istenek

DeletedUser

Vendég
sziasztok
kérdésem a következő:
ha van pl. 2 városom: X és Y. Mindkét városban Zeuszt imádják. X város legyárt 10 mantikort, Y város nem gyárt lényeket. Ha minden igaz a 2 város áldása összeadódik. Mi van akkor, ha úgy döntök, hogy Y várossal más istenséget imádok mostantól. Veszítek mantikort és áldást az átálláskor?
 

DeletedUser

Vendég
ha istent váltasz, előtte mindig használd fel az áldásodat, mert az elveszik és új istennél a zéróról kezdi feltölteni. azt nem tudom, hogy az ajándék egységek elpusztulnak e, nem tartom valószínűnek.

más, azt tudja valaki, hogy lehet e az áldáspontokat 500-ról megnövelni? Lehet ilyet?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem igaz.
Ha csak egyik várában vált istent, megmarad az eddig gyűjtött áldása, lényei, stb.
Ajándék egységek nem pusztulnak.

Nem lehet 500 fölé vinni a mennyiséget.
 

DeletedUser

Vendég
Hát én egyszer váltottam istent a városomban és az összes addigi áldásom, amit Poszeidon összeszedett elveszett, és Zeusznál újra kezdte számolni a nulláról.
 

DeletedUser

Vendég
Cyberpunk: Nagyon szépen kérlek, OLVASS mielőtt írsz!
Fönci két várról beszélt, arra kereste a választ.
Te egy várban történő váltásról írtál. Igazad van, csak nem ez volt a kérdés! Másodszor sem!
 

DeletedUser

Vendég
és probléma, hogy ha a figyelmetlenségem miatt több kérdés is megválaszolásra kerül, beleértve olyan kérdéseket is amiket nem tettek fel, de feltehetnek?;)
 

DeletedUser

Vendég
Nem ez a probléma, hanem a félre érthetőség.
Tedd egyértelművé, mire gondolsz.
Példa:
Cyberpunk mondta:
ha istent váltasz, előtte mindig használd fel az áldásodat, mert az elveszik(....)
Megijed szegény, és elkölti az áldását. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem igaz.
Ha csak egyik várában vált istent, megmarad az eddig gyűjtött áldása, lényei, stb.
Ajándék egységek nem pusztulnak.

Nem lehet 500 fölé vinni a mennyiséget.

hát az a helyzet, hogy ezen felbátorodva kipróbáltam... és a zeusz áldásom mind elveszett :(
 

DeletedUser

Vendég
Ez nekem furcsa: Bétán például a következő utat jártam be istenek szempontjából(a neveket direkt kicseréltem):

Első vár->Zeusz
második->Zeusz, ezután egy nappal az első várban Posszeidon, áldás megmaradt, később mindkettőben Héra, majd mikor megvolt a harmadik vár ott Poszeidont választottam, majd az egyik Hérásból Athénés lett. Ekkor sem veszett el az áldásom, csak az Aténés kezdte nulláról, Hérának maradt vagy 340 pontja.
Kiszámolva az eltelt időt nem is gyűlhetett volna annyi amennyi van.
Szerintem valamit elnéztél.
 

DeletedUser

Vendég
nem akarok vitatkozni, de egy nagy 0-t (150 helyett) az áldásnál nem tudok elnézni...
 

DeletedUser

Vendég
Udv

Elolvastam az eddigieket,h mit irtatok,es az a kerdesem,h ha alpitok meg egy varost,ott mas isten valaszthatok,nem azt ami eddig van?
tehat az egyik falumba egy ijen isten es a a masik falumba egy ojan isten.?
 

DeletedUser

Vendég
Varázslatok

Ha az ellenség felteszi a városvédelem varázst és én pont akkor akarok rávarázsolni egy Zeusz dühét akkor egyáltalán nem engedi meg, vagy levonja a kegyet tőlem mintha varázsoltam vólna és kiirja,hogy nem sikerült a varázslat?
 

DeletedUser

Vendég
1.Zeusz dühét eleve csak rád támadó csapatokra tudod küldeni.
2.Nem vonja le a kegyet,csak kíírja,hogy nem lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Istenszobor

Kérdés: mennyivel növeli az istenszobor a kegytermelésemet?
Ha áll a szobor és Istent váltok akkor nem lesz semmi változás,tovább mehet a kegy termelés vagy elvész a szobor mert ugye új Isten került a régi helyére?!
 

DeletedUser

Vendég
Kb 20%-kal (nem százalékban számolja a progi a nővekedést ezért van, hogy mi egyszerű földi halandók néha 18% néha 23%-os emelkedést fogunk látni.)

Istenváltás esetében a szobor megmarad csak egy vicces videó keretében átfaragja az arcát az új isten képére!
(egyszer érdemes már csak ezért is megnézni :rolleyes: )
 

DeletedUser

Vendég
Isteni áldás

Szijasztok!

Valaki megtudja mondani hogy miért nem tudom felhasználni az Áldást?
Hiába kattintok a 4 Ikonra egyik se működik! Nem jelez semmit mindtha semmi se történne! Amúgy az istenem Poszeidon de porbáltam váltást is és azzal sem ment!
Aki tud legyen szíves segíteni nekem!
 

DeletedUser

Vendég
Szijasztok!

Valaki megtudja mondani hogy miért nem tudom felhasználni az Áldást?
Hiába kattintok a 4 Ikonra egyik se működik! Nem jelez semmit mindtha semmi se történne! Amúgy az istenem Poszeidon de porbáltam váltást is és azzal sem ment!
Aki tud legyen szíves segíteni nekem!
Ikon után még a varázslás gombra kell kattintani.
 
Fent