GREPOLYMPIA - Kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Mi az ItemShop?Az egy program?Ha igen,valaki betudja másolni a linket,hogy honnan lehet letölteni?
Előre is köszönöm!
 

Moira

Ex-CM
Az ItemShop szó szerinti fordítása az, hogy tárgy bolt, és ilyen volt a húsvéti eseménysorozatban a bolt, ahol az aranytojásokat be tudtad váltani.

A Grepolympia tekintetében nem adhatok ki még semmilyen információt, de már nem kell soká várni!
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagyok konkurencia :-D

Amit tudok, azt vagy az Innogames-tol tudom, vagy az őáltaluk kiadott kozlemenyekbol, hirekbol.

De ahogy mondtam ha egy kicsit bongeszel a neten, vagy nezed a kulfoldi grepolis oldalakat sok mindent megtudhatsz.

Pl. Azt is, hogy ket uj kituntetes is lesz, es hoplitakat kell ertuk gyartani...
 

DeletedUser8143

Vendég
Nem sértésnek szántam, ne értsd félre, de jól jött ki, hogy Moira hangoztatja, hogy nem adhat ki infót, következő hozzászólásban meg te árulsz el részleteket :D
 

DeletedUser

Vendég
XD

Termeszetesen nem sertesnek vettem. Es igen, tok jol hangzik, hogy nem adhst ki infokat, olyan lídörös XD

De meg egyszer mondom, amit tok nem a "feketepiacon" szerzem, hanem mas oldalakrol, legalisan LOL
 

Moira

Ex-CM
Persze, sok mindent meg lehet tudni, ami vagy igaz, vagy sem. Hiteles adatokat a support tud adni. Valamennyi információ, ami megjelenik hitelesen, az minden országban, minden fórumon azonos, sőt jelen esetben szó szerint azonos (bár úgy tudom, hogy a koreai piacon már elindult a Grepolympia, szóval onnan lehet adott esetben bogarászni).

Ami szintén biztos, már nem kell sokáig várni, hogy megtudjátok a részleteket :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser8143

Vendég
Éjféltől lesz, úgyhogy szerintem indulás után tapasztalat-szerzéssel jön az infó. :D
 

DeletedUser

Vendég
Pajzsos futás esetében mindegy, hogy milyen egységeket rakunk be edzeni, ugyanolyan lesz a sebességük?
Tehát Ha berakok 30-30 kardost, az gyorsabb lesz, mint a 30-30 hoplita?
És így az íjászok pedig lassabbak?
Vagy a mitológiai egységek gyorsabbak? Vagy nem mind?
Vagy egyáltalán nincs különbség egység és egység között, csak az a fontos, hogy pontot adjanak?
 

DeletedUser

Vendég
De nem adtál konkrét választ a kérdésemre :) Nem azt kérdeztem, hogy mi mit ad, hanem hogy egyes egységek gyorsabbak-e a többieknél (nem pontilag, hanem hogy többet futnak-e)
 

Moira

Ex-CM
A link pontos adatokat szolgáltat erről, ott megtalálod minden egységnél, hogy mennyi pontot ad és azt is, hogy minden esetben 2 óra az idő (ám van olyan lehetőség aranyért cserébe, hogy 20%-kal több pontot kapj ugyanazon egységért). Tehát nem, minden egység más mennyiségű pontot szolgáltat ugyanannyi idő alatt. (Vagy nagyon félreértem a kérdést, ez esetben elnézést.)
 

DeletedUser

Vendég
Moira szerintem arra ertette hogy egyes egysegek gyorsabbak-e masoknal mint pl. kardosnal sokkal gyorsabb a lovas tamadaskor... :)
 

DeletedUser

Vendég
Segítség/Kérdés

Üdv Mod-ok!

Az első ingyenes résztvételem a Pajzsos Futáson sikeres volt ám most kb 14 perce (jelenlegi idő 00:13) semmi nem történt mikor is a 2. ingyes részvételemnek kellett volna meg történnie ! Ezt valahogy tudnánk orvosolni vagy mi a teendő ?!Elkezdődött a 2. 24 óra úgy hogy semmit sem kaptam !Értem itt azt hogy sem babérkoszorút sem előre haladást a rangsorban nem eredményezett !
Várom a választ !

T.Puckett!
 

Moira

Ex-CM
Ez egy kijelzési hiba. Az óra éjfélkor átugrott arra, hogy 24 óra van a következő ingyen versenyig. Ténylegesen az történik, hogy 24 óra elteltével tudsz ingyen versenyezni, tehát az utolsó versenyed határozza meg, hogy másodszorra mikor tudsz menni és így tovább. Mindig az előző versenyedet követő 24. órában tudsz ismét ingyenesen menni (függetlenül attól, hogy az utolsó versenyed ingyenes vagy aranyért beváltott verseny volt-e). Amikor elérkezik az idő, a gomb átváltozik az ingyen versenyzés gombra az aranyért versenyzés helyett. Hamarosan orvosoljuk a hibát.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3847

Vendég
Ha valaki az első versenyszámban vesz +edzésparkot akkor az a többi versenyben is rendelkezésére áll vagy mind a 4 versenyben meg kell vennie?
 
Fent