Játékon belüli támadás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
-lehetne egy olyat is csinálni hogy a támado csapatok beértek a városba és bejön egy ablak hogy mondjuk 100 szárazföldi támado egység mindenböl 2000-et kér és ha megkapja akkor nem támad hanem viszafordul természetesen arányos osztással!

Ha viszont a védelemben 2000 szárazföldi egység van, akkor ennek az ablaknak máris nincs létjogosultsága.

Maradjunk annyiban, hogy harcolj meg a nyersidért. Vagy fenyítsd be az áldozatodat, adóztasd meg :)
 

DeletedUser

Vendég
Egységek távirányítása? - Ez egy vicc
Támadásjelzés kikapcsolása? - Emberek, hol jártok?

Ezek nem ötletek, még utópiának is merész


hát gondolom Te valamelyik másik játékkal játszol, nem a Grepolissal.:))
Gondolom neked se jó, ha kiírja a támadásjelzést, de persze te már biztos veterán lehetsz ha neked ez nem számít, másra is kell gondolni és nem pedig leszólni a másikat ;)
ezek csak ötletek/javaslatok, lehet, hogy te már 123 éve függsz ezen, én még új vagyok és engem kifejezetten zavar

nem kérek letolást
köszi

üdv
 

DeletedUser

Vendég
Pacsi!!! Ha a támadás jelzését kikapcsolod, hogyan fogsz felkészülni az érkező támadásokra?
 

DeletedUser

Vendég
szerintem 73 támadó ponttal, valamint 0 védekezővel nem nagyon gondolt bele, hogy őt is támadhatják és nem csak ő támadhat meg másokat...
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem lenne támadásjelző, nem lehetne védelmi varázslatokat küldeni, emiatt azok teljesen feleslegessé válnának, így viszont felborulna az egyensúly a támadást segítő varázslatok irányába.
A fejlesztők a játékot egy viszonylagos egyensúlyra törekedve hozták létre, egy alapkoncepcióra dolgozták rá a többi elemet, nem véletlenül van támadáskijelzés.
Ennek megszűnésével jónéhány dolog felborulna a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Hali ha már arról beszélünk,hogy mennyi idő meg támadás meg egyensúly akkor be kéne szabályozni a támadásokat.Mondjuk 1 tag 1 nap csak 2x támadhat vagy foglalhat.Mert van mikor egy tagra és most nálunk pont élő példa a béta szerveren vagyunk,hogy a két óra leforgása alatt a Vodka klánból a szövi társra 10 támadás indult egy időbe.Ami már túlzás ,mert azért jöttünk ide ,hogy játszhassunk,de igy nem lehet.Ha véletlen életben marad ennyi támadás után akkor meg a többi városából kell támogatni a megtámadott városát és azok lesznek szabad préda.A segítségkérésről ne beszéljünk,mert csak jól hangzik ,hogy szövi,de semmit nem ér,mert fülük-farkuk behúzzák.A bétán elhatalmasodott a Vodka és sajna lehetetlen tőlük játszani még ha erről is szól.Ez nem az élet ez játék és a játék készítőibe van annyi empátia,hogy ezt mérlegelve csökkenthesse ezeket a dolgokat vagy beszabályozza.Köszönöm hogy írhattam
 

DeletedUser

Vendég
Kezdj épp induló szerveren. Bár ha harc helyett inkább panaszkodsz, akkor az épp induló szerveren sincs nagy jövőd.

Egy játékost lekorlátozni, hogy napi 1-2x támadhasson? Először azt hittem, a fáradtságtól olvasom rosszul, de nem, tényleg ezt írtad. Menj, játssz valami békésebb játékot, ez nagyon nem neked való.
 

DeletedUser

Vendég
én is bétán játszok, és még semmi összetűzésünk se volt a Vodkaaa-val, ez a diplomácia szerencsétlenség hatása :p
aki konyit valamit a diplomáciához azt nem támadják, mint engem (már 4 városom lesz és még 1X se támadót senki) és igenis ér valamit a szövetségi segitségkérés, mi már 4 városunkat védtük meg a tagokkal, de hát ha ezt nem érted meg jönn a jól ismert Sim City :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Hali azé nem kell lehordani az embert anyukám.Mért kéne kezdőbe menni?Neked a II világháborúba kellett volna menned diktátornak.Senki nem azt mondja,hogy ne támadjanak.A másiknak meg üzenem hogy örülj ,hogy nem találtak még meg és a szövi nem csak diplomácia kérdése!!!Most nyugid van de csak egyszer röpüljenek rád szerintem elkenik a szád az bizti.Na jó éjt ebből nem kérek.Akkor minek a fórumszál ha mindent lehurrogtok?Amúgy utána néztem hogy hol vagy hát ne csodálkozz a siralomházban is nagyobb élet van mint arra.Arról nem beszélve hogy a pontok és városok is épp a mércét ütik!Nézz el arra felé amerre mi vagyunk azt rácsodálkozol.Ami meg a szövi politikát illeti ti nem is sűrűn fogtok harcolni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez a fórumszál arra való, hogy az ötleteket megoszd velünk, és más játékosoknak joguk van erre az ötletre az ő álláspontjukat is kifejteni. Azt viszont nem szeretem, hogy emiatt sértegetésekbe végződik egy téma, ezért le is zárom, további ilyen irányút meg törölni fogok, mert:

Nem lesz korlátozva a támadások száma. Morál bevezetésre került Deltán, ott a kis pontszámuk élvezik ezt a védelmet, de azonos szinten lévő játékosok viszont, annyiszor támadják egymást, ahányszor jólesik.

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent