Chat

DeletedUser

Vendég
(Nyitok neki külön topicot, szerintem kelleni fog)

4 Német világon már sikerül telepíteni, de még elég kezdetleges állapotban van.
Sajnos oldal váltással minden előzmény eltűnik, remélhetőleg ezt hamar javítani fogják. <- úgy néz ki, hogy már javították is.

Nem lehet online játékos figyelésre használni, mert csak azt látni, aki belép a chat-re.
Itt egy kép addig is:

29028923Chat_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


jobb felső sarokban lévő irányító gombok: 1. tálca, 2. előzmények törlése, 3. chat megnyitása/bezárása.
Méretet te tudod neki megadni.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Időszakos adalék. Elvileg a holnapi nap folyamán kerül minden világban alkalmazásra. Amint bővebbet tudunk, jelezzük.
 

DeletedUser102

Vendég
Neked hogy jött be a Német :mad:szerveren én is játszom de nem találom????
 

DeletedUser

Vendég
Elméletileg az első 4 szerverre telepítették, ez a kép a német Alpha szerverről van.
 

DeletedUser102

Vendég
Aszt hittem frisitették a Gammát rajta lesz a Chat de nem:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Még angoloknál sem kezdték meg a telepítését, ők szokták első körben megkapni a frissítéseket. Problémák merültek fel a telepítése közben, ezért vannak csúszások. Reméljük nemsokára megoldódik, és mindenki használatba veheti a belső chatet.

Dragonrk
 

DeletedUser102

Vendég
Hát sok Német szerveren meg Angol hogy tanuljak meg hamarabb látom az uj dolgokat A Német Hiperbora szerveren 8 városom van ki is akartak nyirni a Németek de nem sikerült neki :Napi 4-5 támadás minden városom ellen:De napi ha jol megy 12-14 orát vagyok gép elött:):)
 

DeletedUser

Vendég
Beindult, és jól működik(első ránézésre). Pontosan mit látsz?
 

DeletedUser102

Vendég
Irni tudok bele csak ilyen furán szöveg enter utána Beállitások igy látom mit irtam véletlenül jöttem erre is rá:Három böngészöbe ki probáltam igy müködik valami hányik a gépröl béna vagyok hozzá 60 éves:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Egy észrevétel: Oldalt az épp chaten lévő tagokat bejelentkezési sorrendben írja ki, nem lehetne megváltoztatni úgy, hogy pl. ábécé-rendben legyenek, vagy esetleg a vezetők a lista elején, rangok szerinti sorrendben, a többi tag pedig ábécé-rendben.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem nem megy 100%-osan a chat: ha térképet nézem és közben megy a chat is, akkor a chat ablak bal felső sarkában látszik a kis nézetváltó képecske (
toggle.png
). A rétegek nem a megfelelő sorrendben vannak. Engem nem zavar a dolog, csak gondoltam, hogy szólok
 

DeletedUser

Vendég
Van egy olyan beállítási lehetőség, hogy chat leválasztása és akkor oda húzod ahol nem zavar.
 
Fent