Jelentés bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A Gamma világ beindítása óta azt vettem észre, hogyha elküldöm a seregem egy falu kifosztására (NPC) akkor nem kapok a zsákmányolt javakról jelentést.
Régebben mikor odaért a sereg akkor megjelent a ki tekercs. Azóta már négyszer fosztottam, az utolsó jelentés még is tegnap déli ha jól emlékszem...

Ezt én hibának vélem!:)
 

DeletedUser

Vendég
A jelentéseknél találsz egy új fület

A fosztogatások alatt megjelenik az adott csata, de a jelentéseknél nincs benne.
Ez azért lényeges, mert

1. nem latom miből mennyit hozott
2. Nem látom, hogy mennyi halt meg esetleg
3. Csapat követelésnél csak azt látom, hoyg 24 egységet kaptam. (az új fülön) de hogy az mi azt nem látom.

A városaim közül csak az egyiknél van ez a jelenség......

jav: Mindegyik városomnál igy van...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szűrő fülön állítsd be


Találgatni én is tudok.-..

"Válaszd ki, hogy mely jelentéseket nem akarod megkapni a jövőben."

Nincs pipa egyik mezőben sem.

Más ötlet? A városom is átneveztem most, hátha más kapja meg a jelentést.
 

DeletedUser

Vendég
Az Alpha-n van egy "Fosztogatás" fül is a jelentésekben, nem tudom nálatok van-e
 

DeletedUser

Vendég
Gond van

Látom a városomat de semmit sem tudok csinálni.
Sem épiteni sem toborozni se a térképre lépni.
Nem épülnek az épületeim amiket kijelöltem.
Sőt van egy ami már majdnem elkészült erre kiirta hogy ujra épül és megint full időn.
De áll a játék nálam és sem irni sem csinálni nem tudok semmit.
Hova irjak még a panaszommal?
 

DeletedUser

Vendég
Van. alphan meg tudod mondani miböl mennyit fosztottal?

Íme:
iiiiiiiiiiiv.jpg


Azt, hogy miből mennyit, konkrétan nem látom, de a farmoknál ez egységesen oszlik el szóval semmi jelentősége, de meg tudod nézni a visszafelé tartó csapatoknál
 

Moira

Ex-CM
Ez az új felosztása a jelentéseknek, amely immár sokkal áttekinthetőbb, viszont nem jelzi, hogy milyen megoszlásban szereztél nyersanyagot.
 

DeletedUser

Vendég
A kereskedelemről nem kapok jelentést. A nyers elindul, de nem látom mi a franc van vele.
 

DeletedUser

Vendég
Jelentések menü Szűrő fül. Amíg pedig úton vannak addig a városnézeten belül jobb oldalt a kereskedelem ikonra kattintva.
 

DeletedUser

Vendég
támadás(NPC)

Az volna a problémám hogy már napok óta kezd gyanús lenni hogy ha elküldöm a seregemet egy NPC-t kifosztani akkor elmennek és vissza is jönnek, de ennyi és kész. Jelentést nem kapok róla és azt sem vettem észre hogy hoztam-e volna valamit. Tehát olyan mintha el se küldtem volna őket.
 

DeletedUser

Vendég
Az volna a problémám hogy már napok óta kezd gyanús lenni hogy ha elküldöm a seregemet egy NPC-t kifosztani akkor elmennek és vissza is jönnek, de ennyi és kész. Jelentést nem kapok róla és azt sem vettem észre hogy hoztam-e volna valamit. Tehát olyan mintha el se küldtem volna őket.

Mint azt már sokan megválaszolták, a Jelentések menüpont alatt a fejlesztők elhelyeztek egy új fület, Fosztogatások névvel. Erre kattintva látni fogod, hogy a fosztások sikeresek voltak-e, összesen mennyi nyersanyagot hoztak, stb.
Ez viszont nem bug, csak módosítás. Legközelebb azért olvasd végig a többi hozzászólást is, ne csak a vitaindító kommentet.
Más kérdés, hogy szerintem is jobb volt a régi felállás, ahol is látható volt miből mennyi nyersanyag érkezett és 1-el kevesebb kattintásba került mindez.
 

DeletedUser

Vendég
de nekem még a nyersanyagot se adja meg rá küldök 40 ijász 5 kentaurt mondjuk van 800 fám 800 ezüstöm és 800 kö megérkeznek nem jön semmi csak mindenböl egy 100 as de az meg a termelés miatt van ha embert támadok akor meg megadja a pénzt
 

DeletedUser1419

Vendég
Az alfa szerver órájának késése

Jelezni szeretném az illetékesek felé hogy az alfa szerver órája késik.Már többször tapasztaltam hogy az építési idők hosszabbnak tűnnek mint amit az adott építésre jelöl a gép.Ma meggyőződtem róla hogy a feltevésem helyt álló.
Ma 08.01 perckor kezdtem meg egy falu foglalását,és 20.01 perckor még 14óra 20 percet mutatott a számláló.Kicsi de bosszantó hiba szerintem.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Én is észre vettem valamit aszt hogyátálitotam a gépen az idöt és 1 orát csuszot a játékban az óra (nem szoktam használni de megirom az administratornak) ki az administrator
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

És az hogy lehetséges, hogy nincs semmi szűrő nálam aktiválva, kitörlök minden jelentést, mégis ott a tekercs ikon a jelentések mellett állandóan? Mit hibáztam?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent