Kérdés

DeletedUser

Vendég
ez így nagyon béna, hogy nem tud folyamatosan növekedni a város. gyakorlatilag semmit sem lehet csinálni. nem lehet építeni többet, nem lehet katonákat képezni......
mondhatni vége
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy harci játék. A katonák, amik a tanyahelyet foglalják, arra valók, hogy más városokra küldd őket, netán el is foglald velük a másik várost, ahol aztán képezhetsz újabb katonákat, és amit csinosítgathatsz a magad örömére. No meg persze annak az örömére, aki a te városodat szemelte ki épp, és pont úgy gondolja, mint én: tehát hogy ez egy harci játék, amiben azért el-elfoglalgatják a játékosok egymás városát.
 

DeletedUser

Vendég
az építésre ott van a Lego és a Sims, persze azért mindenki szereti a városait 10.000 pont fölé tolni, de attól még ugyanolyan harci játék, mert buktatsz vagy elbuktatnak...
 

DeletedUser

Vendég
vagy még ott az alpha, csak halál lassú :p
én nekem az átlagpontom 11000 pont és támadó játékos vagyok, szerinted ez jelent valamit? :D
 

DeletedUser

Vendég
igen, számomra azt, hogy termálfürdőd van sok helyen
 

DeletedUser2786

Vendég
Fiók átadás

Volna még egy kérdésem?
Mivel a következő hónaptól új melóhelyem lesz így időhiány miatt aligha fogok tudni játszani ezen a játékon!Ezért azt szeretném megkérdezni,hogy a fiókot át lehet e adni valakinek vagy csak akkor tudom magam törölni,ha a városaimat már elfoglalta a szövetségi tagjaim?

Köszönöm a segítséget előre is!! :)
 

DeletedUser

Vendég
Fiókot átadni csak a supportvezető engedélyével lehet. Ami kell hozzá:
- hibátlan szabályszegési múlt mind az átadó, mind az átvevő részéről,
- alapos indok.

Ha ez a szándékod, az Ügyfélszolgálatra írj egy levelet, amiben leírod, miért és kinek szeretnéd átadni. Aztán várj türelemmel Moira engedélyére.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Miért van az, hogy minden feltételem adott egy Gyarmatosító hajó építéséhez (ki van fejlesztve, a kikötőben megjelent, megvan a megfelelő nyersanyag) és mégsem tudok ilyen hajót készíteni?
 

DeletedUser

Vendég
Eta

Az Eta vilag utan mikor fog indulni a legkozelebbi vilag es kerdes mikor fog indulni?
 

DeletedUser

Vendég
Új világ indulásáról időben fogtok tájékoztatást kapni!
A játék főoldalán, itt a fórumon és körüzenetben is kihirdetésre kerül!
Sajnos mi is csak nem sokkal előtte tudjuk meg, ezért kérünk mindenkit, hogy az erre irányuló kérdéseket mellőzzétek!
 
Fent