Izgalmas végjáték avagy a világok vége / és még sok más ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Igen,láttam,már ilyen Knossos,meg Juktas világok vannak ott!

De szerintem az már kicsit szánalmas,hogy 2 hetente indítanak új világokat!
 

DeletedUser

Vendég
Ha megkívánja a játékosszám, akkor muszáj nekik. Nálunk 10 millióan laknak, de a Grepolis annyira nem is elterjedt, mint más országokban (habár szerintem saját kategóriájában a legelterjedtebb mostmár, de az biztos, hogy toplistás). Angliában 60, Németországban 80 millióan laknak. Ha ott 3 nap alatt van 50 ezer regisztrált tag egy új szerveren, akkor megtudom érteni a 2 hetente új világot.
 

DeletedUser

Vendég
Persze,ez logikus!És ráadásul a nemzetköziről beszélünk,ahova bárki regisztrálhat...

Mindegy,most ne erről beszéljünk!
 

DeletedUser

Vendég
Nos, ha már itt tartunk, mit vezetnek be a fejlesztők, nem sok ötletet láttam viszont a játékban ami a fórumon szerepelt :(

Egyébként nem csoda, hogy a népesebb országokban gyakrabban indítanak szervereket.
ÉS Anglia még nem is a legnagyobb. Japán 150 millió,é s valaki azt mondta, hogy nagyon sokat prémiumoznak, USA is 300 millió, és lehet Kínában és Indiában is van már Grepolis :D

Viszont szerintem bevezethető lenne, kicsit részletesebben kidolgozottan. Félreértés ne essék, az ötlet minősége, részletessége egy kétélű penge:
- a kidolgozatlan nem jó
- a túl kidolgozott pedig gyakran csak az időnket veszi el, ha nem vezetik be :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent