Grepolis mobil verzió

DeletedUser132

Vendég
Ez mind szép és jó,hogy a telefonon van támadás jelző,de nekem nem ilyen telefonom van ,most akkor én hátrányba vagyok a többiekkel szembn.Akkor miért ne lehet a Pcre is ilyen ha támadnak vagy jön nyersi csipog a gépem .Volt ilyen az tilos ,de ha mobilról csinálod meg lehet,nah hol itt igazság ebben?Nem lehetne akkor ezt gépen is használni?
 

DeletedUser1598

Vendég
A telefon nem csipog, bármennyire is szeretnéd:) Ahhoz is be kell lépned. Annyiban vagy hátrányban, hogy akinek jobb telefonja van, az akkor is be tud lépni, ha nincs épp gépközelben.

Sziasztok!

Andoridos mobilt használva, nem találom, hogyan lehet támogatásba küldőt csapatot visszahívni.

Vàros/épületek/agóra/csapatok áttekintése/városon kívűli csapatok/csapatok visszavonása
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9147

Vendég
Sziasztok!

Nekünk olyan kérdésünk lenne, hogy a legutóbbi frissítés óta a mobilverzió nem jelölte, hogy hová kapunk támadást. Magát a támadást azt láttuk, de azt nem, hogy hová érkezik és emiatt már vesztettünk várost is. A kérdésünk, hogy mi lesz ezekkel a városokkal? Mivel nem láttuk hová jön a támadás, védekezni sem tudtunk, ezért várost vesztettünk.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.A kérdésem a következő lenne...
Lecserélném a telefonom erre---Nokia Lumia 520
Pár hónapja jelent meg.Az a helyzet hogy ez nem androidos,hanem windows phone 8 szoftverrel rendelkezik.Elvileg az lenne logikus hogy ez jó kéne legyen,olyan mintha laptopról vagy asztali gépről simán webes felületről lépnél be.Ha esetleg van valakinek ilyen telefon,vagy valaki meg tudná erősiteni hogy megy a grepolis rajta rendesen,annak nagyon megköszönném:):
 

DeletedUser9431

Vendég
Tiszteletem!

Kérdésem az lenne, hogy új mobilverzió várható-e és mikor?
Sürgős és fontos lenne a válasz.
Köszönöm
Luckya
 

DeletedUser9344

Vendég
Üdvözletem minden kérdezőnek. Mivel a Support ritkán nézi a fórumot, ezértleht, hogy érdemes lenne a kérdéseiteket konkrétan az Ügyfélszolgálatnak feltenni.

Ezt a játékban a Beállítások ablakban, az Ügyfélszolgálat gombra kattintva tehetitek meg. Természetesen csak fontos kérdésekkel forduljatok hozzájuk!

Remélem segíthettem
iamkplus
 

DeletedUser8461

Vendég
Sziasztok,

En probalok minden kerdest a leheto leggyorsabban megvalaszolni, de ez nem mindig sikerul.

A mobil verziorol pontos informacio nincs, a fejleszto garda eredetileg augusztus masodik felere tervezte, es ahogy latom, ezt az idopontot tudjak tartani. Bovebb informaciot az InnoGames, es a Grepolis Facebook oldalán is olvashattok.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok Azt szeretném meg kérdezni hogy miért doble a telefon a játékról és miért nem engedi hogy meg nyissam a Szövetségi fórumot .
Kb ha meg nyitom az üzenetet akkor egyböl ledob de más játékoknál meg nem csinálja pl ( játszom a Telefonrol Desert operationt és az tökéletesen megy rajta ) de a Grepolis valamiért nem megy . Remélem tudtok rá meg oldást .
 

DeletedUser

Vendég
A grepo app egyik legnagyobb gyermekbetegsége a szövetségi fórum álatad jelzett jelensége. Nem nállad van a hiba, hanem ez egy bug, ami MINDENKINÉL jelentkezik, DE a fejlesztők túlságosan el vannak foglalva a grafikával, a a teljes képernyős (értelmetlen) városnézettel stb., s nem jut idejük-energiájuk-akaraterejük se a grepo app-ban se pedig a böngészős grepoban se a kirívó hibákat se javítani (szerintem mindne tapasztalt játékos tudna LEGALÁBB 3 olyan hibát mondani, amit már rég egy tucat ember jelentett, de 3-4 verzió óta [minimum] még mindig nem javítottak...)
 

DeletedUser10195

Vendég
sziasztok.
nekem az lenne a problémám, hogy éna mobilos 1.0.9 es verzioval játszottam de most megszünt.
az uj pedig nem megy fel a telefonomra.
erre nincs valami megoldás hogy ujra működjön? vagy valami?
válaszotok előre is köszönöm.
zsemi02
 
Fent