Grepolis mobil verzió

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Klánháborún jó sok késéssel iktatták be a mobil verziót.


Remélem itt is lesz ilyesmi.


Erre mikorra lehet kilátás?




előre is köszi a választ.

üdv
 

DeletedUser

Vendég
Ha minden igaz már lehet mobilról játszani, csak nagyon készülékfüggő a dolog. (Ennek a pontos listáját nem tudom, ki kell próbálni) (sőt már 1 éve lehet, most kaptam az infót)
 

DeletedUser

Vendég
Olyan készülék kell, ami támogatja a mobil böngészőket (Opera Mini pl.)

Lehet, igen. De nem célszerű. Nagyon nem. Hacsak nem támogatja a készülék a WiFi-t is...
 

DeletedUser3853

Vendég
Én sokszor játszok telefonról, nagyon jól működik.
Egy gyors telefon kell hozzá, és Opera 10 internet.
Ha több ideig akarsz fent lenni, akkor pedig WiFi, avagy WLAN hálózat is kell. Ugye ehhez ilyen tudású készülék kell. Én érintőképernyős telefonon játszok, és olyan, mintha PC-n játszanék. :)
 

DeletedUser

Vendég
Új Androidos mobilokon már simán megy, legalábbis nekem.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor aktiváld a Java scriptet:) Nem minden mobil tudja kezelni, de lehet egy mobilböngésző megoldja a helyzetet.
 

DeletedUser

Vendég
Na, de ehhez milyen script kell? A mobile-browser megoldva.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, ehhez látnom kéne a mobilt, hogy mit lehet vele csinálni. Olvass utána az interneten, hogy milyen lehetőségek vannak ehhez a fajtához.
 

DeletedUser

Vendég
Én egy ismerősöm HTC-jéről próbáltam, meg galaxy-tabletről is, gond nélkül ment. Tehát olyan mobilra van szükséged, ami tudja a JAVA-t. IPhone nem jó, Samsung Galaxy elvileg igen.

Azt mondanám, hogy be kell menni olyan telefonos kirendeltségre ahol vannak kirakva próba-készülékek, és kipróbálni, esetleg odacitálni egy eladót és az ő segítségével kipróbálni hogy a megvásárolni kívánt készülékkel be tudsz-e lépni.

Ugyanakkor mobilról játszani kevésbé kényelmes mint egérrel... szerintem.

Amit nem tudok (és amit jó volna pedig tudni) hogy mennyire lesz nagy a játék generálta adatforgalom.
 

DeletedUser

Vendég
A Samsung Galaxy miniről megy. Feltétel: egy értelmes böngésző letöltése. Nekem a Dolphin browser jött be. Itt jegyezném meg, hogy a belső görgetősávok ezen sem mennek, nem csak az iPad-en és egyéb iCuccokon.
 

DeletedUser

Vendég
Samsung Omnia 2-vel Opera 10-es böngészővel teljesen jól működik.
 

DeletedUser

Vendég
psp

Azt szeretném kérdezni, hogy psp-n nekem mért nem enged belépni a grepolisra? Wifin szoktam netezni és tudok rajta facebookozni meg minden de grepolisra nem enged fel, illetve fel enged de csak annyira, hogy beírom a felhasználónevet meg a jelszót, utánna rákattintok a bejelentkezésre és nem indul.
Üdv: Levi
 

DeletedUser

Vendég
Nekem samsung galaxy 3-mam van és simán megy rajta WIFI-n bár a 2.0 kicsit hülye helyekre dobálja az ablakokat :)
 

DeletedUser2434

Vendég
Én egy ismerősöm HTC-jéről próbáltam, meg galaxy-tabletről is, gond nélkül ment. Tehát olyan mobilra van szükséged, ami tudja a JAVA-t. IPhone nem jó, Samsung Galaxy elvileg igen.

Azt mondanám, hogy be kell menni olyan telefonos kirendeltségre ahol vannak kirakva próba-készülékek, és kipróbálni, esetleg odacitálni egy eladót és az ő segítségével kipróbálni hogy a megvásárolni kívánt készülékkel be tudsz-e lépni.

Ugyanakkor mobilról játszani kevésbé kényelmes mint egérrel... szerintem.

Amit nem tudok (és amit jó volna pedig tudni) hogy mennyire lesz nagy a játék generálta adatforgalom.


IPhone 4 jó.
Sokszor arról játszom.
 

DeletedUser7387

Vendég
Remélem müködni fog Opera Mini 4.4 (Nokia 6230i) alatt legalább anyira hogy éptikezni tudjak és levelet elolvasni....
A Klánháboru Csont nélkül megy így fel sem kell kellnem hogy online legyek :-D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!
Nekem nem nyitja meg a telóm..tudtok valami progit...sajna nem androidos (nokia c5-03)
válászokat köszönöm.
üdv.Janesz
 

DeletedUser

Vendég
A mobil verzio Androidra, es OIS-re van optimalizalva.

Mas telefonrendszernel kicsit zurosebb lehet majd
 

DeletedUser8280

Vendég
Sziasztok!

Andoridos mobilt használva, nem találom, hogyan lehet támogatásba küldőt csapatot visszahívni.
 
Fent