Harci pontok

DeletedUser

Vendég
Hali

a ranglistán lévő harci pontok azok csak PvP csaták utána járnak?

mert tegnap levertem két falut is és nem kaptam pontot:(
 

Moira

Ex-CM
Harci pontok csak parti városokban elhúnyt katonák után járnak, függetlenül attól, hogy a város aktív vagy szürke zászlajú.
 

DeletedUser

Vendég
thx a választ de már közben meg találtam miközben a fordítani valót kerestem:)

amúgy úgy volt írva hogy minden játékos vs játékos csatában elesett katona utána jár pont és mivel játékosnak csak a parton van faluja igy amit te irtál ugyan az csak más meg fogalmazásban:)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet nem tudok valamit, de én úgy gondolom minden csatában szerezhető harci pont. Ha jól tudom jelenleg még minden játékos védett (nem indult 7 napja a játék), vagyis nem támadható. A harci ponttáblán látok több játékosnak pontot, és nem támadhatott csak gépi falut, gondolom ellenálltak csata lett, ezért kapott harci pontot. Az én szigetemen vízparton is van 1 gépi falu, tehát nem csak sziget belsejében lehetnek gépi falvak.
Ha nem jól gondoltam elnézést és javítsatok ki.
 

Moira

Ex-CM
Minden gép által irányított falu a sziget közepén van. Nincs kivétel.

Ha valaki törli a fiókot, akkor kell idő ahhoz, hogy a városa eltűnjön a térképről. Viszont ezt nem irányítja senki. "Befagy" az utolsó irányított állapotban. Nem termel és nem épít. Támadni lehet, elfoglalni lehet.

Ha valaki inaktívvá válik, akkor 14 nap múlva történik ez meg a városával. (Természetesen ebbe nem számít bele a szabadság és az esetleges tiltás időszaka.)
 

DeletedUser

Vendég
tom

Minden szigeten 8 NPC falu van:) és mind középen amit már elmondtunk párszor.
Amit te mondasz a pontokkal kapcsolatban arra a válasz az hogy nekik gondolom már le telt az egy hét! én is azért kérdeztem rá mert láttam a ranglistában:)
 

DeletedUser

Vendég
Tehát az a falu ami "befagy" pontügyileg is megáll azon a szinten ahol befagyott? Nem is termel. Hát akkor nyersiforrásként nem nagyon jönnek szóba.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a kiigazítást, világosabb lett a kép.
De az én szigetemen szerintem (44|468;420) Nagirosz parton van, és gépi falu, lehet ez egy kivétel, ami erősíti a szabályt.
 

DeletedUser

Vendég
mellesleg tom adok egy tippet akinek a Harci pontja kevesebb mint 6 az bukta a seregét:) mert nem bírta legyőzni az alap 6 kardforgatót:) (Hopliták nélkül esélytelen:)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a kiigazítást, világosabb lett a kép.
De az én szigetemen szerintem (44|468;420) Nagirosz parton van, és gépi falu, lehet ez egy kivétel, ami erősíti a szabályt.

nah az érdekes.... az BUG xD közvetlen közel a gyerek mellett a faluxD

kiváncsi lennék mennyi idő alat teszi meg oda vissza a sereg a távot:) kb 2 perc..-.-"
 

DeletedUser

Vendég
Kösz bankos, néztem szimulátorral teljesen esélytelennek láttam még bármilyen támadást.
 

DeletedUser

Vendég
Tehát az a falu ami "befagy" pontügyileg is megáll azon a szinten ahol befagyott? Nem is termel. Hát akkor nyersiforrásként nem nagyon jönnek szóba.

Akár van, akár volt gazdája attól még működnek a bányái. Legalábbis angol szerveren így volt. Itt egy példa:

829366707001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
nincs mit;)

ha van kérdésed írj bátran:) a játékon belül ugyanezen a néven is meg találsz:)
 

DeletedUser

Vendég
Akár van, akár volt gazdája attól még működnek a bányái. Legalábbis angol szerveren így volt. Itt egy példa:

829366707001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Reméljük itt is így lesz. Mert ez így nagyon gáz lenne ahogy admin mondta. Furcsa lenne ha a bányák nem termelnének azért mert valaki törölt, vagy 14 napja nem aktív.
 

DeletedUser

Vendég
Azóta beszéltem más angol szerveren játszó játékossal is.
Ott nincs ilyen állítólag. Állítása szerint vannak olyan falvak amiket már lassan 1 hónapja farmol és még mindig jön belőle a nyersi (és már nem aktívak). Tehát a bányáknak elméletileg működniük kell.

Remélem magyar szerveren is így lesz.
 

Moira

Ex-CM
Ezt ellenőrzöm, én úgy tudtam, hogy onnantól már nincs termelés. De mindenki tévedhet. Amint biztosan tudom, pontosítok.
 

DeletedUser

Vendég
Rendben. Köszönjük szépen és várjuk válaszod a témában.
 

DeletedUser

Vendég
az viszont nagyon rossz,ha a törölt falu termel...ugyanis ezesetben,akik már az elején töröltek,támadhatók voltak,6 napja már..tehát egyes játékosok nagy mákjukban 6 napja farmolhatnak úgy,hogy nem megy nekik 12 védő mert egy tanyát támadnak!
 
Fent