JátékCÉL

DeletedUser

Vendég
"Gratulálunk győztél!"

És utána a tagok elmondhatnák, hogy a szövetségünk megnyerte a játékot.
Más kétlem, hogy kapnának :(
 

DeletedUser

Vendég
dehogynem, a győztesek amint megjön a 2.0 azzal kapnak egy privát világot amin csak ők játszhatnak, amit hősök világának neveznek. A más meg hogy régen egy jó barátom mondta hogy "az erősebb jóga hogy tovább küzdhet", azaz megmutathatják hogy a magyarok ilyen jó játékosok, mert tudtommal még sehol se jött ez össze egy szövetségnek se a grepolison, ha meg igen na az szép teljesítmény
 

DeletedUser

Vendég
Eddig még sehol sem volt a grepolison végjáték, valószínűleg ezért nem jött össze senkinek... nem (csak) ebben kéne megmutatnunk, mit tudunk... az a baj, hogy amiben kéne, ott sosem sikerül.
 

DeletedUser

Vendég
hát ja, előbb talán érjétek el azt hogy ti legyetek az egyetlenek, aztán már beszélhetünk :D
 

DeletedUser

Vendég
Én most általában a magyarokról beszéltem, nem a játékról :p Elég nehéz lenne elérni, és a világnak sem tenne jót, hogy kizárólag magyarok legyenek... bár nyelvtanulás szempontjából kétségtelenül előnyös, másban kifejezetten hátrányos :)
 

DeletedUser

Vendég
dehogynem, a győztesek amint megjön a 2.0 azzal kapnak egy privát világot amin csak ők játszhatnak, amit hősök világának neveznek.

Igaz. Ezt figyelmen kívül hagytam :)
De nem úgy van, hogy utána ha megvan 4 csoda egy szövetségnek mindenkinek megnyílik a hősök világa, aki X eredményt elért? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
na elöször is tudom sokat dolgoztál vele látszik rajta de nem gondoltál arra ha valaki vagy valamelyik szövetség korlátlan sereget tud elöállitani azt lehet nem csak a célnak megfelelöen fogja használni mi van ha ugy próbál gyarapodni hogy a már meglévö hatalmas sereggel játékosok városait is elfoglalja mert ott is tudja böviteni seregét és igy a többi játékos esélytelenné válhat nekik valószinü nem lessz érdekük játékban maradni de lehet hogy én gondolom rosszul
 

DeletedUser

Vendég
Nos ez szerintem is kb. így lenne.
Egy kérdés: ezt kinek a hozzászólására írod?
 

DeletedUser

Vendég
az eredeti ötlet semmiben nem különbözik a travián végjátékától én nem tartom jónak
szerintem nem kell ezt a játékot így átalakítani.aki ilyet akar annak ott a travián
edem101 el értek egyet
aki akar az talál magának célt.Elég sok lehetőség rejlik ebben a játékban még a tengerek nagysága miatt. Még fölösleges végcélon gondolkozni mert alig kezdődött el ez a szerver.

a másik német cég hasonló játékának sincs vége 3 éve játszok már vele
nekem jobban tetszenek az ilyen végtelenített játékok
 

DeletedUser

Vendég
ha a klánháborúra gondolsz ott már véget ért 1X egy szerver, mert egy klán megszerezte az egyeduralmat, de itt kicsi erre az esély
 

DeletedUser

Vendég
másik német cég = MMOrpg (100% hogy rosszul írtam :D)
Vagyis Ikariam például.
 

DeletedUser

Vendég
Nos igen.
Az Ikariam és a többi a cég által működtetett játékok.
 

DeletedUser1114

Vendég
Nem tudom ki miért kifogásolja ezt az ötletet,nekem megtetszett,függetlenül az esetlegesen travis dolgoktól..
 

DeletedUser

Vendég
talán azért mert mi lesz ha teljesülnek a készitök által megadot célok?
Véget ér a szerver?
a készitök direkt nem adtak célokat, mert mindenki más stílusú játékos, valaki agresszív mások békések
 

DeletedUser

Vendég
Ezt most sok értelme volt leírnod 3 hozzászólásba.
Az ilyen nem éppen szabályos. (duplapost -> triplapost :))
 

DeletedUser

Vendég
Nem

Szerintem nem kell ezt a játékot változtatni csak több isten kéne és több fajta katona!!!!:D:):rolleyes::p
 
Fent