istenek

DeletedUser

Vendég
Sziasztok volna egy pár kérdésem?



Tengeri vihar - Ezt mikor kel használni? ha engem támadnak? vagy ha én támadok ellenfelet?(értem hogy kire kel rakni az áldást én támadásomnál akit támadok arra? vagy ha engem támadnak magamra?

Honvágy -Ezt mikor kel használni? ha engem támadnak? vagy ha én támadok ellenfelet?(értem hogy kire kel rakni az áldást én támadásomnál akit támadok arra? vagy ha engem támadnak magamra?

Kedvező szél - Ezt mikor kel használni? ha engem támadnak? vagy ha én támadok ellenfelet?(értem hogy kire kel rakni az áldást én támadásomnál akit támadok arra? vagy ha engem támadnak magamra?

Zeusz dühe - Ezt mikor kel használni? ha engem támadnak? vagy ha én támadok ellenfelet?(értem hogy kire kel rakni az áldást én támadásomnál akit támadok arra? vagy ha engem támadnak magamra?

Választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Ezeket a varázslatokat úton lévő seregekre kell rámondani.

Kedvező szelet amikor te támadsz hajókkal,
A többit pedig a rád támadóra, attól függően, hogy tengeri, vagy szárazföldi támadás jön(vagy tengeren szárazföldi)
 

DeletedUser

Vendég
Egyszerre több ugyanolyan áldás hatása érvényesül-e? Pl. Hérával egyszerre több termelésnövelést varázsolok a városra akkor mindegyik megadja a +50%-ot? Így három vari esetén +150% lesz modjuk 6 órára a termelés?
 

DeletedUser

Vendég
áááááááááááááááááááááááááááááá dehogy is!
 

DeletedUser

Vendég
Ha tart a varázslat és varázsolsz mégegyszer ugyanazt, akkor csak a visszaszámláló kezd megint elölröl számolni (pl újra 12 óráról indul az Elégedettség)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kezd el újra számolni!

Semmi sem történik, csak kiírja, hogy már használtad.
 

DeletedUser

Vendég
igaz, én tévedtem!
tehát ugyanazt a varázslatot ugyanarra a városra csak akkor lehet használni újra, ha az elözö hatása lejárt
 

DeletedUser

Vendég
nulla

Ha a második városomban istent váltok miért nullázódik le az első városomban az áldás?
 

DeletedUser

Vendég
Ha a második városomban istent váltok miért nullázódik le az első városomban az áldás?

Az istenek áldáspontjai összeadódnak, együtt számolódnak az összes, azonos istent imádó városban. Az egyik városban végrehajtott művelet kihatással van a másik (többi) városra is.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Bétán játszom, olyan problémám lenne, hogy tegnap elfoglaltam egy várost, ma újjá építettem a falat 6-os szintig, tehát tudtam istent választani. Hérát választottam, majd meglepődve látom, hogy a gyarmatosítás során küldött hidrás csapat visszafordul (tudom, hogy csak olyan falut lehet támogatni mitológia lénnyel, ahol ugyanazt az isten imádják), de miért az összes egység megy ilyenkor vissza??? 7órányi hajóútra vannak a városuktól, miért nem csak a Hidra megy ilyenkor vissza, a többi egységnek mi köze az istenekhez???
Másik problémám, meg hogy miután az új városban kiválasztottam Hérát, a Poszeidonos városomban mind az 500 áldásból lett 0!!! Miért, hogyan?
 

DeletedUser

Vendég
Biztos istent akarsz váltani a városban?
Ennek hatásai az alábbiak:
* Ebben a városban elveszted az összes mitológiai egységet.
* Minden téged támogató mitológiai egység visszatér eredeti városába a csapatokkal együtt.
* Elveszíted Zeusz minden áldását.

Ezt az üzeneted kapod váltás előtt(istennév változik attól függően melyiket cseréled le), tartalmazza a kérdéseidre a választ.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
oké köszönöm a válaszod, azt benéztem, hogy a mitológia lények az egész bandával távoznak. :) majd hajókáznak még egy kicsit :)))
Amúgy nem Hérát, hanem Athénét választottam az új városban, de teljesen mind1, a tulaj előző istene Héra volt, ebből csináltam Athénét és ezután lett Poszeidon 0! (még mindig nem fogtam fel :) )
Hérás városomban az áldások megmaradtak, ezért nem értem, hogy hova lett 500 áldásom...
 

DeletedUser

Vendég
Ez valóban érdekes, ügyfélszolgálaton keresztül írni fogok neked.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Ha mitológiai lény van a TÁMADÓ csapatban(foglaláskor), akkor a foglalt város automatikusan átáll erre a foglalás végeztével.
Különben már akkor hazaindult volna a sereged.
Az nem befolyásolja ezt, hogy te nem tudtál választani a hiányzó épületek miatt.

Javaslom: egyrészt a mitológiai lényeket hívd vissza időben, másrészt váltás előtt nézz fel a jobb felső sarokba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm neked is a válaszod! Persze értem, hogy azonnal visszafordult volna a seregem, hogy másik isten imádnak a városban, de a fal 6-os szintjéig nem láttam, hogy mi a helyzet az istenekkel, mert ugye nem aktív addig. Miközben elkészült a 6-os falam Én egyből ráböktem a templomra és választottam, ez után ért a meglepetés. Igen, lehet figyelmetlen voltam, de emlékeim szerint a 6-os fal elkészülte után sem volt istenes ikon a jobb felsőben(valószínűleg nem frissítettem az oldalt és egyből kattintottam a templomra).
Amúgy az jó dolog, hogy automatikusan átvált olyan istenre, amivel támadtam/foglaltam, így maradhatnak támogatni.
De akkor nem a Hérás áldásaimnak kellett volna elsőnek eltűnnie(ezek még megvannak), amit automatikusan váltott Poszeidonra, amit Én lecseréltem Athénére és így már oké, mert a végeredmény az, hogy Poszeidonból lett Athéné és 0 áldás pont.
 

DeletedUser

Vendég
Nem, mert nem te váltottál Poszeidonra, ez automatikus. A Hérás korszakban pedig nem volt a te városod.
Lehet, hogy jó ötlet ez, de nem túl nyilvánvaló, és nincs leírva sehol(elrejtve a fórumon meg van, csak ki keresné).

Javasolnám az illetékesnek, hogy pld a Városfoglalás A-Z topikban be lehetne tenni az infók közé. Ott többen látják.
 
Fent