Béke

DeletedUser4089

Vendég
zavar?

Moira,

ez nem zavar. ezt maskeppen neveznem. ticketkent felvittem.

Udv,
Roland
 

DeletedUser

Vendég
eleve nem értettem mi szükség erre a béke időszakra. hiszen aki karácsonyozni vagy szilveszterkor bulizni akar, az tud szabizni és akkor biztonságban tudhatja városait. akik viszont játszanának azoktól elveszitek a szórakozás lehetőségét.
előre is csókoltatom azokat akik majd lekockáznak meg hasonló okos jelzőkkel látnak el. :D én spec a családdal töltöm a karácsonyt, de sajnos van egy két ismerősöm akikről tudom, hogy egyedül vannak vagy pont éjszakai műszakot nyomnak miközben mi az ajándékokat bontogatjuk..
na de mindegy, kár már ezen mérgelődni.

boldog karácsonyt mindenkinek!
 

Moira

Ex-CM
Újévkor általános fegyverszünet van, így nem támadhatsz más játékosokat. Ehelyett pompás ünnepségekre kerül sor a városban és csapataid megerősödve térnek haza.

Szerintem még csak karácsony van, azaz közeleg..... ez a támadás nemrég azaz december 23 án este történt.

A fordításnak utána jártam. Az eredeti szöveg helyes fordítása az újjévi, viszont a szövegkörnyezetből kiragadva több módon is lehet fordítani az eredeti szöveget. Most átírtam a magyar verziót, hogy jobban megfeleljen a környezetnek és igéretet kaptam, holnap frissítik a nyelvi verziót hozzá. A kései időre tekintettel ma már nem tudnak erre sort keríteni. Köszönjük a jelzést és természetesen Boldog Karácsonyt kívánunk minden játékosunknak és szeretteiknek.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a csapatnak, elég sok tervünket keresztbe húztátok a késői kommunikációval... No comment. :mad:
Ha már 24 órával előtte nem lehet támadni, akkor viszont legyen már érvényes 24 órával utána is! Kb ugyanannyi logika van benne...
 

DeletedUser

Vendég
x

Én sem értem ezt, de én is buktam rajta egy foglalást... :confused::( Meg prémiumot, meg szerkezeti felépítést a falumban...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én meg enyhén szólva megelőztem a grepolis-os hírlevelet 30 perccel, én magam írtam inkább körüzit a szövetségben, mert 10 perc alatt 50 levelet kaptam vezető és aktív fórumozóként a szövetségi tagoktól, és szabályosan ugyanaz volt a tartalma. Természetesen nem nézem le a Support tagjait, mert én csak 1 szövetség egyik vezetője vagyok és rámegy erre az egész napom, de a Support meg maga a játék tisztaságát garantálja, ezért nekik nehezebb a dolguk. De most szerintem jó páran átkozzák a Supportot ezért mert későn informálták őket, bár egyrészt ő bajuk hogy nem nézik a fórumot, másrészt meg nyilván sok dolgot adot a Supportnak ez a béke, ezért nem nagyon értek egyet pár előttem szólónak. Próbálja ki 1 napra a Supportkodást, egyből más lesz a véleménye (igaz ez rám is vonatkozik, de nekem van alapom amihez viszonyítani tudok)
 

DeletedUser

Vendég
béke alatt

Sziasztok !

Had kérdezzem már meg hogy - tudom várost nem lehet foglalni béke alatt - de üres helyekre lehet telepűlni ???
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Természetesen mindenki aggodalmát és nemtetszését megértjük.
Ahogy jeleztem már, egyrészt egy kommunikációs hiba történt, ezért mindenkitől elnézést kérünk.
Másrészt pedig egy program hiba történt, amelyet jelenleg nem tudunk módosítani. Ezért szintén elnézéseteket kérjük.

Nincs arra mód, hogy rendszerszerű kompenzációt adjunk, mert ennek a leprogramozására szükség lenne a karácsonyi szabadságukat töltő programozókra is (az ügyeletes, rendszer stabilitást biztosító programozókon túl). Egyedi kompenzáció viszont nem lenne igazságos, mivel szükségszerűen más és más az egyes játékosok helyzete (hogy tudnánk igazságosan kezelni azt, hogy valaki 2000 egységet vagy 500 egységet bukott? Arra sajnos nincs mód, hogy manuálisan végignézzük, mely játékosok vettek részt foglalásban, összehasonlító táblázatot képezve igazságos válaszrendszert dolgozzunk ki).

Annyi felhatalmazásom van, hogy elmondjam, a holnapi (illetve most már mai) adventi ajándékot mindenképpen érdemes megtalálni és kinyitni.

A másik kérdésre reagálva, sajnos a fenti program hiba miatt nincs rá lehetőség, hogy városokat alapítsál. A támadási tilalom is kiterjed mind a falvakra és a szellemvárosokra is.

Amennyiben bővebben tudok valamit, természetesen jelezni fogom.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
26.-án 23 óra. ezt értem de:
Ekkor indulhat a foglaló vagy ekkorra érhet be hogy sikeres legyen a foglalás? Nagyon nem mindegy!
És jön szilveszter is ahol dettó ez a helyzet
 

DeletedUser

Vendég
az után kell beérni, olyan mint az éjszakai bónusz, ha 8 óra 1 másodperckor ér be nincs, ha 7 óra 59 perc 59 másodperckor akkor van ;)
 

DeletedUser

Vendég
újév

Sziasztok,
A karácsonyi kavarodásból kiindulva, azt szeretném megtudni, hogy ugye a béke 2010.12.31. 12:00-kor kezdődik, akkor meddig lehet beérni a gyarmatosítóval gammán? 2010.12.30. 11:59-ig?
 

DeletedUser

Vendég
Igen, még nem tudjuk, hogy új hódítási rendű világokon miképp fog kinézni, de a régieken így fog leállni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha ma alpítok egy várost az sikeres lesz?Vagy sem?Úgyértem ahajó nem fordul vissza?
 

DeletedUser

Vendég
ha jól tudom, akkor egy alapítás 30 óra és nem hiszem, hogy visszafordul, mert csak 18:00 órától lesz béke 2 nap múlva
 

DeletedUser

Vendég
pedig nekem az mondta egy barátom, hogy 30 óra, na jó tudni:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Az alapítás időtartama a megérkezéstől számítva 24 óra. A távolság ezt nem befolyásolja, max. az addig megteendő útra szánt időt...
 
Fent