenteni? Dilemma. :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Naponta 10x lefarmolni, és bejelenteni. A bejelentéseket mi kezeljük, a farmolást meg ahogy érzed. :)
 

DeletedUser1598

Vendég
Sértegetésnek számít az, ha azt küldik, hogy: cúna néni/bácsi! megpurcantak az edségeim!!! te is purcanj meg!!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

DeletedUser

Vendég
Az, és a súlyosabb fajtából. Más ember halálának a kívánása egyáltalán nem ide való, főleg, hogy ez egy játék.
 

DeletedUser

Vendég
Jó reggelt! Kávé van?
De amúgy miért jó ez? A szemem esik ki ennyi kérdőjeltől.
Miért jó?????????
Au.
Belőlem már az is agresszivitást vált ki, mikor az iwiwen XYZ Julika (főleg a nőkre jellemző valamiért) kiírja üzenőfalra, hogy
Kövács Bélának boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grrr.
---
Edit: Bocsánat, azt hittem a kocsmában vagyunk. :)
 

DeletedUser

Vendég
visszatérve a kérdéshez:
Én tegnap megtámadtam egy 2000 pontost, és este 21:53- kor visszatámadott
63 kardossal 8 szekérrel:D
Látod vannak merészek, akik nem hagyják magukat és nem lehet leigázni őket:)
De miért is foglalnám el? Mit kezdjek egy ekkora kis parasztfaluval?:confused:
Szóval részben rajtad múlik, hogy leigáznak...
 

DeletedUser

Vendég
Én nemhagyom magam nem is tudnának leigázni! 165 lovassal 100 kardforgatóval 57Biremával.250 hoplitával.800parittyással.Egy 3városost elvertem:p Így félnek tőlem :p
 
Fent