Új világ

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok:

Én Angol Német :Mindegyik szervverre regiztem ahova lehetett:De egyszer a Test szerverre csak keveseket engedett kisérleti volt nem sokájig ha jól emlékszem 5-6 sebbség volt az igen :Nekem nagyon be jött:Naponta ki ütöttek 5-6 ujra keztem kegyetlen gyors volt.Mert én napi 16 órát vagyok gép előtt :):)
 

DeletedUser6824

Vendég
Na..egy ilyen világ

World Summer Speed World
World Speed: 50
Unit Speed: 50
Beginner Protection: 1 Hour
Alliance Cap: 15
Conquer System: Conquest
Morale: No
Additional Information: The Summer Speed World was run from 31st August to 2nd September 2012.
Version: 2.0
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen, ez egy ugy nevezett gyors vilag. Juliusban a nemet szerveren rendeztek meg, modt az angolon.

A 2012. Evben pedig karacsonykor, a nemzetkozi vilagon, ahol ketto is volt, az egyik 50-es a masik pedig 300-as sebessegu volt.

Tudtommal nincs semmi informacio miszerint a tobbi orszagban is megrendeznek, de remelhetoleg nem zarkozhatunk el ettol a kijelentestol sem, miszerint nalunk is lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Én egy gyors világnak örülnék , uj hoditási renddel :D. Szerintem az odab*szna :D
 

DeletedUser

Vendég
Én is egy gorsnak örülnék,de inkább a régi hódítási renddel :)
Szerintem hamarosan indul a Xi :) (remélem)
 

DeletedUser

Vendég
Xi valószínűleg rövidesen indul.

Szerintem lassabb világ lesz. Kappa nemsokára lezárul, a 3-as pedig van akinek túl gyors.
Nekem néha még az 1-es sebesség is gyors volt :p :D

Valószínűleg a hódítási rend új lesz, mert Nű-n régi van.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg régi lesz!(remélem) :D
Azért lassan indulhatna...Nekem mindegy,hogy milyen lenne,régi rend vagy új,csak azért 1-es sebességnél több legyen :)
Tippelésem szerint 20.-a felé elindul.Legkésőbb a következő héten.Amerikain pl.20.-án indul a Delta.
 

DeletedUser

Vendég
Az amerikainak semmi köze ehhez.Mint ahogy az egyik Grepolis világnak a másikhoz.

És mindig azt mondod, hogy régi legyen,aztán mindig otthagyod a játékot.
 

DeletedUser

Vendég
Itt nem fogom.Ott azért hagytam abba;mert az angol nem nagyon jött be :)
Itt szeretek játszani :)
 
Fent