Hősök

DeletedUser9302

Vendég
Üdv csak azt szeretném megkérdezni hogy azért előfordulhat hogy idővel a többi szerverre is be lesznek vezetve a hősök?


Üdv!

Ez attól függ, hogyan viszonyulnak hozzá a játékosok.
Mivel előítéletre nem lehet alapozni ezért nyitottak egy "tesztszervert" ami jelen esetben Tau.
Itt tesztelhetik a játékosok a Hősöket és ha a döntő többségnek megtetszik, akkor megeshet, hogy bevezetik.

Remélem segíthettem.
 

DeletedUser9975

Vendég
Hősök működése

Akkor elkezdem a konkrét kérdéseket a hősökről:
Nem egyértelmű, hogy a háborús hősök hogyan fejtik ki a hatásukat. Tehát: a támadással együtt el kell küldeni, vagy elég ha a városban van. Pl.:
1) A hajók támadó és védekező értékei x%-al nőnek, míg Zuretha mellett harcolnak.
a) Ha támadok, akkor a támadó érték akkor nő ha a támadással együtt elküldöm, vagy elég ha a városban van, mint a döfőorr?
b) Ha védekezek, akkor a városban lévő összes biremma értéke nő, vagy csak a város saját biremmáinak? Ha elküldöm a Zuretha-s városból a biriket védeni, akkor viszik a plusz erőt vagy sem?

2) Héraklész
Támadás héraklésszal
Itt elvileg kapnom kellett volna áldás pontot, hiszen legyőztem mindent, több mint 50hp-t kaptam, de nem kaptam. Miért?

3) Leonídász: Az ő esetében azt írja a városban lévő minden egységre vonatkozik, tehát a másoktól érkező támogatásokra is?

Amennyiben egyes hősök csak egy adott támadásnál fejtik ki hatásukat (akkor se mindig), mások a városban lévő összes egységre vonatkoznak, akkor nem igazán kiegyensúlyozott a hősök értéke.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Kérlek, keress fel bennünket az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy meg tudjuk nézni ezt az esetet konkrétan. A többi általános kérdésedre is választ fogunk adni hamarosan.
Köszönettel
Porphyrion
 

DeletedUser9975

Vendég
Folytatás:
4) Orpheusz
A játékban:
Amíg Orpheusz hozzá van rendelve egy városhoz, adott városban termelődő összes kultúrapont 33% eséllyel duplázódik meg.
A grepo wiki szerint:
Amíg Orpheus a városodban van, addig az 1. szintjén 33%, míg 20. szintjén 90% az esélye, hogy fesztivál rendezése után egy újabb kultúrpontot kapj.
Kérdés: csak fesztivál, azaz városi fesztivál esetén lehet plusz kultúrpont, vagy diadalmenet, olimpia és színházi játékok esetén is?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nem tudjátok miért lehet, hogy nem adja ki a szigete küldetést? :/
 

DeletedUser9302

Vendég
Sziasztok!
Nem tudjátok miért lehet, hogy nem adja ki a szigete küldetést? :/

Üdv!

Ha újonnan regisztráltál, akkor kis időnek el kell telnie mire megkapod a szigeti küldetést.
Ha elvégeztél egyet szintén várnod kell.
Minél nagyobb vagy annál többet, ellenben ezzel arányosan nő a nyeremény nagysága.

Remélem segíthettem!
 

DeletedUser

Vendég
Nem ad többet, ha nagyobb vagy, sőt minél több a pontszámod, annál ritkábban kapod. Azt hiszem a szenátusnak el kell érni a 3-as szintet,hogy kapj küldetést.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
1.A host csak háború és bolcsesség érmékkel lehet fejleszteni vagy ha csatába kuldom, akkor is kap tapasztalat pontot?
2.Tudom nem ide tartozik, de a Tau világ/szerver hány hónapig/évig fog tartani?

A választ elore koszonom és bocs az ékezetek miatt. :)
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A hőst csak a háború, és bölcsesség érmével tudod fejleszteni, ha csatába küldöd akkor nem fejlődik.
Nem lehet előre tudni, hogy meddig tart a világ. Ha az első 50 szövetség pontszáma eléri a 250 milliót akkor megkezdődik a csodák kora (feltéve, ha a világ már 6 hónapja létezik). Aztán, ha valamelyik szövetség felépíti mind a 7 világcsodát akkor az a szövetség megnyeri a világot. És ha jól tudom akkor, ha a játékosok száma 300 alá csökken akkor még 3 hónap van a világ bezárásáig.
A Tau világ biztosan fog minimum 9-10 hónapot tartani.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem ad többet, ha nagyobb vagy, sőt minél több a pontszámod, annál ritkábban kapod. Azt hiszem a szenátusnak el kell érni a 3-as szintet,hogy kapj küldetést.

