Közös internetkapcsolat - közös háztartás.

DeletedUser9344

Vendég
...DE például, hogy tudják azt kiszűrni ha nekem van 10 accom de egyik sem megy ugyan arról az ip-ről??
Mondjuk van 3 mobilom amin mobilnet megy (nem ugyan az a szám más net stb.) és emellett 7 laptopom vagy gépem van mindegyikhez külön net.
Akkor az ilyent, hogy lehet szűrni?? Mert ha az ip-t nézik akkor soha az életben nem kapnak el.
Üdv.: luh214

Ezt jelenleg tényleg meg lehet tenni, de az az igazság, hogy akinek elkúrja a pénzét 10 netre, annak hajrá :D Lehet, hogy van néhány ember aki így akar érvényesülni, de a játékosok számát nézve ezrelékekről van szó...
 

DeletedUser

Vendég
De azt is kiszűrhetik.
Feltűnik, hogy mindig csak u.a az időpontokban van fenn az a 10 kari.
lehet, hogy 1 hónap alatt nem szúrják ki de 3 hónap mulva érk a bünbti
 

Moira

Ex-CM
A fair play szabály azért jött létre, hogy amennyiben valakik több fiókkal játszanak, de ebből egy fő fiók van, a többi pedig kiszolgáló fiók, akkor a multi szabályszegés következményeit tudjuk alkalmazni. Ebből a szempontból tehát lényegtelen, hogy egy személynek van 10 IP-ről 10 fiókja, amely egyet szolgál ki, vagy tényleg van 10 játékos 10 helyről, ahol 9 fióknak egyetlen célja, hogy a fő fiókot kiszolgálja. Remélem, ez segít oldani az aggályokat.
 

DeletedUser9231

Vendég
Köszönöm válaszotok!
A csapatnak meg akik szűrik ezt hatalmas pacsi, mert biztos nem könnyű kiszűrni a csalókat és ahhoz képest nagyon hatékonyan dolgoznak!
Üdv: luh214
 

DeletedUser

Vendég
ezzel sajnos nem tudsz mit tenni, így van, miattad ezt nem változtatják meg :(
viszont ez fel vet egy új kérdést: ha én grepozok, és valaki elkezdi lopni a wifim, és ő azon grepózik, és én erről nem is tudok, akkor ezért kaphatok büntetést?
 

DeletedUser9302

Vendég
AZért nem.

Ha olyat tesz ami a törvénybeütközik és "lefülelik" akkor elvileg tied a felelősség.
Ezt jelszóval lehet kivédeni.

Persze nem biztos amit ide leírtam!
 

DeletedUser

Vendég
Milyen felelősség az övé??? Amennyiben valaki szabad wifire rácsatlakozik és egy másik felhasználó névvel játszik, akkor milyen felelősség terheli a wifi tulajdonosát? Nem az IP címet tiltják a játékban, hanem a felhasználói fiókot blokkolják.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem grepolisra gondoltam!
HA pl.: rámegyek a szomszéd WiFi-jére és nyomom a grepet akkor igen legfeljebb ha olyat teszek kitiltanak.

Én igazi rendőrségileg bűntettet dologra gondoltam (bár gondolom az előttemlévő nem erre célzott).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor arról írj! Senki nem erről beszélt, nem erre vonatkozott a kérdés. Egyébként az általad említett esetben sem kellene büntetésre számítania, ugyanis "minden kétséget kizáróan" be kell bizonyítani, hogy ő követte el azokat a cselekményeket. De még egyszer mondom itt a kérdés nem erre irányult, bár szerintem válaszolnod kellett mert nem volt meg még a napi 12 hozzászólásod :) "Rendőrségileg büntetett dolog" mint kifejezés szintén nem létezik. Törvény által büntetett cselekmény létezik, vagy rendőrség által üldözendő cselekmény. A rendőrség ítéletet nem hoz, büntetni nem büntet, ez kizárólag a bíróság hatásköre.

Még annyit tegyél majd meg, hogy ne más színnel írd a hozzászólásaidat, ugyanis nem vagy sem moderátor, sem a support tagja, ha jól tudom. Hagyjuk azt meg nekik, így azonnal látszik amikor ők commentelnek valamit. Valaki még a te hozzászólásaidat, válaszaidat is annak gondolja, holott rengeteg alkalommal adsz rossz választ.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Még annyit tegyél majd meg, hogy ne más színnel írd a hozzászólásaidat, ugyanis nem vagy sem moderátor, sem a support tagja, ha jól tudom. Hagyjuk azt meg nekik, így azonnal látszik amikor ők commentelnek valamit. Valaki még a te hozzászólásaidat, válaszaidat is annak gondolja, holott rengeteg alkalommal adsz rossz választ.

Köszönöm a figyelmeztetést.

Darkest, gg senior-nak igaza van, kérlek a hozzászólásaidat az alap, vagyis fekete színnel írd.

Ahogy Moira is leírta, a fejlesztők tényleg azon dolgoznak, hogy megpróbálják minél jobban leredukálni annak a lehetőségét, hogy valakit tévesen ítéljenek el. A forge of empires-en a napokban volt egy igen nagy botrány, ahol a szabályzat nem érthető pontjait szidták, és az igazságtalan szankciók ellen léptek fel. A nem érthető szabálypontok esetén jogos volt a reakció ott, de (mint itt is), nem lehet minden egyes esetet külön beleírni a szabályzatba, de a fent említett nyilvános-wifi esetére mindenképpen kéne valami blokád.
 
Fent