GREPOLYMPIA - Kibeszélő

Moira

Ex-CM
Hamarosan kezdetét veszi egy új esemény, amelynek egyelőre még csak körvonalait rajzoltuk ki elétek. Ahogy közeledik 27-e, az indítás időpontja, úgy kaptok majd egyre több és több információt. Addig is, szóljatok hozzá, vegyetek részt benne és amikor eldinul, élvezzétek az új játékunkat! Mindenkinek jó szórakozást!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Moira!
Egy-két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban!
Erre a szeverre mindenki tud belépni?Vagy kell hozzá szerezni valamilyen kitüntetést?
Ez ugyanolyan világ lesz,mint a többi rendes világ,vagy teljesen más lesz?
A választ előre is köszönöm!
Üdv:Krisz 5
 

DeletedUser7314

Vendég
:)

Kedves Moira!
Egy-két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban!
Erre a szeverre mindenki tud belépni?Vagy kell hozzá szerezni valamilyen kitüntetést?
Ez ugyanolyan világ lesz,mint a többi rendes világ,vagy teljesen más lesz?
A választ előre is köszönöm!
Üdv:Krisz 5

Igen erre én is kíváncsi lennék.. és hogy mire lehet számítani... továbbá ebben az időben nem lehet támadni ?
Vissza térve az olimpiai játékhoz.. ez ujj világ lesz ? vagy hasoló feladatokat kell megcsinálni mint Pl: Tengereken elrejtett ajándékkat meg találni.. ?? vagy mint húsvétkor gyüjteni valamit ?

Üdv: rocy
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki kiváncsian várja az infókat... ne kínozzatok bennünket.:D ...
 

DeletedUser

Vendég
Hozzászólok, öö.., mihez is?
Ja, hogy nem tudunk semmit. :rolleyes:

Egy ötletem máris lenne viszont: ne apránkénkt adagoljátok az információt, az nem jó senkinek.
De, megoldható, várjátok meg amíg lesz mit megosztani velünk, és úgy fogunk örülni neki, de úúgy!

Nem a lelkesedést szítjátok, hanem az ellenérzéseket.
Ha megbántottam valakit, az esetben elnézést!
és még tudnám folytatni.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha azt mondják fent, mehet ki az infó, akkor menni fog. Amíg ez nem történik meg, addig nem árulhatunk el többet, mint ami megvan engedve. Ami megvan engedve, az pedig már olvasható.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Nem kell sokat várni, hiszen már pénteken indul. A német oldalakon is szó szerint az van fent, ami a magyar és bármely más világ oldalain. Az információ ilyen formáját angolul "teaser"-nek hívják, ami talán kedveskedő cukkolásnak fordítható. A cél az érdeklődés felkeltése, és bár várni kell, néha a várakozás is megfűszerezi az élményt.

Úgy tudom, nem lesz béke ezen időszak alatt, nekem is ez volt az első kérdésem és egyelőre nem jött olyan válasz, amely békére utalna, mindenképpen jelezni fogom, amint biztos választ kapok, hiszen ez mindenkire kihat, arra is, aki nem vesz részt a játékokban.

Amennyiben valaki aggódik, hogy csak egy-egy információ csepp csurran, az vigasztalódhat azzal, a korai információ adagolás a felkészültséget jelzi, biztosít arról, felkészülve, koncepció alapján, átgondolt játékokkal lepjük meg a játékosainkat.
 

DeletedUser

Vendég
Azt lehet tudni,milyen világ lesz? Pl. Itt is 175 pontosan fogunk indulni?
 

Moira

Ex-CM
Nem külön világ lesz, hanem a már meglévő világokhoz kapcsolódó esemény sorozat, ahogy például az aranytojások gyűjtése is már meglévő világokon volt játszható. Játék a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
És ezért lehet kapni majd kitüntetést? Mint pl. a Húsvétnál évekkel ezelőtt, vagy a Halloweenosnál?
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy hallottam, az "Item Shop"ot kell használni speckódolgokért, és a legjobb atléták különböző játékon belüli jutalmakat kaphatnak!
 

DeletedUser

Vendég
Azt hitem,egy jó kis világ lesz :(
De remélem jó lesz :)
Ha jól számoltam,péntek éjfélkor lesz,ügye?
 

DeletedUser

Vendég
igen, péntekre virradó éjjel!

Minden országban ugyan akkor fog indulni!
 

DeletedUser

Vendég
Ha rendesen fogsz majd játszani,tudod milyen este sokszor fent maradni :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem külön világ lesz, hanem a már meglévő világokhoz kapcsolódó esemény sorozat, ahogy például az aranytojások gyűjtése is már meglévő világokon volt játszható. Játék a játékban.

Nos ez is egy lényeges infó, ha figyeltek. Koszorúkat gyártunk, stb... áldásokért, nyersiért.
Szerény véleményem szerint.
 

DeletedUser

Vendég
Aki részt vesz a Grepolimpián (angolul grepolympia) az az alábbi nyereményeket szerezheti meg:

Az öt "200 babérkoszorú" egyikét

vagy

Az öt Egységképző bónusz egyikét!

Ezek mellett egy Item Shop is a rendelkezésünkre áll majd, és Speciális Grepolimpiás kitüntetéseket is szerezhetünk:

xLx3.jpeg
 
Fent