Hadügyi észrevételeim:

DeletedUser

Vendég
Hadügyi észrevételeim/ Ötleteim:

1.)Jó lenne szerintem ha a saját szigetünkön az ellenséget ha ki akarjuk iktatni akkor a sereg kiküldésével hozzá tudnánk még hajókat is küldeni támadni anélkül, hogy lenne elég szállító hajó...így akkor összhangban tudnánk támadni minden oldalról az ellenséget

2.)Egy csata után sajnos nem látszik a visszatérő csapaton, hogy mennyit veszítettünk ezt esetleg bele lehetne tenni a visszajövő csapatok jelentése közé... ?

3.)A támogatott személy is tudjon apródonként vissza küldeni a támogatói sereget...

4.)A támadási kiadási képnél jó lenne ha nem csak a katonák neve hanem a támadási és védési adatai is ki lenne írva...( Mikor az emberre rávisszük az egeret...!)

5.)A városra/falura rámenve a táblázatánál jó lenne ha fel lenne tüntetve a városnév is...!

6.)A második illetve a sokadik városunkba ami sereg és hajó van azt tetszőlegesen el lehessen osztani anélkül, hogy támogatásnak küldenénk...!

7.)jó lenne ha eleve olyan hajót nem is tudnánk kiküldeni ami más Istenséget imád mit amilyen a másiké (mitológiai lénnyel...!).

Hálásan megköszönöm, hogy ezt elolvastátok és köszönöm, hogy meghallgattatok engemet is.

Üdv: Android !
 

DeletedUser

Vendég
......................................................................................................
egy elegge hosszu gondolat menetet szerettem volna leirni, de meggondoltam magam. csak annyit fuznek hozza hogy maskor gondold meg miket irsz le...:eek::eek:
 

DeletedUser

Vendég
1,-Ezt megteheted most is.
2,-A csatajelentésben látod.
3,-Akit támogatnak, örüljön, hogy luk van a @..gén.
4,-Egy hét után fejből tudod majd(ha nem, az nem a játék hibája).
5,-Ezt nem értem.
6,-Hogyan? Teleportálva?
7,-A hajók nem imádnak semmilyen istent, a lényeket pedig küld külön(régebben el sem lehetett indítani őket, ezt tényleg nem kellett volna elrontani).

8,-Ez az én kérésem: Jó lenne, ha mielőtt ötleteltek, eltöltenétek néhány hetet/hónapot a játékkal.
 

DeletedUser

Vendég
5.) Fel van tüntetve a városnév. A felbukkanó dialógusablak ("a táblázata") tartalmaz egy "kisebb táblázatot" kék fejléccel :)

A fejlécben van...
 

DeletedUser

Vendég
És a falvaknál? :D

Ne hidd, hogy kötözködök, veled nem tennék ilyet. Csak vicces kedvemben vagyok. :D
 

DeletedUser

Vendég
Üdv: Bandybaa
Tudom nem volt egyértelmű amit írtam így kicsit ezek után átfogalmazom a te írásod alapján, remélem nem gond ! Ha mégis így is hülyeség a hozzászólásom akkor törölhetitek is az ide írt hozzászólásomat mindet...!
Ezek az ötletek régi ötleteink voltak és mivel ráakadtam egy levélre amiben ezek még megvoltak összeítve így betettem isde is őket !


1.)A támadáskór amikor elinditom a városomból akkor azzal eggyüt menjen a hajó is mint pl:gyójtóhajó... és ezt egyszerre rá lehessen küldeni olyan tagra akik egy szigeten vannak a támadást kiadó helyemtől...
Én erre gondoltam csupn...! :p

2.)Külön feltüntetve az ott elesettek számát a jelentésben...!
Én erre gondoltam csupn...! :p

3.)Igen ezzel én is egyetértek...még finoman fogalmazva is...csak ezt is anno megemlstették...! :D
Én erre gondoltam csupn...! :p

4.)Ezt én is tudom, de ezt azért írtam mert pl egy támadásnál főként a kezdőknek volna sok segítség, hogy láthassák mik mire valók pl kardos, nyilas védőnek,szekér mit. egység támadónak...!
Én erre gondoltam csupn...! :p

5.)Ha a térképen rámész pl egy falura utána megjelenik egy ablak de ez ugyan az az ablak az összesnél és pl ezért a szigeten lévő gépi falu neve mivel nem látszik így mind egyforma nem tudni melyik g. falut támadtam meg... nem minthha engem zavarna csak ez is régen felmerült a fórumban egy ötletgyűjtésem során innne vannak pár ötleteim és ötletünk...! :D

6.)Pl: 2-t város esetén ha van elég hely az egyikben és a másikban meg 0-a akkor az is jó lenne ha mivel úgy is úgymondván az enyém mind a két város így az is jó lenne ha nem csak támogatásban tudnám átküldeni az embereket, hanem véglegesen át is tenni a másik városomba...oka az sok van pl:akkor tudok szakosítani a városban 1 tipusra anélkül, hogy támogatásban volna...a 0-a fős városom felszabadúlna pl ha 170 embert átteszek a másik városba és akkor tudok akár ebből egy gyarmatosító hajót csinálni, vagy más embert gyártani, ezzel meg is lenne oldva az emberek szelektálása is egy-egy város közt anélkül, hogy e keljen úgymondván építeni az egyes egységeket...! :D
Én erre gondoltam csupn...! :p

7.)Pl egy támogatásban sokan nekem is panaszkodtak, hogy nem e tudom, hogy miért nem tud olyan segítséget nyújtani xy nevűnek mert mire odaért ő és jó pár emberke hajója amit kértek a fórumon segítségnyújtáskor, hogy miért nem maradt ott nála és támogatta volna az xy nevűt...ezt még mióta játszom még mindig akad rá ember aki megkérdi minimum 1X a fórumban vagy valakitől, ezért lenne jó ha figyelmeztetne, vagy eleve el sem lehetne küldeni egyszerre az ilyen hajókkat a "mitológiai lényeket" mint támogatás...!
 

DeletedUser

Vendég
ez a masodik hozzaszolasod is olyan mint az elso...talan meg rosszabb. :eek::eek:

egy biztos: nem mindegy hogy egy okos hulyeskedik vagy egy hulye okoskodik...:p
 

DeletedUser

Vendég
Nem tartom magam feltétlen agyhalottnak, de ennek a felét nem értettem...
 

DeletedUser

Vendég
Hát akkor mint szoktam is mondani:
Hosszú ezt is elmagyarázni...jobban szóval akkor ha más nem akkor ezt az egész hozzászólásomat mindet töröljétek és ennyi...!
Mást nem tudok mondani erre...az engedélyemet megadom a törlésre...! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv !

Mi lenne ha a térképre lépve is láthatnánk a bent lévő egységeinket így tudnánk, hogy mik vannak bent éppen a saját városunkban anlékül, hogy belépnénk valami menűbe vagy a városunkba...!?
...és ha van éppen egy célpontunk akkor máris tudnánk, hogy a városunkban éppen van e elég emberünk vagy sem a támadáskoz.
Ha meg nincs pont bent semmink akkor léphetnénk tovább a másik városunkra.
Ezt a bent lévő egységeket lehetne a jobb oldalt függőbe elhelyezni a seregünk létszámát és alul meg függőlegesen a hajók számát a térképen. :)
Így gyorsabban áttekinthetőbb lenne a játékban a seregeink számának megtekintése, és még szerintem megkönnyítenétek a mi dolgunkat is ezzel pl: a gyorsabb faluk kifosztására is.

Előre is köszönöm, hogy ismét meghallgattatok és remélem ez egy picivel jobb ötlet is volt, mint az eddigiek is amit írtam...! ;)

Üdv: Android !
 

DeletedUser

Vendég
Már-már annyira egyszerű lesz a játék, hogy nem is kell csinálnunk semmit. :D

Kiegészíteném: Be kellene vezetni a hangvezérlést. Sőt, mindjárt egy inteligens segítő is kéne, akinek csak megmondanád, hogy farmolja le a falvakat, és ő megtenné.
Ha pedig támadni akarsz, megmondja milyen és mennyi egységgel lenne érdemes. stb. :)
 

DeletedUser1598

Vendég
Hadügyi észrevételeim/ Ötleteim:

1.)Jó lenne szerintem ha a saját szigetünkön az ellenséget ha ki akarjuk iktatni akkor a sereg kiküldésével hozzá tudnánk még hajókat is küldeni támadni anélkül, hogy lenne elég szállító hajó...így akkor összhangban tudnánk támadni minden oldalról az ellenséget

Bandybaa mondta:
1,-Ezt megteheted most is.

Nem teheted meg. Nekem is ez a gondom. Ha meg akarom támadni tengeri és szárazföldi csapatokkal a velem egy szigeten lévő játékosokat, de nem küldök szállítóhajót, akkor elkezd sírni a játék, hogy "nincs elég szállítóhajód"...
 

DeletedUser

Vendég
Külön-külön kell elküldeni a hajókat és a szárazföldi támadókat. Ha ügyesen matekozol, nagyon kevés másodperc különbséggel csapódnak be.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
Úgy már más, de arról volt szó, hogy együtt küldjük az egészet
 

DeletedUser

Vendég
"Összhangban" volt a pontos kifejezés. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én például játszok hasonló játékon és azt hiányolom hogy itt a csata egy pillanatig tart nem pedig 15-20 percig bár és több forduló van
 

DeletedUser1598

Vendég
Tudom, mire gondolsz, de láttam már olyan csatát, ami 1,5 hónapig tartott, be is kopizhatom neked, de max priviben:) Ilyen hosszú csatákat meg szerintem nincsen senkinek kedve vívni, mert belepusztul kismillió egységed, meg 100x több nyersanyagod... ha meg bebukod, akkor mérges vagy... NAGYON mérges:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Mert tán te buktad be? :D
Egyébként lehet lesz még olyan játéka az innogamesnek, amiben valóban hosszabbak lesznek a csaták és csatarend lesz meg stb., de az nem ez lesz. Itt meg lehet elégedni annyival, hogy nem lehet egy várost pillanat alatt elfoglalni.
Szerintem korrekt lett a játék így és nem baj, hogy nincs túlbonyolítva.
 

DeletedUser1598

Vendég
nekem eddig ez a játék tetszik legjobban az összes ilyen böngészős, stratégiai játékok közül:D
 
Fent