Kérdés

DeletedUser

Vendég
Helló!Hogy lehet,hogy a szimulátor azt jelzi,hogy a 6 védő kardforgató megöl 19 támadó kardforgatót a 20(támadó kardforgató)-bol??:confused: Semmi isteni erőt nem tettem egyikhez se,mind2 ugyan úgy volt,városfal nem volt védőnel,csak a támadónal volt több kardforgató...Ez hogy lehet?Igaz amit a szimulátor mutat?
 

DeletedUser

Vendég
Városfal nélkül is van a városnak egy alapvető védelme. És egyébként a Súgóban az Egységeknél nézd meg a kardforgató támadó, illetve védelmi értékének arányát :)
 

DeletedUser2922

Vendég
Azt szeretném megkérdezni,ha elfoglalják a városomat,a kint lévő támogatókatonák elvesznek a támogatott városból?
 

DeletedUser

Vendég
Igen, abban az esetben valamennyi, a városhoz tartozó egység veszik.
 

DeletedUser2922

Vendég
Hát az elég baj.Sajnos akkor a meglévő városban kell újra fejlesztenem.
 

DeletedUser

Vendég
katonai egység fejlesztése

Üdv Mindenkinek!
Klassz ez a játék, tényleg tetszik.
Szép a grafika,az ötlet is jó.
Az jutott eszembe, jó lenne a katonaságot fejlesztenem, hogy ne csak kaszárnyám legyen. Az lenne a kérdésem ebből kifolyólag, hogy akadémiát melyik szinttől lehet létrehozni? - olvastam, hogy akkor, abban az esetben lehet parittyást és egyéb katonát kifejleszteni.
(ugyanis mindezidáig csak kardforgatóim vannak, és talán jó lenne valami más katonai egység is)
 

DeletedUser

Vendég
Akadémia építésének követelményei:
Szenátus: 8. szint
Tanya: 6. szint
Kaszárnya: 5. szint

De ha a Szenátuson belül rákattintasz a "+" gombra már tudnád is a választ.
 

DeletedUser

Vendég
bocs a zavarásé

megtudnátok vekem mondani hogy lehet a fórumon profilképt csinalni?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Fent a Kezelőpult menün belül, majd bal oldalt az Arckép módosítása menüpont alatt.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki abbahadja a játékot , és a katonáit átadja nekem , a kérdésem pedig az lenne hogy mikortól fognak engedelmeskedi nekem ? a választ elöre is köszönöm .
 

DeletedUser

Vendég
A katonákat nem lehet a játékban átadni, csak támogatásba küldeni.
A nem általad képzett katonák sosem fognak engedelmeskedni neked.
Minden egység csak abból a városból fogad parancsokat, amelyikben képezték.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2786

Vendég
Város törlés!

Érdeklődni szeretnék,hogy lehet e egy nem kívánt várost törölni!
Sajnos a gyarmi hajóval rossz célterületre indultam el és így egy teljesen új telephelyen hoztam létre egy teljesen új várost! :(
Ha van rá mód kérek segítséget!
Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sehogy. Bosszantsd fel a szomszédodat, hátha elfoglalja :)
 

DeletedUser

Vendég
Segítség!
Ha a tanya maxon van és nulla a népessége, mit lehet tenni?
Egyáltalán, hogy van? A tanyán nem "termelődnek" újra a lakók?
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm.
Ha rendezek vmi fesztivált akkor lesznek újra embereim?
És ezentúl már csak így lehet???????
Ezek nem szaporodnak vhogy? Már bocsi.
 

DeletedUser

Vendég
városi fesztiváltól nem lesznek ÚJ embereid, így ott termelődik a nyersi és elköltöd, hogy legyen KULTIPONTOD. Egyébként meg kell ölnöd katonákat.
 
Fent