Fejlesztés????

DeletedUser

Vendég
:)

Köss erős szövetségeket... Komolyan nehéz felismerni, hogy egy ember, bárki, bármilyen jó, egyedül nem mehet sokra? Igen, ki lehet mentegetni a támadókat, milíciát hívni, falat húzni, trükközni...de ha meglesz az a népesség, ahonnan kezdve vonzó egy város foglalni, onnan bukta van...
Én fél évet késtem csupáncsak (ergo buta vagyok). No sebaj, nekem jó így, bután. Csak olyanoktól foglaltam, akik előbb kezdték. Nem elvből, hanem mert abba az irányba haladok:)
Aki a támadások miatt nem tud fejlődni, az hibás. Egyrészt abban, hogy nem trükközi ki a támadókat a már említett módszerekkel, másrészt hogy nem ő ütött előbb. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én 3 negyed évvel késtem mégis közép magas (2246.) helyen állok. Építkezz gyárts katonákat.Ezen mit nem lehet megérteni?????
 

DeletedUser

Vendég
én a nyár végén és mit értem el ennyi idő alatt? a 934. helyet és az 5 helyes szövetség tábornoki posztját :D
Semmi se lehetetlen, csak kitartás taktika, aktivitás és némi szerencse kérdése;)
 

DeletedUser

Vendég
én alphán kezdtem május elején. Szeretek lassan fejlődni, majd hirtelen nagyon sokat fejlődni. Júliusig volt 2 városom, aztán augusztusban 4, októberben 6, novemberben 7:D
 

DeletedUser

Vendég
Nos én a saját káromon tanultam meg a dolgokat ugyanis amikor az unokatestvérem meghívott ebbe a játékba akkor becsöppentem a kellős közepébe. Körülöttem az egész sziget egy szövetségben volt és 6000 kisebb játékos nem volt körülöttem, hiába elméletileg azonos időben kellett kezdenünk.
Ott játszottam kb 2 hétig. elértem 4000 pontot. És utána közös erővel befoglaltak. Újrakezdtem és el is jutottam 3 városig amikor kicsit magasra tettem a mércét ugyanis be akartam foglalni egy nálam pár ezerrel több pontosat és miután elvettem egy városát a szövetségével együtt befoglaltak.
Ekkor átmentem deltára ahol már igen nagy tudással de még nem elegendővel játszottam. Ott elértem ismét 3 várost és a top 3. szövetség hadvezére lettem. Egy háborút kezdeményeztünk a top 1 szövetséggel és én sajnos háborús vesztes lettem. Ekkor jött az epsilon ahol már teljesen tapasztaltan érkeztem és itt megint 3 városnál járok most van folyamatban a 4. , ismét a top 7 szövetség hadvezére vagyok és remekül mennek a dolgaim. :)(természetesen prémium nélkül)
Szóval szerintem mindenki a maga kárán tudja legkönyebben megtanulni a dolgokat.
ui.: Ennyi újrakezdés után mondja bárki is, hogy én nem szeretem a grepolist. :)
 

DeletedUser

Vendég
én eddig akitől kikaptam mindig legalább volt 100.000 pontja. Szóval én sem mondhatom magam. Balféknek vagyis bizonyos értelemben az vagyok:(
 
Fent