Élnézést, pedig a kevesebbre gondoltam. Köszönöm, hogy javítottál!
 

Moira

Ex-CM
Jelenleg egy hiba miatt Héraklész nem ad áldást, ha megsérül a csatában. Elnézést a kellemetlenségekért.
Ha téged támadnak, akkor ugyanazok a bónuszok vonatkoznak a mások által küldött egységekre, mint amik a tiedre. Ez akkor is igaz, ha te küldesz egységeket máshova. Ha te támogatsz másokat, nem a te bónuszaid érvényesülnek, hanem a támogatott játékos/város értékei számítanak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy amikor kiválasztom a hőst a 2 db véletlenszerűből akkor a másik hőst is ami mellette volt azt is vissza adja,hogy tudjam őt is használni?Köszönöm a választ előre is.
 

DeletedUser10037

Vendég
Sziasztok!

Többünket is érdekelne, hogy a TAU világban mikor jönnek a hősi küldetések. Már többen is bőven 100E pont felett járunk és még egyetlen hősi küldetést sem kaptunk. Egy kicsit színesebbé tenné a játékot ha már hősi küldetések is lennének.

Várom válaszotokat. Üdv: actival
 

DeletedUser

Vendég
Ez csak tipp, de szerintem úgyan úgy, mint egy rendes hőst, azzal a különbséggel, hogy küldetést-kitütetést kell teljesíteni/megszerezni/rendelkezni - legalábbis én ezt tudtam kihámozni a Wiki-ről.
 

DeletedUser10041

Vendég
Zuretha a hajók támadó és védekező értékét is növeli.Támadáskor el lehet küldeni a jelzőkkel! De miért nem lehet támogatásba is elküldeni biremákkal???
 

DeletedUser

Vendég
Ez a wiki-ben is le van írva. Mert felborítaná az egyensúlyt, hisz akkor tegyük fel lehetnek a hősöket támogatásban is küldeni: ez esetben egy védésbe minimum betolnának 50 lvl 6-os Leonidászt, az pedig 8%*50 védekezési értéket jelentene, ami egyenlő azzal, hogy minden város gyakorlatilag BEVEHETETLENÉ válik. Ugyan ez igaz Zuretha-van is, ezért ne csodálkozz, hogy nem lehet támogatásban küldeni hősöket, különben a játék egyszóval játszhatatlan lenne a foglalni akarók számára - márpedig már most is eléggé nehéz egy várost foglalni.

Remélem megértetted az okát, hogy nem lehet támogatásban küldeni hősöket :)
 

DeletedUser9975

Vendég
Zuretha a hajók támadó és védekező értékét is növeli.Támadáskor el lehet küldeni a jelzőkkel! De miért nem lehet támogatásba is elküldeni biremákkal???
Nem csak elküldeni nem tudod, hanem a Zuretha-s városból küldött birik sem erősebbek. Viszont ahol Zuretha van, az a bennt lévő összes biri erejét fokozza, tehát a támogatókét is. Tudomásom szerint.

Viszont van egy jelenség, ami szerintem HIBA:
Ha hőssel támadok egy várost, akkor nem látom a kikötőt. Akkor se, ha szigeten belül hajó nélkül támadok. Tehát "kikötő nézésre" nem jó hőst küldeni. Nem tudom ez szándékos-e, vagy hiba.
 

DeletedUser10037

Vendég
Zuretha a hajók támadó és védekező értékét is növeli.Támadáskor el lehet küldeni a jelzőkkel! De miért nem lehet támogatásba is elküldeni biremákkal???


Amúgy képzeld el ha jön hozzád 15 támogatás és mindenki küldi a saját hősét. Melyik hős a domináns? Egyértelmü hogy, a támogatott városhoz hozzárendelt hős tulajdonságainak kell érvényesülni. Ettöl még te állíthatsz be olyan hőst a városodba ami akkor is hasznot hajt ha nincs a csapataiddal. Pl: Héraklész.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Át lehet-e vinni egy hőst egy másik városba?
És ha igen, megmarad-e a szintje?
 
Fent