Új világ - éjszakai bónusz

Éjszakai bónusz hossza

  • 8 óra

    Szavazatok: 176 62,9%
  • 6 óra

    Szavazatok: 57 20,4%
  • 4 óra

    Szavazatok: 8 2,9%
  • 2 óra

    Szavazatok: 4 1,4%
  • ne legyen

    Szavazatok: 35 12,5%

  • Összes szavazó
    280
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tényleg, akkor arról is lesz szavazás, hogy ki mikorra szeretné a bónuszt?

Szóval a legegyszerűbb, ha nincs és akkor nem kell kiírni :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Mind a 4 helyen szavaztam :)
További kellemes időtöltést kívánok a játékhoz ;)
Nagy Grizzly
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ne legyen éjszakai bónusz, de ha van is, akkor az idojavaslataim
pl.:
2 óra esetén - 04-06
4 óra esetén - 04-08
6 óra esetén - 02-08
8 óra esetén - 00-08
 

DeletedUser

Vendég
Egy-két észrevétel az én látószögemből:
Ha 24 órát játszol rendszeresen, nem fog sokáig tartani amíg kiszúr a szupport.
Ha nem lenne éjszaki bónusz, az első hét pörgése után maradna 10%, aki bírja a tempót vagy ahol többen viszik az accot. Lásd első pont.
Külön kérdés, hogy mennyi legyen és hogy mikor.
Aki szerint bónusz alatt ugyan úgy lehet támadni, "csak kicsit nagyobb a veszteség", kérem próbálja már ki. Természetesen előfordul olyan eset(pld védtelenül hagyott jelző-flotta) amikor megéri a dupla veszteség, de ez nem jellemző.
Az egyik kérdés, hogy mennyi legyen a bónusz hossza. Ez elsősorban a játékos aktivitásától függ, túl rövid időtartammal elvesszük a kedvét a kevésbé aktívaknak, túl hosszúval pedig a sokat játszóknak. Mind a két típusra szükség van egy sikeres szerverhez.
A kezdet és vég kérdése már inkább egyéni igény kérdése. Az extrém eseteket nem kell figyelembe venni, mivel az a játékosok nagy többségének nem felel meg. Gondolok itt a 24 óra utáni kezdésre, illetve a 06 előtti végződésre.
A 2 óra vicc, pont annyit ér mint a nulla, esetleg annyival rosszabb, hogy majd mindenki belefut véletlenül néhányszor. :)
A 4 óra hasonló, alvásra nem elég, taktikázásra túl rövid, csak megtöri a játék menetét.
Mint láthatjátok a "10 óra" már nincs is a lehetőségek között, így Gammásoknak könnyebb dönteni(ott jelenleg 7 óra a bónusz).
Uff
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a 8 óra bőven elég.De ez tarson este 10-től regel 6-ig.Ennyi idő elég ihenni mindenkinek.A másik dolog hogy vannak olyan játékosok akik dolgoznak és családjuk van.Tőlük azért nem várható el hogy még éjjel is játszanak hogy meg tudják védeni a városukat.Persze ez egyébként egy nehéz kérdés mert nagyon sok korosztály játszik és mindenkinek más az életvitele.De szerintem ez az időtartam a legideálisabb.Még este is lehet támadni és korán reggel is ha valaki ezt szereti.
 

DeletedUser1598

Vendég
Én láttam már 10 és 60 éves játékost is, tehát mindenki maga döntse el, hogy van-e a játékra annyi ideje, hogy ne foglalják be. Az éjszakai bónusz szerintem még mindig nem kell, nem győztetek meg. Bár abban igazatok van, hogy azoknak, akik nem éjjeli baglyok, esélyt ad.
 

DeletedUser

Vendég
Így van.Az esély pedig mindenkinek jár.Én szeretek nyugodtan aludni és nem azon agódni hogy amíg én pihenek addig valami fanatikus elfoglalja a városaimat.Mert ez tény,van pár fanatikus ebben a játékban.És elenük így van némi esély.
 

DeletedUser

Vendég
Én láttam már 10 és 60 éves játékost is, tehát mindenki maga döntse el, hogy van-e a játékra annyi ideje, hogy ne foglalják be. Az éjszakai bónusz szerintem még mindig nem kell, nem győztetek meg. Bár abban igazatok van, hogy azoknak, akik nem éjjeli baglyok, esélyt ad.

Csak egy apróság: így tudod mikor alszanak az emberek. :D
Az éjszakai baglyok(én is az vagyok) is alszanak valamikor, tehát ez nem a hosszát befolyásolja a bónusz-igénynek, hanem a kezdetét.
Hangsúlyoznám: ha túl sokat vagy aktív, előbb-utóbb szemet szúrsz a szupportnak, ez pedig következményeket jelent.

Az éjszakai bónusz hiányának két esetben van létjogosultsága. Az egyik eset amikor többen visznek egy fiókot. Ez a Grepolisban nem engedélyezett.

A másik a Speed-server esete. A 3 as sebesség, még kétszeres egységsebességgel együtt is nagyon messze van a speedserver-től.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a 8 óra az sok, jobb lenne a 6 óra.
(00:00-06:00-ig)
 

DeletedUser

Vendég
A legjobb napi bontás, amit itt is be kéne tartani:
(szerintem a dőlt betűs részt mindenki ismeri :))

8 óra munka,
-> munka​
8 óra pihenés,
-> ALVÁS (éjszakai bónusz!)​
8 óra szórakozás
-> grepolisozás

:):)

mondjuk azért napi 8 óra grepolis kicsit sok...
 

DeletedUser

Vendég
8 óra!

8 óra a legjobb, mindenkinek ad esélyt a fejlődésre és nagyobb biztonságban érezheti magát.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, a 8 ora semrossz, viszont, aerintem az is meghartarozo, hogy mikor van ez.
En speciel nagyon kivagyok a 22.00tol valo ejszakai bonusz miatt, meg attol is, hogy 06.00ko vegzodik.
06kor csak a parasztneni kel fel, hogy a tyukjait megetesse... 00.00ig pedig a jatekosok zome aktiv. pont a 21-00 periodusban, tehat ha 8 ora, akkor szerintem csak 00-08
 

DeletedUser

Vendég
A játékosok nagy része dolgozni jár, ráadásul 8 órára. És még indulás előtt ránéznek a városkájukra, pont úgy, mint a parasztnéni a tyúkjaira :)
 

DeletedUser

Vendég
de reggel 6kor? az emberek 8-10-re mennek dolgozni altalaban... - 7-9 kor tudnak ranezni falvaikra. bar nemtudom... en nem nagyon szoktam reggel villagewatchot tartani, viszont este egesz sokaig itt vagyok, es aszovetsegeseim is inkabb a 21-02 periodusban onlinek..
 

DeletedUser619

Vendég
Én még mindig a 00-06-ra vagy a 23-07-re voksolok. Most is arra várok, hogy lemenjen az éjszakai bónusz és foglalhassak. Ez nagyon idegölő.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A szavazás 2010.08.15-én 18:00-kor lezárul. Addig adhatjátok le a voksotokat, ha még nem tettétek meg.

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent