JátékCÉL

DeletedUser

Vendég
1 egységgel és néhány + hajóval én is megtudnék barátkozni. :)
 

DeletedUser

Vendég
aha

Szerintem is mindenkinek jó lennne több Isten több hajó több egysség új varázslatok.......:p
 

DeletedUser

Vendég
Nos. Nekem volt egy jól megmunkált ötletem 4 új áldásról (minden jelenlegi istenhez +1), de a topic azóta Hádészra hivatkozva le lett zárva.

2.0 lesz Hádész, meg pár új dolog.
 

DeletedUser

Vendég
kisebb

Ennek a kisebb pontszámúak örülnének, nem őket végeznék ki a nagyok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Apropó: szerver vége

Ha egyszer majd vége lenne 1 szervernek, javasolnám: a szerver megszüntetése fokozatos legyen. Hogy akik később kezdték a játékot, azoknak is legyen sikerélménye.

1. A lezárandó szerverre már nem lehetséges a regisztráció.
2. Azokat a játékosokat, akik már elérték az 1. helyet, azok számára lezárul a szerver (a városaik, seregeik megmaradnak, meg is nézhetik őket, de már üzenetküldésen/chatelésen (kommunikáció) kívül mást nem tud tenni)
3. Akik így 1. helyre kerülnek, számukra is lezárul a szerver. 12 óránként fogják az első helyezést elért játékosokat kivenni a szerverből.
4. Akik 3 legmagasabb szintű kitüntetést szereznek, nekik is befejeződik a játék (kivéve: áldozat, balfék, sírtenger)
5. Akik 10 "nap nagyhatalma", stb. kitüntetést szereznek, számukra is.

6. Mikor már 'x' (pl.: 50/100/250/500) játékos marad csak a szerveren a szerver véglegesen lezárul.

+Lehetőséget ajánlanék
Miután véglegesen lezárult egy szerver, egy rövid ideig még lehetséges a meglévő információkat "emlékbe" lementeni a gépre. Alapértelmezett a saját játékos adatai, illetve a szövetség, a fórum nélkül, de mindent le lehet menteni, csak (ugye bizonyos keretek, mivel gondolom igen gépigényes lenne)

Így mindenkinek sikerélménye lehetne :)
Mi a véleményetek? ;)
 

DeletedUser

Vendég
nekem nagyon tetszene, főleg az, ha az ilyen Grepolistól függő emberkéket folyamatosan kivennék a játékból. Én like-olom ezt:)
 

DeletedUser

Vendég
Idézet a Fórum Szabályzatból: "A fórum nyelve magyar."

Kérlek (és egyelőre még csak kérlek), mellőzd ezt a facebook hozta csodát belőle. "Tetszik az ötlet" - sokkal inkább megfelel a magyar nyelv kívánalmainak, mint a "like-olom".
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem igy kéne hogy lenne egy szerver hasonlo a speed hez csak nem gyors és ez ingyenes lenne folyamatosan lezárulna és megnyílna ujra
sebessége akkora lenne mint egy normál világé.
 

DeletedUser

Vendég
És mennyi ideig tartana?
4 óra?
Akkor felépíted bányákat, építesz 1-2-t a szenátuson, tanyán, és máris 1. helyen vagy!
Szerverzáráskor meg az elsőnek lesz úgy 400-500 pontja :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondjuk 1hetente max2hetente. nekem annyi idő alatt 2-3városom lenne:D
 

DeletedUser

Vendég
1-es sebességnél?

Alphán az első hódítások talán 3-4 héttel szerverkezdés után voltak.
Legalábbis 2010. márciusi hódítást még nem láttam, igaz nagyon nem is kerestem.
 

DeletedUser

Vendég
Nos igen. Azért delta és alfa közt van némi távolság:

Sebesség:
Alfa = 1
Delta = 3


Azért van egy icipici különbség... :D:D
 

DeletedUser

Vendég
de van egy apró különbség az alpha és a "speed szerver" közt:
Amikor indult az Alpha akkor kevesen tudták a legjobb foglalási taktikát, kitaposatlan ösvényen kellet után törni mindenkinek.
A "speed szerver" esetében viszont már ismerjük a taktikai lehetőségeinket, tudjuk hogy kel hatékonyan foglalni.Mondjuk így nem ártana ha tényleg min.2-es lenne a sebesség ;)
 

DeletedUser

Vendég
Valóban :)
Bár a legnagyobb stratégák, már gondolom rájöttek, hogyan kell az elején.
 
Fent