Kocsma/Offoljunk

DeletedUser

Vendég
Részletkérdés, ne vessz el a részletekben. :D Belépsz a fórumrészre, és nyomogatod azt a területet, ahol a gombok voltak, hátha sikerül újra leadni a szavazatot. :D
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok nem tudja valaki hogy a játékba a szöv.forumba hogy kell képet be rakni?
 

DeletedUser

Vendég
[img!][/img!] tagek közé kell berakni a kép URL-jét(felkiáltójel nékül)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!! Tagfelvétel van a aGladiátor klánba!!!! Aki szeretne jelentkezni az irjon a Gergo1025-nek népesség limit nincsen!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Az ilyen jellegű felhívásokat a server saját fórumába illik írni. Így még azt sem lehet tudni, hogy melyik serveren van a megnevezett klán
 

DeletedUser

Vendég
mi van bandybaa-val? már régen nem szólt hozzá egyik témához sem
 

DeletedUser1598

Vendég
nem akar szólni semmit... ez van... kérdezhetném én azt, hogy: mivan "dizecskke"-vel, vagy "ez botrany"-al, vagy "tOga"-val?? stb...
 

DeletedUser1598

Vendég
MOST A SUPPORTOT KÉRDEM: Egy offos kérdés... valahogy meg lehet nézni, hogy a játékon belül kinek van a leghosszabb levelezése??? (Vagyis kik között folyt egy levélben a legtöbb oldalból álló beszélgetés)???? Kíváncsi lennék... nekem van épp egy jelenleg 101. oldalnál tartó levelezésXDXD
 

DeletedUser

Vendég
Nem szoktuk a levelezéseket olvasni, tehát most te vagy az első, amíg más nem hozza nyilvánosságra a levelezése hosszát. .:)
 

DeletedUser1598

Vendég
ok:) nekem mindegy... csak kíváncsi voltam van-e az ilyen számozva, vagy valami...
 
Fent