GREPOLYMPIA - Kibeszélő

DeletedUser

Vendég
És gondolom a képesség pontok se maradnak meg.
Gondolom: Íjászathoz minek sebesség vagy kitartás, oda inkább pontosság és célzás kell.

De sajnos megint nem tudok versenyt kezdeményezni...
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy kijelzési hiba. Az óra éjfélkor átugrott arra, hogy 24 óra van a következő ingyen versenyig. Ténylegesen az történik, hogy 24 óra elteltével tudsz ingyen versenyezni, tehát az utolsó versenyed határozza meg, hogy másodszorra mikor tudsz menni és így tovább. Mindig az előző versenyedet követő 24. órában tudsz ismét ingyenesen menni (függetlenül attól, hogy az utolsó versenyed ingyenes vagy aranyért beváltott verseny volt-e). Amikor elérkezik az idő, a gomb átváltozik az ingyen versenyzés gombra az aranyért versenyzés helyett. Hamarosan orvosoljuk a hibát.

Én valamikor délelőtt indítottam a versenyt.
Akkor kiírta, hogy van még 14 óra, ezek szerint annak 24-nek kellett volna lenni.
Csak azért, mert direkt fennmaradtam, lestem a visszaszámlálót. (kicsit bealudtam azért, éjfél előtt)
Most meg azt mutatja, van még vissza 22ó50 perc, vagy persze 50 arany.
Most akkor igazából 10 óra van vissza, a tegnap délelőttihez képest 24 óra múlva ?
Ez azért, (pláne az ébrenmaradásssal együtt, holnap/ma pedig korán kell kelnem) eléggé rohadtul idegesítő hiba.
 

DeletedUser

Vendég
Eléggé, mert nekem tegnap 2kor sikerült versenyezni, és akkor úgy számlált vissza, mintha éjfélkor kezdtem volna.

A hiba mikorra lesz kijavítva?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Reméljük mihamarabb :)

Ha hajnali kettőkor versenyeztél, akkor legkorábban holnap hajnali kettőkor versenyezhetsz megint, mindegy, hogy a számláló mit mond. Amire figyelni kell, az a lenyomandó gombon szereplő írás, az helyesen jelenik meg. Sajnáljuk, hogy voltak akik a számláló hibája miatt fennmaradtak.

A képességpontok is az atlétához kötődnek, tehát amikor atléta (sportág) váltás történik, akkor nullázódnak, hiszen nem lenne értelme beszállni a versenybe mondjuk a második héten, ha valaki már az első héten annyira elszáll a karakterével, hogy az behozhatatlan. Szerettünk volna több személynek is esélyt adni.
 

DeletedUser

Vendég
Végül is nekem nem probléma fent maradni, lassan bagoly leszek. :)

Éjjel még az volt a fejemben, hogy ha én 2-kor versenyzek, és amikor lejár ez a versenyhét, akkor nem tudok megint 2-kor versenyezni, mert jön a másik sportág? Mert ez lenne az értelemszerű....de ha így van, akkor kénytelen vagyok egy napot kivárni, és éjfél előtt indítani.
 

DeletedUser

Vendég
És még azt szeretném tudni hogy a súgóban mikor lesznek kirakva, hogy a kitüntetéseket mi szerint kapjuk meg, hány ponttól?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A "díjazás" összesíve, vagy szerverenként történik ?
Mert ha gondolom szerverenként, akkor Achillesen nem azért maradtak ki Artemisz egységei a felhasználási lehetőségek közül, mert máshol ő nincs,
hanem csak egyszerűen kifelejtették a Programozók a játék kialakításakor ?
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi a rangban legnagyobb kitüntetés, amit edzéssel lehet kapni?
35?
 

DeletedUser

Vendég
A pontosság, és a találati pontosság között mi a különbség?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Lenne egy kérdésem!
Erre a szerverre hol kell belépni?
A válaszod előre is köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8143

Vendég
Szia!
Ez minden szerveren ott van, a jobb alsó sarokban lévő lángra kell kattintanod és beadja.
 

DeletedUser5524

Vendég
Bár a Grepolympia július 27. és augusztus 23. között kerül megrendezésre, a boltot utána is látogathatod. Ne aggódj, bármikor beválthatod koszorúidat és hazaviheted az így szerzett szuvenírt

a bármikor szó kicsit félrevezető volt, az egy héttel nem azonos tartamot jelent!
Legyetek pontosak, korrektek, tudom néha a megtévesztés nem mindig tudatos, és néhanapján nem is akarjuk elhinni!
 

DeletedUser

Vendég
De jó, hogy van ilyen topic is :)
A grepolimpiát, aki kitalálta.. nagy ötlet volt, gratula neki.
Egy unalmas, lego a legoban dolgot alkottak vele.
Értem én, hogy pénzt hoz a konyhára, de a játékot szemernyit sem mozdította előre.
Viszont legalább a statisztikák irrelevánssá váltak, hiszen egy támadási statisztika már nem azt fejezi ki, hogy ki hány egységet ölt le.
Lenne mire az erőforrásokat fordítani a játékban, de én is a kapitalizmusból élek, megértem, hogy a pénz nagy úr :)

Természetesen számos ellenérv létezik. Szélesebb játékosrétegnek adott lehetőséget a játékra, frenetikusan aktuális témát dolgozott fel, sokan biztosan szivesen nevelgették a futójukat :) Vannak ugye más hasonló játékok, -tamagochi, simcity- a maguk nemében remekbeszabott darabok, hiszen sikert értek el a világban. Ettől függetlenül nem biztos, hogy a grepoba érdemes beépíteni őket. Ezt a játékot másért űzzük.
De a travian rá az élő bizonyíték, hogy bármit alapjaiban el lehet szúrni. Bízom benne, hogy itt ez nem cél.

Ez csak egy "költői" vélemény volt, elfogadom, hogy sokaknak örömet okozott, nem szeretném elvenni tőle a kedvüket, de gondoltam ez a szemszög is megér pár sort.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem a fő problámám vele(a Leuven által elmondottakon kívül), hogy miért Olimpia az, ahol minden a pénzen múlik?
Hogy jön ez az Olimpia szellemiségéhez? Még ha aktuális is..
 
Fent