Jelentés bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tiszteletem!

Akadémia, 13-as szint. Emelő: 10%-kal csökkenti az építési sebességet a szenátusban. 3000 fá-ba, 1800 kő-be, 1400 ezüst-be és 4 f.p.-be kerül a lassítás a Gammán. Nem tudom , hogy tényleg így gondoltátok-e, de ha igen akkor én inkább nem kérek belőle. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok még teljesen kiigazodni a fórumon. Az esetleges bakikért bocsesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Emelő minden szerveren annyiba kerül, mint amit írtál. Mi benne a hiba?:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia

Emelő minden szerveren annyiba kerül, mint amit írtál. Mi benne a hiba?:)
Nos , én úgy értelmeztem, hogy 10%-kal csökkenti az építési sebességet, vagyis lelassítja az építés menetét, ahelyett hogy felgyorsítaná azt. Helyesen: vagy 10%-kal csökken az építési sebesség ideje, vagy 10%-kal megnő az építési sebesség (tehát mindkét esetben gyorsabban folynak majd a munkálatok).
Például, ha eddig az építési sebességem tegyük fel 100 négyzetméternyi fal emelése volt egy órában, akkor ha 10%-kal csökken majd az építési sebességem, már csak 90 négyzetméternyi falat tudok majd emelni egy órában?Ez már nem evolúció, hanem devolúció! :) ... és köszi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
helló

Figyeljetek! Nekem befagyott a grepolisom és nem csinál semmit. Amit elkezdtem építeni azt a felénél abbahagyta, az építési idő meg úgy maradt.mit kény csinálnom??? Előre is kössz a segítségért.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent