Chat

DeletedUser

Vendég
ezt tudom, mondom, hogy nem zavar, csak jeleztem a hibát
 

DeletedUser

Vendég
Jelenleg még nincs teljesen kész a chat, és most van a főpróbája. Ha bármit tapasztaltok, aminek nem úgy kellene működnie, mint ahogy azt ellehetne várni, akkor nyugodtan írjátok le.
Ezeket összegyűjtöm és továbbítom.

Dragonrk
 

DeletedUser2179

Vendég
Hali!
Azt olvastam, hogy az ablak méretét én tudom változtatni. A kicsi és nagy méreten kívül egyéni méretet nem tudok neki adni, ugye?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem úgy tűnik: nem görget automatikusan.
Ha ez tényleg így van, az kényelmetlenné teszi a használatot.
 

DeletedUser2179

Vendég
És állandóan frissíteni kell, ha másik ablakban dolgozom, de visszanézek rá, mert különben nem látom mit írtak.
 

DeletedUser

Vendég
Volt, aki görgetési problémákra panaszkodott nálunk is, nekem nem volt használhatóságot zavaró problémám, ami hibából eredhetett.
Rendszeresen és rögtön megjelent az üzenet, akár maximálizálva, akár minimalizálva volt, akár leválasztva, akár nem. Elképzelhető, hogy esetleg világonként, vagy böngészőnként változtak a problémák.
Azt viszont hiányolom, hogy be lehessen állítani, hogy lássuk-e a chat-ablakban ha valaki be-, vagy kilépett, avagy sem, mert ha másfelé is vagyok, elég zavaró, ha a fél oldal azzal telik meg, hogy ki lépett épp be vagy ki. Illetve lehetne olyan, hogy rejtett kapcsolódás, magyarul ne láthassák, hogy ott vagyok, csak ha engedélyezem, vagy megszólalok. De mint mondtam, ezek a problémák egyéni jellegűek, és nem hibából erednek.
 

DeletedUser

Vendég
Nem véletlenül lehet látni, hogy valaki belépett, ez alapvető, hogy tudjam ki olvas.
Igen, megjelenik az üzenet, amíg be nem telik az oldal, utána görgetned kell.
Minden böngészőben ez a helyzet.(FF,IE,Opera,Safari,Chrome)
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, akkor jelenjen meg, de ne a beszélgetés ablakában közvetlenül, és ezért is írtam, hogy opcionális legyen. Sok helyen jobban megoldják. Örülök, hogy van chat, mert a kérdéseket végre személyesebben is feltehetik, és nem kell a fórumot szemetelni ezerszer átrágott dolgokkal... ugyanakkor nem is, mert sok más, valóban szükséges fejlesztést nem terveznek egyelőre...
Mint mondtam, nekem nem volt ezzel problémám, pedig elég szép sok üzenet volt :) Csupán jeleztem, hogy ez nem egyetemes hiba.
 

DeletedUser

Vendég
felháborodás!

T. support!

Megdöbbenve értesültem arról, hogy már a történelmi tudásotok is egyenlő a jóindulatotokkal, azaz a nagy 0-val, mert olyan indokkal zártok ki felhasználókat az alfáról, ami egyszerűen vérlázítóan nevetséges és jól példázza azt a cionista-rasszista lelkületeteket,ami éppen a jelen diktatúrában él a polgári életben is!

Mert egyszerűen döbbenetes, hogy milyen indokkal zártok ki olyan felhasználót ( lásd a [a nevet a szupport vezetője törölte, mivel aktuélis ügyekről beszélni nem engedélyezett, csak általános kérdésekről]-t),aki tulajdonképpen csak az I. és II. Világháborús német hadihajók neveit adta a városinak!!

Ennyi erővel kizárhatnátok a sokkal nagyobb áldozatokat követelő bolsevik és a jelenleg is futó cionista diktatúrák nyelvén elhíresült hajók neveit is viselő játékosokat ( lásd:Auróra...), illetve a héber terroristáknak emléket állító játékosokat is...( Lásd a K.O.- F.o.L. klán egyik tagját..) !!!

Meddig akartok még elmenni az idiotizmusban???
Mert azt senki ne akarja elmondani, hogy azért lett kizárva a tag, mert csúnyát merészelt mondani annak a történelmileg tudatlan bunkónak,aki a hatalmával egyértelműen visszaélve kitette őt a játékból, mondván, hogy nem szép az,amit merészelt tenni és sérti a többi történelmileg tudatlan bunkót!!??

