Játékkal kapcsolatos kérdések.

DeletedUser

Vendég
Ja értem.
Bocsánat azt nem láttam :)

Én ilyenekről általában a fórumon keresztül szerzek tudomást.
 

Ködszerzet

New Member
Szervusztok

Elfoglaltam egy szellemvárost viszont nem tudok semmit sem csinálni benne - építkezni, kereskedni, katonákat gyártani.... A jelentésben ott van, hogy elfoglaltam...
Köszönöm a segítséget.

Üdv Mistborn
 

DeletedUser

Vendég
A városnév mellett vannak kicsi nyilak, ott tudsz váltogatni a városaid között.

Ha ezt nem tudtad, szerintem ez a megoldás.



Hogyha hiáb váltasz a városra, nem tudsz mit kezdeni, akkor írj az ügyfélszolgálatra!
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdés: csoportosítva vannak a városaid? (Az új város nincs benne egyetlen városcsoportban sem, így ha használod ezt a helytartó-funkciót, akkor ez lesz a megoldás.)
 

Ködszerzet

New Member
Szervusz Uram.

Nincs csoportosítva. A fővezérem mondta, használjam az F5 billentyűt s azzal sikerült "belépnem" a városba.
Átnevezném egy városomat; Guy Fox nevű városomat átnevezném Akko - ra s nem sikerül... mindig visszaáll Guy Foxra a bal felső sarokban lévő fülben, a ranglistán és a szövetségi ranglistán az átnevezett városok nevei vannak csak a bal felső sarokban/fülben van a régi név.
Köszönöm a segítségeteket.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Szerintem akkor írj az ügyfélszolgálatra.

Ahogy mondani szokás: "Ott rendelkezésre állnak a szükséges rendszeradatok a segítséghez." :)
 

DeletedUser

Vendég
Elmenti a városnevet vagy egyszerűen csak mész tovább a dolgodra?
Ha nem mented el, akkor arra a furcsa nyílra kattints rá és kész, ha rámész, de nem menti el, akkor írj a supportnak
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,

nekem az a kérdésem, hogy valamilyen módon meg lehet állapítani, hogy egy szellemváros kié volt? Esetleg meg lehet találni az inaktívvá vált tag többi szellemvárosát is?
 

DeletedUser

Vendég
A staton megkeresed a várost és ott van history, hogy ki foglalta el. Úgy meg tudod állapítani ki volt az utolsó tulaj. Majd az utolsó tulajra kattintva meg tudod nézni mely városok voltak az övéi.

Kicsit macera, de kivitelezhető.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Amikor beléptem a grepolisra -45 volt a szabad népességem.Ez,h a francba lehet?
 

DeletedUser

Vendég
A következő kérdésem a szupporthoz menne:
Mikorra várható kb. új világ? A Théta és Ióta világ között 1 hónap telt el, de az Ióta indulásától már 2 hónap. Tudom, hogy ezt a német anyacég dönti el, de akkoris örülnék ha valamit tudnátok mondani.

Másokdik kérdés:
A világcsodák megépítése után mindenkinek lezárul a szerver és többet oda be se lehet jelentkezni? Mi lesz ha lefogy a görög ABC összes betűje? Akkor már nem is lesz új szerver?

Köszönöm.
S.A.
 

DeletedUser

Vendég
A fejlesztőktől még nem kaptunk olyan információt, hogy új világ indulna, de amint megtudunk valamit, azonnal tudatni fogjuk a játékosokkal.

A világcsodák rendszere még fejlesztés alatt áll, pontos információt nem tudunk mondani, félinformációkat pedig nem szeretnénk megosztani, mert még bármi változhat a fejlesztési folyamat során.

Arra az esetre, ha elfogynának a betűk, a fejlesztők biztos kitalálnak valamit.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm!

A világok gyorsaságát ti adjátok meg, vagy a fejlesztők?
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagyok support tag, de volt olyan - talán Epsilon megjelenése előtt -, hogy szavazás volt a fórumon, milyen sebességű legyen a szerver, milyen fajta hódítás legyen, stb.

Szerintem valamennyire kikéri a support a játékosok véleményét, és ezt megpróbálja közvetíteni a fejlesztők felé.

(gondolom Alfa óta nem véletlenül nincs egyetlen szerver sem, ahol 1-es sebesség van) :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod én az alphán is játszottam, majd mindenemet elfoglalták és abbahagytam. Ott a legnagyobb városomba 1 nap is volt az épület építése, de nekem nagyon tetszett. Az 1-es világok a legjobbak, a kettes tűrhető.
 

DeletedUser

Vendég
Ja. A lassúságnak is megvannak az előnyei :)

Tőlem szerencsére már elég sok várost kéne elfoglalni, hogy lenullázódjak, szóval ettől nem félek.
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,

a foglalásoknál sokszor a másodpercek is fontosak lehetnek. A valódi beérkezési idő viszont különbözik attól amit indulás előtt látok. Mennyi lehet ez a különbség és meg lehet valahogy tudni a pontos beérkezési időt vagy azt az időt amíg a városhoz érek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Stefi!

A rendszer +- 10 másodperces közökkel adja meg a támadás beérkezésének idöpontját. Ez az Időzítés elleni szabály. Nem lehet másodpercre pontosan kiszámolni.
 
Fent