Egy egységes szabályrendszer

DeletedUser

Vendég
Ember, eddig egyetlen kérdést tettél fel, arra pedig válaszoltunk:

Elég!
Én nem abból a célból íram fel ezt az ötletemet hogy vitázni kezdjünk és MÁS ötletekről beszéljünk! Én most arra szeretnék választ kapni hogy tetszik-e az ötlet vagy nem, módosítanál-e vagy nem!
Ezeket a "szabályokat" nem a kút fejemből találtam ki,csak úgy találomra hanem ezek hetek alatt tapasztalatok során készület a tagok bevonásával!

Még egyszer, utoljára: NEM !
 

DeletedUser

Vendég
Már megint eltértünk a tárgytól!!!
Aki másról kar vitatkozni azmenjen máshova!!!!!
Mert még semmi kézenfogható választ nem kaptm csak annyit hogy: NEM JÓ, NE AKARJ IRÁNYÍTANI !
Kérem, vlami értelmes méjreható dolgot kérnék !!!!

Kedves george14!

Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a fórum ezen topicjai a valakik(k) által elgondolt és közzétett ötletek nemcsak váleményezésérol, hanem részletesebb kitárgyalásáról, módosításairól szól, tehát semmi probléma nincs abban, hogy a szabályrendszered nem 1:1-ben lesz elfogadva, vagy nem, hanem a többi játékos saját megítélése szerint elvesz/hozzárak/módosít, hogy még jobb legyen.
Egy normálisan muködö demokratikus rendszerben nagyon ritka az a javaslat, ami teljesen eredeti formában bevezetésre kerül, mint rendelet, törvény etc. Általában a képviselok/szenátorok/egyéb hasonló szerepu emberek megvitatják, javaslatot tesznek részleges módosítására vagy teljesen ellenzik.

A fentiek értelmében tehát kérlek, ne elégedetlenkedj azzal, hogy mi, többi fórumozó is hozzáteszünk/elveszünk virtuálisan a javaslatodból.

ui.: Bocsánat, hogy nem tudok hosszú ö és ü betut írni, mert angol billentyuzetem van és bár a legtöbb ékezetes betut sikerült megtalálnom egy alt+betu formában, a hosszú ö/ü nem elérheto.

Aelies
 

DeletedUser

Vendég
Hehe...

Külföldön én is ütköztem ezzel a problémával. Levélben küldték el az összes ékezetes betűt, gadget-ben kiraktam az asztalra, aztán crt-c.

:)

Egyébként meg teljesen igazad van! nem mindenben értünk egyet, de jól gondolkozol és konstruktív vagy.

Tök jó lenne ha kaphatnál akár egy kezdő várost a szigetünkön:)


Vishwar
 
Fent