istenek

DeletedUser

Vendég
Ha minden városomban ugyan azt az isten imádom, de az egyikben váltok miért tűnik el mindenhonnan az öszegyűjtött áldás, miért nem csak ott, ahol váltottam? :S
 

DeletedUser

Vendég
Mert az áldáspontok nem városonként, hanem játékosonként számlálódnak egy istennél.
 

DeletedUser

Vendég
váltás előtt el kell használni a lehető legtöbb áldást az eredeti istentől
 

DeletedUser

Vendég
nekem is lene egy kérdésem!van 1 poszeidonos országom és csináltam egy hidrát átt akkrtam küldeni támogatásként egy másik országba!ott viszot zeusz az istenem!és nem engete!azt irta ki hogy ugyan azt az istent kel imádnom ahoz!miért ezt sehol nem irják le !ha ezt tudom nem pazarlok el rá se nyersanyagot se mást!tud valaki valamit hogy miért!ja és egy nem ehez tartozo kérdés!aza akadémián kifjlesztem az ekét!ez elvileg 200 ember!de nem jelent meg az embermenyiség!miért?köszi ha valaki tud segiteni
 

DeletedUser

Vendég
Hogy miért nem lehet átküldeni támogatásba a más istenhez tartozó egységet?? Mert így van megírva a játék.

Az eke kifejlesztésével pedig kapsz 200 helyet a tanyán. Két lehetőség van: vagy már megkaptad, és elnézted; vagy még nem fejlődött ki, és elnézted. Van még egy olyan is, hogy a játék hibás, de több tízezerből nem hiszem, hogy csak Nálad jelentkezne ilyen gond. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent