Lovaság

DeletedUser

Vendég
mindig azt írja ki, ha minden meghalt és nem maradt senki a csatamezőn
 

DeletedUser3544

Vendég
Üdv!
Lenne mégegy kérdésem ezzel kapcsolatban.
A súgóban ez olvasható a Milícia alatt:
"A milícia a városod munkásaiból áll össze. Szúrófegyvereikkel kellemetlen meglepetést tudnak okozni a támadónak a falak mögött."
A fentebb olvasott példák alapján akkor itt valamit nagyon értek!!!

Ha lovasokkal támadok egy várost ahol a milícia védekezik, és a lovasomnak ütőfegyvere van, és a milícia az ütőfegyverek ellen 6-tal védekezik és egyben ezzel is támad vissza a lovas 55-ös ütőjére, akkor mi köze van a milícia szúrófegyverének itt bármihezis???!!!!
 

DeletedUser

Vendég
az, hogy Grepolis világában mindennek van támadó és védőértéke. A támadóérték 3 csoportból áll:
ütőfegyver [kardos- védekező; lovas- támadó (mitológiai egységeket nem ecsetelem)]
szúrófegyver (hoplita és harci szekér jó támadásra és védekezésre)
távolsági fegyver (parittyás- támadó; íjász- védekező; katapult falromboló; védekező)


Mindenkinek más fegyvere van, ahogy itt látod és mindenkinek más a védekezése, ezért lehet, hogy egymást megöljék...
 

DeletedUser

Vendég
hmm tehát ha jól értem egy 6 vs 1 csatában 6*5=30 vs 1*14=14 ami 30:14=2,14.. az azt jelenti hogy 2 élete marad az 5-ből 1 támadó katonának és mivel több támadó értékük mint a védőé azért a védő mind meghalt?
vagyis konkrétan a támadó érték a védelem is és egyben az élet is.
Jól értem?
Ezt értem.. de miaz hogy 2 élete maradt az 5 böl?

Milyen ötből?
Vagy most a támadási érték az élet erő? (hp)

Vagy most nem értem....

Mert én úgy értelmezném hogy 30-14=16 a 16:5=3 tehát katona üti.. tehát 3 katonának kéne meghalni ha 20 ha 30 vagy vagy végtelen mennyiségnek támad...
Ehhez képest 4 kardos halmeg egészen 24 támadóig...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent