épületek

DeletedUser

Vendég
Akadémia tetején csillagvizsgáló nekem egy kicsit Ikariam :D


Bónusz épület: Ez már most is megvan. Az akadémia tetején ott 1 szökőkút ;)
És az utat, ami behálózza a várost kinevezheted sétánnyá :);)
 

DeletedUser

Vendég
Én meg szeretnék egy bevásárlóközpontot, és egy kórházat építeni, szerintetek miért nem engedi a szenátus?:confused::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
kocsma/fogadó

a jobb alsóba lehetne olyant, hogy kocsma vagy fogadó :D sört/vagy italt ugy lehessen gyüjteni hogy a kaszárnyákban egységeket torborzol meg kifosztod a falukat és a kocsmában lennének emberek, és azoknak kéne adni italt és cserébe adnak nyersanyagokat :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
hátsó rész

szerintem meg lehetne olyan hogy "hátsó rész" és ott lennének az ilyen emberek által kitalált épületek és igy több hely lesz. pl kórház : ott lehet meggyógyitani elesett embereket 1.szinten : 3 2.szinten:max 6 és ennyi a maximum és 3 nap mulva meggyógyulnak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jó ötlet ez.Pár játék már alkalmaszta is,sikeresen.

Ne idézd az előtted szólót! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ÉN egy kórház ötletet támadnék,ami arra lenne jó,hogy vmennyi mennyiségű katonát a támadásból ezüstért cserébe meg lehessen javítani.
 

DeletedUser

Vendég
ááÁÁ, droidok vagy fegyház? Embereket javítani? Csak poénkodok. Egyébként ilyesmi javaslatok teljesen feleslegesek, mert úgyis elvetik, amúgy itt valaki vagy meghal, vagy él. Nem hiszem, hogy beleférne a sebesülés is. Egyébként ilyesmire ott van Hádész áldása...
 

DeletedUser

Vendég
hátsó részhez jutás

ugy lehetne eljutni oda, hogy pl a jobb alsó sarokba lenne egy nyíl és a követelmények : szenátus :27
városfal:3 kaszárnya:5 templom:8 mondjuk

és el lehet menni oda, és a ranglistán a legelsők se unatkoznának :D na mit gondoltok?
 

DeletedUser

Vendég
hajó lopás

lehetne más emberek vagy npc faluktól lopni hajót (ha ki van fejlesztve neked minden hajó) csak gyarmatositó hajót nem lehetne, és ez is egy fejlesztés lehetne a akadémián a 28 as szinten

ebbe kerül 10000 fa, kő, és ezüst ha ki van fejlesztve, rákattintassz a falura,< egységek falu oktató mód mellett rákattintassz a hajókra és minden nap max 1 hajót hozhatsz

VÉDEKEZNI ELLENE

minden szárazföldi egységet kiküldessz a városfalhoz max:5 szinten megjelenne egy olyan hogy csapatok kiküldése, ez csak akkor jelenne meg ha valaki akar lopni hajót, és vagy te nyersz vagy ő
----------
Ricsusz voltam :cool:
 

DeletedUser

Vendég
repülők

jó tudom olyankor nem voltak repülők, de fából meg ilyen régi dolgokból készült repülőket lehetne csinálni, ezekkel meg lehetne valósítani hogy lennének olyan szigetek hogy oda csak repülővel lehet menni, és ha megérkeztél kapsz annyi kőt ezüstöt fát amennyi belefér a raktáradba (a repülő hátsó részébe)
a repülő raktára számit, és annyit hozhatsz haza amennyit elbir

1. lépés

a hátsó részen ( ötletek<gondolkodás én találtam ki) lenne olyan hogy fejlesztőség

tehát: épitsd meg a fejlesztőséget (olyan lenne mint a akadémia) a hátsó részen 100 fa 500 kő 1000 ezüst, fejleszd ki a robbanó repülőt 10000 fa 5000 kő 8000 ezüstpénz ( a többit kitalálhatják a emberek és majd az adminok megcsinálják :D nem szóltam le őket) aztán ha kész lenne egy olyan hogy nem a nyilra kattintassz (amivel kifejleszted) hanem fölötte lenne egy olyan hogy továbbfejlesztés és kifejleszted a raktárat ( a repülőbe) 1 szintre 1000 fáért és 500 kőért, a adminok kitalálhatnák hogy mennyit bir el 1.szinten

jó, tehát elutazol a szigetre fél óra, vagy 10 perc alatt és azon a szigeten lenne egy npc szellemváros , és mindenki hozhat el belőle bármit csakis repülővel, a szigetből lehetne sok :D hozol a faluból zsákmányt és visszamész aztán 1-2 óráig nem mehetsz vissza a szigeten max 10000 fát, kőt, ezüstöt hozhatsz el

tudom, rossz ötlet
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Repülők???Ez az ókor eleje,még íjpuska sem volt,nem hogy repülők??Feltéve,ha nem volt akkor is egy Albert Einstein,vagy egy Leonardo Da Vinci:D

Ne idézd az előtted szólót! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
de én olyanra gondoltam hogy az egész fából és nincsenek benne műszerek, ugy száll fel hogy mondjuk az alján van ilyen fogóckodó :D és felkapja a szél
 

DeletedUser

Vendég
Nos visszaolvastam, annál a hátsó helynél vagy minél a követelmény (szenátus - 27) már alapból hibádzik.

A szenátus max. 25-ös szintű lehet :D
 

DeletedUser

Vendég
én tudnák olyan épuletet az lenne a neve:Gyulekezohely itt a szovetség és a konfoderácios partneres városok egyutt foglalnánk egy várost Feltétel 500000 szovetség pont és a konfoderácios partner egyuttes ereje és mindenkinek kell építeni legalább 3-asszintre 1.szinthez kellene 100fa 100ko 100ezust 2.szint 200fa 200ko 200ezust mindig 100-al tobb nyersi kell hozzá 20.szintig lehetne építeni minden szint után kapna a játékos 150pontot vagyis maximumszinten:3000pontot lehetne utánna kapniu vagyis osszesen 15717 pontos lehet egy város és egy játéosnak csak 1darab lehet ha elfoglalják a városodat és még van tobb akkor ez az épulet megmarad ugyanazon a szinten pl: volt 3városod az egyiket elfoglalják akkor a legmagasabb pontu városba kerul!
 

DeletedUser

Vendég
nekem is van pár elképzelésem ezekkel kapcsolatban
1.Az jo ötlet hogy a városon is kicsit lehessen mozgatni és kicsit lehetne élethűbb a város.Hogy értem?pl:én nemnagyon hiszem hogy abba a verembe vagy a templomba befér egy ember.Az épületek lehetnének nagyobbak az emberekhez képest.És lehetne éjszaka sötét.+lehetnének semleges épületek ugy mint ikán.pl a tanya minden szintje után egypár ház hogy azért látszodjon hogy a lakosok laknak is valahol és ezeket lehetne tetszés szerint kiválasztani(2-3fajtábol) és elhejezni egy tetszés szerinti hejre így kicsit testreszabhatobb is lenne a város.Továbbá lehetnének még semleges sétálo lakosok és katonák akik csak ugy sétállgatnának az utcákon (pl age of empires3 menüje) esetleg támadásnál futkározhatnának És ha nagyobb sereg lenne a városban pl támogatás vagy csak fullon lenne a tanya akkor lehetne nagyobb nyüzsi is.És támadásnál lehetne látni támado katonákat a parton ahogy a kapuban harcolnak és lehetne látni ahogy katapultlövedék felgyujtja a falat amikor esik egy szintet.És így már lenne értelme annak hogy nagyobb legyen a város és tologathato legyen pl lenne egy kijelölt hej a házaknak amit tetszés szerint lehetne beosztani.továbbá hogyha a sereget kiküldöm támadni akkor lehetne látni ahogy a sereg szépen rendezetten kivonul a városbol vagy ha jön akkor bevonul.kicsit a víz is lehetne nagyobb ott is hébe hoba uszkállhatnának hajok és azok beusznának a kikötöbe lehetne látni ahogy kikötik és a legénység bemegy a városba sztem tiszta jo lenne.Én most csak a kinézetére koncentrálltam a játéknak de szerintem ez jo lenne így,legalábbis tuti jol nézne ki ;) tudom kicsit sok egyszerre de ha csak egy részét csinállnák meg én már annak is örülnék.
(két más játék nevét említettem itt.nem reklámozni akarom tket csak a példa kedvéért írtam!)
 

DeletedUser

Vendég
Nos valóban hangulatosabbá tenné a játékot. Bár szerintem nincs túl nagy jelentősége. Beírtam a google képekbe, hogy "grepolis full city", rögtön kihozott egy képet amin jó nagy nyüzsi van :)

Itt azért nincsenek + épületek, mint Ikariamban, mivel itt mindenki a tanyában lakik, és nem a tanya határozza meg a város méretét.

Nos szerintem nem kell a kákán csomót keresni. Ez egy játék. Nem lehet minden teljesen valósághű, különben olyan bonyolult lenne, hogy alig játszana vele pár ember.
Másrészt van egy úgynevezett optikai csalódás, pl. lehetséges, hogy egy négyzet van a papíron, és úgy látod mintha nem is négyzet lenne, hanem egy közönséges téglalap, de ha leméred, minden oldala egyenlő. Szerintem a templomnál és a veremnél is így van :)
Vagy csak simán a még a bejárati lyukhoz tartozó részt már falnak nézted, ami itt tényleg nem lenne nehéz.


Ahogy többször is mondtam, most is - szerintem jó így, ahogy most van ;)
 
Fent