Új világ

DeletedUser8461

Vendég
A te véleményed nem tudja tükrözni azon játékosok véleményét, akik az 1-es sebességet kedvelik (több olyan van, mint aki a gyorsabbakat kedveli), és akik csak most ismerik meg a játékot.

Ez a téma teljesen felesleges, az új világokról a Szupport vezető, és a játékfejlesztő cég dönt.
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen szerintem is.
Még úgyis van időnk (mint a tengerrrr) :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha az új világ 1-es lesz akkor befejeztem "örökre" a grepolist!
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is inkább gyorsat szeretnék, de hát lesz ami lesz.
Ebbe nincs beleszólásunk .
 

DeletedUser8461

Vendég
Az utolsó mondatoddal nem értek egyet. A múltkor is volt szavazás, és amennyiben többen érdeklődnek egy bizonyos paraméterekkel rendelkező világ után, úgy a fejlesztők, és a játékvezetők ezt figyelembe fogják venni. De erre nem mindig van lehetőség.

A másik, ami eldönti, hogy milyen világok legyenek, az országoktól függ. Valamelyik ország a pörgősebb világokat részesíti előnyben, ott azok vannak fölényben, mert az ottani játékosoknak ez nyújt kikapcsolódást, vagy mert ott több arany fogy, aktívabbak a játékosok stb. Ilyen például a dán Grepolis, ahol a világok sebességének átlaga 3,5. 1 1-es sebességű világ van, 1 5-ös, és a legtöbb 3-as, 4-es. Ennek az ellentettje a nemzetközi Grepolis, aho la világok átlaga a 2-es alatt van, hisz oda regisztrál a legtöbb új játékos.

Nálunk sokan a lassabb világokat szeretik, mert akik kevésbé aktívabbak, azoknak a gyors sebesség hátrányt jelent.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tudom, hogy valamikor volt szavazás, de ahogy mondtad nem mindig van (már 1,5 éve játszom, de nem volt szavazás)

De ez még korai szerintem! Most 4 regisztrálható világ van tehát még szerintem van időnk!
Kár most találgatni, oda a meglepetés!
 

DeletedUser102

Vendég
Már rég igérik talán még a hét végén a Test szerveren lesz hogy itt mikor:(
 

DeletedUser8461

Vendég
A Halloween-t már lehet tesztelni a játék publikus béta szerverén, igen hangulatos játéknak ígérkezik.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon várom már, hogy az üst bekerüljön normál szerverekre is. :)

Ha az új világ 1-es lesz akkor befejeztem "örökre" a grepolist!
Peti9610, ezt most ugye nem mondod komolyan? :D
 

DeletedUser102

Vendég
Hát ha 1 lesz én se lépek be egy szerveren maradok még tart ha azt is befejezik én is:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha 1-es lesz elvesztettek egy aktív játékost Sigma-ról.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem hiszem, hogy egyáltalán ott leszek. :) Elég jól megtaláltam a helyem Rho-n, bár még bármi megtörténhet.
 

DeletedUser9302

Vendég
Rhó-val kapcsolatban szerintem a rhó fórumra írjatok.
 
Fent