Játékon belüli támadás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan ötletem lenne hogy nem ártana a játékon belüli támadás korlátozása mert kicsit idegesítő mikor 6891. helyezettett farmolja egy 681. helyen álló egyén... így nem lehet játszani sőt azon is elgondolkoztam hogy nem játszok tovább. Vagy +-20 helyezésre kéne korlátozni azt hogy lehet e támadni vagy helyezés függően 1 támadás után 1-2 hétig nem támadhatja meg újból hogy ne tudja farmolni... Nekem ilyen ötletem lenne remélem minél hamarabb rájöttök arra hogy ez így tényleg jót tesz a játéknak és bevezetitek mert ha mégsem akkor sajnos ez a játék is ott ér véget ahol a többi :( Ennyi lenne a megjegyzésem a játékhoz.

Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
szerintem nem jó ötlet

szerintem ez nem túl jó ötlet
bár együttérzek veled mert már engem is vagy egy éve farmolnak!
de erről szól a játék!
ezért izgalmas
és egyébként is
ha te lennél a 691-es a ranglistán neked se lenne jobb
és ha ez be lenne vezetve,akkor szinte alig lehetne farmolni,mert megtámadod,elgogy az összes katonája!
egy hét múlva ugyanannyi katonája is lehet ha erős az illető
 

DeletedUser

Vendég
Csak nézzük meg a +/-20 helyezéses javaslatodat! Egyáltalán nem garantált, hogy ennek a 40 játékosnak a városai elérhető körzetben fekszenek. Nyilván lesz egy-kettő a közeledben, de az nem elég. Tudom, hogy a játék elején egymáshoz közel kerülnek a kezdő játékosok, de a mezőny idővel nagyon széthúzódik. Emellett még azért sem lenne jó, mert amíg a 600. játékos 40 embert tud támadni, addig az 1. csak 20-at.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ez nem túl jó ötlet
bár együttérzek veled mert már engem is vagy egy éve farmolnak!
de erről szól a játék!
ezért izgalmas
és egyébként is
ha te lennél a 691-es a ranglistán neked se lenne jobb
és ha ez be lenne vezetve,akkor szinte alig lehetne farmolni,mert megtámadod,elgogy az összes katonája!
egy hét múlva ugyanannyi katonája is lehet ha erős az illető



tényleg izgalmas a játék mikor van neki 4 városa nekem 1 és folyamatosan támad :S ez nem izgalmas ez elveszi az ember kedvét a játéktól és véleményt formál a játékról... Én ezt szeretném kiküszöbölni mert egyébként egy elég jó játéknak tűnik az egész csak hát ez már vicc... hogy minden korlátozás nélkül farmolhat egy sokkal nagyobb szinten lévő.... röhejes :S
 

DeletedUser

Vendég
Ott van még a játék újraindítása gomb.
Egyébként ha ilyen korlátot bevezetnek, az nem +/-20 helyezés lesz. 200 - 1000 - 2000 vagy több.
Vagy pedig pont alapján.
 

DeletedUser

Vendég
tud e valaki nekem sereget kűldeni?mert elkűldtem őket védelemre és nincs seregem.előre is köszi.
 

DeletedUser

Vendég
tényleg izgalmas a játék mikor van neki 4 városa nekem 1 és folyamatosan támad :S ez nem izgalmas ez elveszi az ember kedvét a játéktól és véleményt formál a játékról... Én ezt szeretném kiküszöbölni mert egyébként egy elég jó játéknak tűnik az egész csak hát ez már vicc... hogy minden korlátozás nélkül farmolhat egy sokkal nagyobb szinten lévő.... röhejes :S

Szerintem sem jó ötlet!
Valóban ez egy ilyen játék,erről szól!Mikor elkezdtem játszani ehhez hasonló stratégiai játékokkal az elején én is farm voltam,mára azonban már én farmolok:)
Tanács:Kérj segítséget a szövetségedtől,foglalj mielőbb több várost,amikkel már meggátolhatod, hogy farm legyél!
Visszatérve a témához,nekem 9 városom van az első szerón,ha nem lehetne csak szintén 9 városost támadnom, akkor értelmét vesztené az egész farmolás/nyersiszerzés, mivel több károm származna belőle mint hasznom,mivel nemhinném, hogy egy másik 9 városos csak úgy hagyná magát farmoltatni,ahogyan és sem hagynám, hogy farm legyen belőlem...
A való életben sem egymást nyúlják le a bankok, hanem a tehetetlen kisembert...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem 1 olyan ötletem lenne, hogy pl ki lehetne kapcsolni, azt, hogy kijelzi ki mikor támad meg, mert, tegyük fel akit én meg akarok támadni, tőlem 80 órányira van addig ő simán felkészül, kér támogatást, értelmetlen dolog támadni ennyi erővel.... neki több, mint 3 napja van felkészülni, támogatást kérni, butaságnak tartom, és más is így van vele... jó persze ott van, hogy mész közelebb, csinálsz új várost, de akkor is, ez bolondság :confused:
Kérlek mérlegeljétek ezt a szempontot, válaszotokat előre is köszönöm

üdv: Pacsi
 

DeletedUser2483

Vendég
Egységek átirányitása

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy megépitettem egy második várost és a támogató egységeimet nem lehet csak haza azaz az anyavárosba küldeni. Megoldható lenne e, hogy a támogatott városból ne csak közvetlenül haza hanem esetlegesen egy másik város támogatására is át lehessen irányítani a csapatokat. Ez a jelenlegi helyzetben egy kicsit macerás, főleg ha a városok viszonylag messze vannak egymástól.

