Új világ

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Hamarosan (kb. 1 hónap múlva) bezárul a pi világ és elkezdődnek a csodák kora.
Felvetődik a kérdés,hogy mikor indul új világ,és milyen paraméterekkel.
Mit lehet tudni?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor indul új világ mikor a fejlesztők azt mondják. (a Support sem tudja pontosan)
Paraméterei kiderülnek a világ indulása elött kb. 2 héttel.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos korai még, de tippem szerint egy Pí típusú 3-as világ lesz új renddel.
Elvileg a neve Sigma lesz de semmi sem biztos.


De ezen kár töprengeni, még a Pí sem zárt be.
Én is várom már az újrakezdés lehetőségét, de most Rhó-val kell beérni (ezzel nem minősítem, én szeretem a 2-es világokat).
 

DeletedUser

Vendég
Tippem szerint november közepén vagy december közepén indul.
Én jobban örülnék december közepének.
Bár minél hamarabb annál jobb :)
És remélem,hogy 3-as sebesságű lesz.:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Lehet következtetni, Pí most zár, szóval 3 regisztrálható világ lesz.
Omicron zárta után jöhet az új világ ami több okból is következtethetünk, hogy 3as

-Pí is hármas és a zárt világ mintájára csinálják az újat
-Rhó a legújabb 2-es és 2-es után 3-as szokott lenni
 

DeletedUser

Vendég
és ráadásul hamarosan a lambda is zár 350 körüli játékos játszik már csak ott.
 

DeletedUser9302

Vendég
OK.
Na mindegy.
A várható paramétereket beírom aztán szerintem hanyagolhatjuk is a témát:

Sebesség: 3
Egység sebesség: ?
Max. Taglétsztám: 100
Rend: Új

...stb
 

DeletedUser

Vendég
Ezt miből gondolod Darkest? Megint olyan dologról nyilatkozol amiről fogalmad nincs! És olyan stílusban mintha a döntéseket Te hoznád, a nagyja a fejedben már össze is állt, még pár apró kérdés van amit el kell döntened. Sokkal jobb lenne ha azt írnád, hogy "szerintem ilyen paraméterekkel fog indulni".
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos figyelj.
Hülye azért nem vagyok.
Azt írtam "a várható paraméterek".
A másik azért írtam, hogy hanyagolhatjuk a témát, mert még ez korai szerintem.
Te is tudod, hogy még messze az új világ.
Egyébként írtam, hogy "tippem szerint" "lehet következtetni"...stb.

De amit leírtam azt tartom és nem csak a hasamra ütve írtam!
De leírom újra :

Miért is lehetséges hogy 3-as lesz?

-pí most fog zárni és a régi világok helyére mindig hasonló paraméterű világot nyitnak (eddig ismereteim szerint)
-Rhó 2-es és szintén ismereteim szerint 2-es után 3-as szokott jönni
-Lambda is zárni fog (ezt meg onnan tudom, hogy fenn vagyok), ami szintén 3-as
-A renddel kapcsolatban: 3-as világhoz legtöbbször újfajta rendet társítanak
-A létszámot Pí-ből következtettem de ez tényleg csak tipp
-A neve pedig valószínű Sigma lesz/Ügyfélszolgálati rendszer

Tehát ez az én tippem, és ismét jelzem, hogy csak TIPP.



És még annyit, hogy csak tippeltem és nem írtam oda hogy csak azért is ez lesz, mert én azt mondtam!
Mindig próbáltam sugallni hogy nem biztos, az más kérdés hogy nehezen lehet észrevenni!
 

DeletedUser9302

Vendég
Mindegy a lényeg hogy szerintem még korai találgatni!
Oda a meglepetés :D
 

DeletedUser

Vendég
"várható paraméterek" az nem tippet jelent. Ez azt jelenti, hogy bizonyos információk alapján az ember prognosztizál valamit, amelynek a bekövetkezésére igen nagy esélyt lát. Az általad írt paraméterek a pí világgal szinte megegyezőek lennének. A pí pedig nem zárni fog, hanem csak a regisztrálás lehetősége szűnik meg. Ez azért fontos, mert általában két teljesen azonos paraméterű világ nem fog egyszerre futni. A bezáró Lambda világ viszont tényleg hatással lesz rá. Én reménykedem benne, hogy végre még a pí-nél is gyorsabb világ indul, remélem 4-es sebességű lesz. 2-es sebességű szerveren kezdtem, de már 3-as alatti sebességűre nem regelnék.
 

DeletedUser9302

Vendég
Elnézést az előző hangnemért.
Értem mi a probléma a várható paraméterekkel.
Na erre épp nem figyeltem én "okos". :D
Bocsánat a hiba miatt.


Tudom, hogy Pí-n csak a regisztráció szűnik meg csak kicsit lusta vagyok így nincs kedvem kiírni, pedig tudom, hogy a zárás mást jelent.
Hogy lesz-e 4-es akkor az először a külföldi szervereken jelenik majd meg (de ez szintén csak tipp).
Azt hogy érted hogy két azonos nem fut egyszerre?
Azonos alatt teljesen egyformát értessz?
 

DeletedUser

Vendég
Azonos alatt azt értem, ahol a sebesség, a foglalási rend a morál és a szövetség maximum létszáma nagyon hasonlatos.
Valahol azt olvastam, hogy külföldi szerveren van már 4-es sebességű szerver.
Ha már tippelgetünk akkor én is tippelek.
Mivel a legutóbb indult világ régi foglalási rendű, ezért szerintem új foglalási rend lesz. A sebessége meg 1-es vagy 4-es lesz, mert 2-es, 3-as sebességű világok futnak még. Morál---passz, szövi létszám szerintem magas 300-500 közötti lesz.
Igazából nekem a vágyam egy 4-es sebességű, 3-as egységsebességű, morál nélküli, 0-6-ig tartó bónusz, 200 fő max. szerver lenne. Az is elképzelhető, hogy a fejlesztők a supporton keresztül megszondáztatják a játékosokat, legutóbb is volt egy ilyen szavazás.
 

DeletedUser102

Vendég
Német szerveren is vagyok de ott sincs még 4 seb én is ürülnék a 4 sebességnek:)
 

DeletedUser9434

Vendég
Ennyi harcos világ után jöhetne már egy békés is! keek
 

DeletedUser8461

Vendég
1 békés világnál nem lesz több, Németországban az első világok között indították a Hyperborea-t, 3 évvel ezelőtt, és arra még mindig lehet regisztrálni. A következő világ, ahogy már említették, a Sigma lesz, mindenképpen új hódítási renddel, és valószínűleg 1-es sebességgel, hisz erre már régen volt példa.
 

DeletedUser9302

Vendég
De lehet, hogy nem 1-es lesz mivel olyat már rég indítottak, tehát szerintem eddig sem tervezték.
A másik, hogy ma már szerintem nem nagyon keresik a lassú komótos világokat. A gyorsakat szerintem jobban kedvelik.

De ez csak az én ötletem.
 
Fent