Harci pontok

DeletedUser

Vendég
nem megy nekik 12 védő mert egy tanyát támadnak!

12 védő nem megy nekik, "csak" 6. Azért 6 kardost se olyan könnyű lenyomni, főleg az elején. Ha mégis sikerül valakinek akkor először a veszteségei kell, hogy megtérüljenek. Csak ezután lesz nyereséges a törölt játékos falvának farmolása. Ez meg elég sok idő ha a célpont már az elején törölt és alap szinten vannak a bányái.
 

DeletedUser

Vendég
hát igen meg azért a 6 kardforgató mellett ott van az a megnemépült Városfal isxD (kemény +10 védőértékkel bír:)
 

DeletedUser

Vendég
hát azért előnyt jelent midnenképpen:)
főleg h ha látom h lehet támadni vkit a szigeten,biztos h nem most,hanem már tegnapelőtt kifejlesztettem volna a hoplitákat,és ez a töbiekkel szemben akkor is minimum 4 napnyi farmolási előny..ami nem kevés..
 

DeletedUser

Vendég
hát igen.. sokat "esznek" ezüstpénzileg....( kong a raktárxD
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Harci pontok a saját elesett katonákért vagy a legyőzőtt katonákért kapok?
vagy az összes elesetté??
 

DeletedUser

Vendég
40 kardossal, 20 parittyással és 3 szállítóhajóval támogattam valakit. nos, az összes egységemet leverték, de nem kaptam érte harci pontot. Hogy lehetséges ez?
 

DeletedUser

Vendég
Két dolog:

1.) Harci pontot azokért az egységekért kapsz - ide nem értve a milíciát és a gépi falu alacsony hangulata miatt levert gépi egységeket -, amiket te öltél le, és nem azokért, amik a te seregedből hullottak el.

2.) A harci pontot mindig annak a városnak a tulajdonosa kapja, ahol a csata zajlik. Ha tehát te támogattad a szövetségesedet, és nála estek el az egységek, akkor a harci pontokat, amiket ezek az egységek még harc közben szereztek, ő kapja.
 

DeletedUser

Vendég
az 1. pont most nem vonatkozik ide, mert ekkora csapatnál már elképzelhetetlen, hogy ne legyen gyilkolászás, a 2. pontban nyújtott válaszodat pedig köszönöm!
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Ennek több oka is lehet:
- nem azonnal frissül a lista
- csak akkor jár a pont, ha játékos városát támadtad meg
- milíciáért nem jár pont (0 lakosságigény)
- szellemvárosért nem jár pont (nincs játékos mögötte)
- csak az általad elpusztított egységekért jár pont (nem pedig a te elesett katonáidért)

Remélem, ez segít.
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Kérdésem lenne, a tegnapi és a mai harcipontokat amit a jelentésekben írt hogy kaptam mikor írják jóvá?Összesen ami hiányzik a két nap alatt 3815 harci pont.Beilleszteném a jelentéseket is ide csak nem tudom még hogy-hogy kell.:( Ilyet még nem vettem észre,ez azért tünt fel nekem mert szeretnék új várost csinálni,de hiányoznak a pontok.Ezeket a harci pontokat azért kaptam mert támogattam másokat.Eddig megkaptam a pontokat, azért csodálkozom rajta. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A harci pontot ha jól tudom óránként írja jóvá a rendszer. Ha több városból küldtél támogatást, és mindegyiknél írja, hogy "xy harci pontot kaptál", azt csak 1x kapod meg.
 

DeletedUser

Vendég
Volt ami ugyanannyi volt mind a három városomnál,utánna a többi külömböző.Ezt gondoltam én is,de amit ténylegesen kaptam pontot az nem egyezett azzal amit nem kaptam meg.merthogy összeadtam.Azért írtam ide, mert azt gondoltam hogy a fejelesztők tudnak értelmes magyarázatot adni erre.A mai jelentések alapján elsőnek kaptam: 2012/06/21 05:51-kor 171 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán. 2012/06/21 05:59 157 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán ezeket megkaptam.
2012/06/21 06:08 77 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.2012/06/21 06:24 95 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.2012/06/21 06:29 59 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.2012/06/21 06:58 167 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán. 2012/06/21 07:58 408 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.na ezeket már nem. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Javaslom, írj a Support -nak. Nekem is volt Hp. problémám nem rég, de helyre hozták, ( jóvá írták)
thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Jóvá nem írunk harci pontot, mert a rendszer minden esetben kiutalja a szükséges mennyiséget, de utána tudunk nézni, hogy mi történhetett pontosan, de ehhez valóban az ügyfélszolgálati rendszeren kell felkeresned minket. Ezt a beállítások/ügyfélszolgálat menüpont alatt tudod megtalálni. (játékon belül)
 
Fent