1. Anyaváros --> Támogatni kivánt város 1. --> Anyaváros --> Támogatni kivánt város 2.
2. Anyaváros --> Támogatni kivánt város 1. --> Támogatni kivánt város 2.

A jelenlegi megoldás csak akkor hibátlan ha időközben a támogatást élvező várost megtámadják és egységek vesznek oda, tehát a hajóinkat haza kell küldjük az anyavárosba új katonákért. A második eset viszont abban az esetben volna rendkivül előnyös, ha minél hamarabb kell segitséget nyújtani pl egy szövetségesnek. Igy nem kellene feleslegesen hazahajózni a csapatainkkal.

Kivitelezhető lenne e ez a közvetlen csapattovábbitás a városok között? :)
 

DeletedUser

Vendég
ja az télleg király lenne ha pl.: háborura készültök és az ellenséges szövetség vezérét akarjátok, egy kém megtudja és riadósztatja a többieket, ők pedig nem a vezért segítik hanem a mellette lévő városokat. ti kikémlelitek és nem találtok semmit ezért vígan megtámadjátok de hirtelen ott teremne kb. 500 birema és minden katonád ezért halna meg
 

DeletedUser2483

Vendég
ja az télleg király lenne ha pl.: háborura készültök és az ellenséges szövetség vezérét akarjátok, egy kém megtudja és riadósztatja a többieket, ők pedig nem a vezért segítik hanem a mellette lévő városokat. ti kikémlelitek és nem találtok semmit ezért vígan megtámadjátok de hirtelen ott teremne kb. 500 birema és minden katonád ezért halna meg

Mindennek megvan az előnyös és a hátrányos oldala is, de küld el a hajóid 80 órányira egy szöveségesed támogatására majd próbálj segiteni egy másiknak akik onnan 1 szigetnyire van. :rolleyes: 160 óra mire odaérsz, jó szövetséges leszel bizonyára ha nem segitesz akkor is ha pedig segitesz, de már nincs kivel akkor is.

Szerintem mindenképpen előnyös lenne a közvetlen átjárhatóság nagyobb távolságok esetén biztosan.
 

DeletedUser

Vendég
nem muszály egyből az összes seregedet elküldeni támogatásba csak ha nagyon biztos vagy magadban. amúgy más is segítheti a szövitársad és ha nincs senki se a közelben akkor keressen fel 1 másik szövit...
 

DeletedUser

Vendég
nem muszály egyből az összes seregedet elküldeni támogatásba csak ha nagyon biztos vagy magadban. amúgy más is segítheti a szövitársad és ha nincs senki se a közelben akkor keressen fel 1 másik szövit...

nem mondta senki sem, hogy muszáj :), de akkor is, ha jó szövetségi tag vagy, bárkinek segítesz aki bajba kerül.
csak azért engem az irritál, hogy megyek támadni ott van vki 50 órára és kiírja neki, hogy jaj én most megtámadom, ő addig bebiztosítja magát, én meg nyaltam a fagyit(szépen szólva):D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az nem lenne jó ötlet, ha sose írná ki az ellenséges támadást.
De abban a 80 órás dologban tényleg van valami.

Ezt talán úgy lenne megoldható ha bizonyos távolságon belül (nem feltétlenül időben) lévő támadásokat jelezné csak.

Pl.: csak ha szállítóhajó sebességével 5 óránál rövidebb már az út.


Az szerintem is jó lenne, ha a támogatott városból nem csak az anyavárosba lehetne mozgatni a katonákat.
Ikariamhoz hasonlóan itt is lehetne egy katonák kiküldése funkció.

Az meg különösen marhaság, hogy saját városban nem lehet őket küldeni, ha nem az anyavárosban vannak. (más városnál még igen - "mert nincs itt az uralkodónk" - bár ennyi erővel a visszahívás is csak egy csomó késéssel indulna meg. (mire odaér az üzenet)). Saját városban még ez sem mondható hiszen a város "főnöke" ott is jelen van :D
 

DeletedUser

Vendég
Ezeket olvasva megint felmerült bennem, hogy meg kellene szüntetni az Ötletek szálat :)
 

DeletedUser

Vendég
Egységek távirányítása? - Ez egy vicc
Támadásjelzés kikapcsolása? - Emberek, hol jártok?

Ezek nem ötletek, még utópiának is merész
 

DeletedUser2483

Vendég
Egységek távirányítása? - Ez egy vicc
Támadásjelzés kikapcsolása? - Emberek, hol jártok?

Ezek nem ötletek, még utópiának is merész

Milyen távirányításról beszélsz? :confused: Ha nem kellene minden akció után haza irányitanod a csapatod mielőtt uj bevetésre vezényelnéd őket a szomszéd szigetre, hanem az új küldetés az adott helyről is kivitelezhető volna az mióta távirányitás? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Amióta az egységek (vasutasan szólva) "honállomása" az a város, ahol kiképezték őket.
 

DeletedUser

Vendég
lenne egy pár ötletem

-hajokkal támad valaki ami egy ora alatt van ott de ezt a támado saját maga szabadon állithatná persze egy ora alá nem eshet!

-lehetne egy olyat is csinálni hogy a támado csapatok beértek a városba és bejön egy ablak hogy mondjuk 100 szárazföldi támado egység mindenböl 2000-et kér és ha megkapja akkor nem támad hanem viszafordul természetesen arányos osztással!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent