Játékkal kapcsolatos kérdések.

Ködszerzet

New Member
szőke ciklon

Szép jó reggelt kívánok.

A kérdésem, hogy van egy szőke cyklon88 nevű város a szigeten ahol vagyok s vanegy másik város egy szigettel feljebb ugyanezen néven. Támadnom nem sikerült mert le van tiltva. Bocsánat a hosszú kérdésért... a két város egy idő után át fog alakulni szellemvárossá s eltűnik az idő tengerében vagy ott fog állni elég sokáig.... engem bosszantani

Tisztelettel István.
 

DeletedUser

Vendég
Szép jó reggelt kívánok.

A kérdésem, hogy van egy szőke cyklon88 nevű város a szigeten ahol vagyok s vanegy másik város egy szigettel feljebb ugyanezen néven. Támadnom nem sikerült mert le van tiltva. Bocsánat a hosszú kérdésért... a két város egy idő után át fog alakulni szellemvárossá s eltűnik az idő tengerében vagy ott fog állni elég sokáig.... engem bosszantani

Tisztelettel István.

Jó reggelt mindenkinek!
bocsánat ha nem jót kérdezek, de már egy órája böngészem a fórumot és nem találok semmit a fosztogatásokról, lehet, hogy nem jó helyen keresem. kérem valaki segítsen. saját szigetemen szeretnék egy inaktív várost kifosztani, nyersanyag szerzés céljából. köszi caspian:confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
köszi már találtam , de elmondaná valaki, hogyan és mit kell küldenem a fosztogatáshoz? vesztettem 100 katonát.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.
Nem tudjátok mi a legegyszerűbb és legköltséghatékonyabb módja hogy elsüllyesszem a bárkáimat? Le akarom cserélni őket a gyors szállítóhajókra.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv,

eloszor is, szerintem ne cseréld le mert priccsek nélkül 2x, azzal 1.625x több egységet tud szállítani, és komolyabb támadásnál ( foglalásnál ) a gyarmatajó úgyis lassabb.

Ha nagyon le akarod oket oletni, akkor 1 katonával küldd el az összes bárkádat egy olyan ellenséges kikotobe, ahol van hadihajó.
 

DeletedUser

Vendég
Minden városomban ki van fejlesztve a priccs meg nem sokkal lesz így kevesebb helyem mintha a bárkákat használnám. Csak már unom hogy ha messzi kell mennem, fél nap mire visszaérnek a csapataim, meg ha egy másik városból támogatom őket csak hadihajóval, azokat órákkal később kell elküldenem hogy időzítve csapódjanak be.
 

DeletedUser

Vendég
Küld a bárkákat egy szürke városba, 1 katonával.
Küld utána a jelzőket, egy bárkával és 25 támadóval.
Így megkapod a támadó harci pontot is.

Ja, és cseréld le mindenhol, az első segítségnyújtásnál meg lesz az eredménye, támadásról nem is beszélve.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
én nem rég kezdtem ezt a játékot, de a súgóban erről nincs információ.
mi történik ha a gépi faluknál a támadásnál arra megyek hogy erőnövelése??

És melyik a legjobb egység támadásra???
 

DeletedUser

Vendég
a falu ereje megnövexik.
A legnagyobb fosztást 100% erovel lehet elérni. úgy akár 6005 nyersit is elhozhatsz egyszerre, ha bírják az egységeid. Pl. 66 lovas ( +30% zsákmány kifejlesztésével ) kb annyit hoz.

Támadásra nincs olyan, hogy legjobb egység. Mindig az ellenfél egységeitol fugg, mivel érdemes támadni, mindazonáltal én a lovas - hoplita 1:1 kombinációt tartom a legjobbnak, katapultokkal fuszerezve.
pl. 500 hoplita, 500 lovas és 35 katapult - kevés dolog van ami megállítja. :p

A parittyás gyártását nem javaslom. Szinte minden egységnek jó védelme van távolsági fegyverek ellen. A karos szintén haszontalan a csatában. A legeslegkezdetekben még NPC falvak ellen viszont azt érdemes használni fosztáshoz.

remélem tudtam segíteni
Aelies
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen, köszönöm:)
Bár nem értem hogy miért nem jó a parittyás ha 113 a távolsági támadása?:O
a legerősebb elvileg..:J

Meg ha egységeket átküldöm akkor azok vissza jönnek??Vagy ott maradnak??
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a parittyás támadása mindössze 23. vaqlamit elnéztél.
az átküldést támogatásént érted?
 

DeletedUser

Vendég
Nem. rámegyek hogy támadás és ot tki lehet választani, hogy fosztás vagy erő növelés..

Lehet:D De egyenlőre csak azt tudok gyártani szóval azt gyártok:D
meg íjászt mert azzal sokat tudok fosztani:D
majd akkorlecserélem őket hoplitára:D
 

DeletedUser

Vendég
Menj rá a fosztásra(alaptámadás), válasszd ki azokat az egységeket, akikkel fosztani szeretnél és küldd el öket. Valahova ki lesz írva, hogy menetido: x óra/perc, valami. Nos annyi ido alatt odaér, a csata 1mp, majd menetido idotartam múlva visszaér a csapatod a nyersanyaggal.
Tehát a fosztás ideje: 2x menetido - tök logikus, oda-vissza. :p

Jó fosztást!
 

DeletedUser

Vendég
Nem maradnak ott, csak megpálcázzák szegény parasztokat, hogy jobban dolgozzanak.

Gyártsd nyugodtan a parittyást, jó egység az. Farmolásnál is használható erősítésre, olcsó, gyorsan gyártható, főleg követ "eszik", így segít a nyersanyag elosztásban is.
A hatásáról annyit, ha beteszel a szimulátorba 1500-2000 darabot, elégé hatásos tud lenni. Ló mellé ne hoplitát tegyél, hanem szekeret vagy parittyást.
Hoplita fosztásra alkalmatlan, egyrészt csiga lassú, másrészt 8at cipel csak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ok.
Kossz,azert kerdezdem mert ma elinditottam egy csapatot minden kello dologgal (gyarmatosito hajo,szarazfoldi egysegek,tamado hajo,szallito hajo) es visszajottek :D
De figyelmenkivul hagytam hogy nem volt eleg kultira pontom :)
 

DeletedUser

Vendég
Tul kemeny a ti szovetsegetek nekem :)
Csak lazitaskeppen jatszom ezt a jatekot,de kitudja ha majd lesz ra lehetoseg vagy visszaakarok menni es befogadtok akkor lehet.
 
Fent