Most kizártok majd mindenkit,mert görög városneveket ad magának a városainak, pedig azok a fránya görögök nem hajlandóak tönkretenni az IMF hitelekkel a gazdaságukat, pedig a józsidók azt várnák el tőlük???

Mit akartok ezek után? És milyen jogcímen??
Hogy van az arcotokon bőr egy igazságtalan kizárás után még azzal érvelni, hogy megsértet éppen benneteket a felhasználó, mert egy ekkora tudatlanságból fakadó csalás után, még nem csókolt nektek kezet???

Válaszokat várnék erre a levelemre!

Üdv: Thrax
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Fellebbezést csak a játékon belül, Beállítások/Ügyfélszolgálaton keresztül lehet tenni. Emiatt utoljára figyelmeztettem.

Dragonrk


U.I: Offokat töröltem
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Mindent el lehet mondani a szupportnak, de azt a megfelelő stílusban kell tenni.
Mi is mindig udvariasak vagyunk a játékosokkal, mindenkivel foglalkozunk, tisztességgel kezeljük a velünk beszélőket. Ezt a szabályzat a játékosoktól is megköveteli mind az egymással kapcsolatos kommunikációjukban, mind a szupporttal való kapcsolattartásban. Minden esetben, amikor ez sérül, akkor a szupport a nemzetközileg meghatározott büntetési tételekkel fog reagálni. Ennek oka, hogy egy ilyen nagy létszámú játék esetén csak a formális igazságosság talaján tudunk cselekedni és bárminemű igazsgásossággal szolgálni.

Természetesen a formális igazságosságnak megvannak a maga árnyoldalai. De csak így lehet biztosítani, hogy ugyanazért a cselekményért MINDIG ugyanaz a büntetés jár, függetlenül attól, hogy ki az a személy, hogy van-e prémiuma, hány éves és milyen ideológiákat vall.

Thrax levelében egy dologban egyet értek. Nem csak azon neveket tiltja a játék, amelyek a náci Németországhoz kötődnek, hanem minden olyan nevet, amely politikai ideológiához, vagy olyan személyekhez kötődik, amely általános emberi érzékenységet érinti. Hogy ez mit is jelent? Ez azt jelenti, hogy nem érdekes, hogy az SS az különböző hadegységek átfogó neve volt, nem érdekes, hogy volt-e az SS-ben tisztességes ember. Az SS a náci Németország olyan szoros részét képzi, amely miatt nem elfogadható ebben a játékban. Ugyanúgy nem elfogadható mondjuk Hasfelmetsző Jack, vagy bármelyik háborús bűnös neve (függetlenül annak nemzetiségétől, vagy a háborús bűn elkövetésének időpontjától). És valóban, ha valaki a bolsevik hatalom gulágjainak a nevét választaná városnevekül, azt nem engedélyezném és azonnali tiltás járna érne. Pont úgy, ahogy a második világháború után létrehozott internáló táborok nevei sem megendegettek, ahol a német lakosságon álltak bosszút, vagy mondjuk a USA-ban létrehozott japán internálótáborok sem elfogadhatóak. EZ A JÁTÉK NEM ERRŐL SZÓL.

Itt nincs helye politikának, ideológiáknak akkor sem, ha azt bárki a történelem köntösébe bújtattja. Nem számít, hogy az adott történelemben milyen szerepet töltöttek be az egyes időszakokban (hiszen pl. a horogkereszt eredeti jelentése és a most hozzá kapcsolt kép nagyon nagy mértékben eltérnek egymástól). Egy dolog számít, egy átlagos ember gondolati sémáiban mire vonatkozik az adott név, szó, kép. És még mielőtt nagyon nekiesnének az emberek az általános értelmezésnek, jelzem, hogy ez egy jogi kategória, amelyet a magyar jog is ismer. Az átlagos ember jellemző gondolati sémája az, amely alapján meghatározunk bizonyos fogalmakat. Itt is ezt tesszük.

A következőt javaslom mindenki figyelmébe: van egy történelmi hivatkozás, amit meg szeretnél tenni, de kapcsolódhat olyan dolgokhoz, amelyet egyes emberek negatívan élnek meg, írj egy kérelmet a szupportnak, hogy megtudd, fognak-e érte tiltani. Nagyon sok gond megelőzhető azzal, hogy a játékosok a fórumon vagy az ügyfélszolgálaton keresztül kommunikálnak egymással és a szupporttal.

Köszönöm a figyelmet.
Tisztelettel
Moira
 
Fent