Új világ - éjszakai bónusz

Éjszakai bónusz hossza

  • 8 óra

    Szavazatok: 176 62,9%
  • 6 óra

    Szavazatok: 57 20,4%
  • 4 óra

    Szavazatok: 8 2,9%
  • 2 óra

    Szavazatok: 4 1,4%
  • ne legyen

    Szavazatok: 35 12,5%

  • Összes szavazó
    280
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Moira

Ex-CM
Mivel új világ indul, érdekel néhány dologban a játékosok véleménye.

Milyen hosszúnak kellene lennie az éjszakai bónusznak?
 

DeletedUser1598

Vendég
Szerintem felesleges, mert az éjszaka nem csak az egyik félt "vakítja el", hanem mindkettőt. Ha az egyiknek van éjszakai bónusza, akkor a másiknak miért ne legyen? Nem értem a logikát abban, hogy miért csak az egyiknek van...
 

DeletedUser

Vendég
Mert akkor egyiknél sem lenne. :) 100 - 100 = 0
pl.: támadó csaptok megbotlanak a sötétben, míg a városfalon lévők könnyedén lelőhetik őket.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
És ha megbotlik egy támadó, de a védő a sötét miatt nem veszi észre? :)
Erre akarok kilyukadni...
 

DeletedUser

Vendég
az éjszakai bónusz arra szolgál, hogy az olyan játékosoknak jelentsen némi hátrányt, akik azt kihasználva támadnak, hogy az ellenfél biztosan alszik és így nem tud segítséget hívni. szerintem éjszakai bónuszra mindenképpen szükség van.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem is kell az éjszakai bónusz, de lehetne rövidebb, mert 7 óráig tartó nekem kicsit sok, 6 órakór lazán benne lenne szerintem nem 1 ember, én nem 1X az éjszakai bónusz miatt vártam a támadással reggel
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen fölösleges az éjszakai bónusz!
Kicsit nagyobb a veszteség !
De ugyan úgy támadunk! Mintha nem is lenne!
Csak a kicsiket fogja vissza !
 

DeletedUser

Vendég
A baglyoknak kedvez, a korán kelőknek nem a bónusz.

De ha mondjuk hajnali 2től 10ig van az a 8 óra, akkor felőlem mehet az is :)
 

DeletedUser619

Vendég
Szerintem is 00.00-06.00-ig. És ezt a beta-n is bevezethetnénk. Én is vártam már többször, hogy reggel támadni tudjak.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem sem feltétlen barát az éjszakai bónusz. Koránkelő bagolyként :)
 

DeletedUser1095

Vendég
Az éjszakai bónusz mindenkit véd és hátráltat egyben de szükséges!
 

DeletedUser

Vendég
Egyértelműen védeni kell azokat a játékosokat, akik nem grepolisoznak a nap 24 órájában
 

DeletedUser

Vendég
Aki igazán támadni akar úgyis támad. Bevállal egy kis + veszteséget és biztosra mehet.
Az éjszakai bónusz csak a profiknak kedvez mivel a kezdők úgy gondolják, hogy biztonságban lesznek éjszaka, mig valójában ilyenkor a legkönnyebb támadni mert a bónusz tudatában nem vigyáznak:D

Amúgy meg ha nagyon kell támadni akkor úgy időzítem, hogy a bónusz vége után 1 perccel csapódjon a támadás.
 

DeletedUser

Vendég
Az éjszakai bónusz jó

Én szeretem az éjszakai bónuszt.

Szerintem jó az este 10-től reggel 8 óráig. A Bétán vagyok fent csak, de ott a 12 órás foglalási idő ellenére is nem kedvez sem az éjszakai baglyoknak sem a 21:58-kor érkező kolónoknak. Mind a két időpont hívei közül vannak a TOP játékosok között.
Az éjszakai bónusz célja, hogy ne kelljen izgulni feltétlenül egy éjszakai lerohanástól tartva. Ez főleg a játék korai szakaszában fontos, 20 feletti város létszámnál már nem érdekes, ha egy várost elvesztesz, mert ép nem vagy fent, főleg, hogy addigra már kialakultak az erőviszonyok.
A foglalások viszont az éjszakai vadászoknak így izgalmas, mert ha a célpont rá szokott nézni munkába menet előtt még egy pillanatra a városára, akkor legalább a milíciát behívhatja, de a tapasztalat az, hogy viszont nincs ideje senkitől se segítséget kérni. A várost felmentő akciók elindulhatnak.
Ezzel szemben a 21:58-as érkezésnél nagyon pontosan be kell időzíteni előre a felmentő akciót, ha meg akarjuk menteni a várost, de a támogatások küldésére nagyobb eséllyel van lehetőség. Hiszen a kolón érkezése alatt szinte mindenki fent van, a 16-22 órás csúcsidőben.
A bejáratott farmokat már lehet éjszakai bónusszal is farmolni, én már a 2. héten is farmoltam őket a szerver elején, nem para.
Én az eddigi éjszakai bónusz megtartásának híve vagyok. Az éjszaka alvásra való, nem arra, hogy óránként felkelj, és lefarmold a környéket. Az éjszakai vadászok így is egész este indítják a söprő seregeket meg a védőket a reggeli foglaláshoz, és nem kell nekem bemutatni, milyen álmos lesz utána egész nap az ember. Szerintem akkor érdemes csak kizárni az éjszakai bónuszt, ha egy super gyors szervert indítanak, ahol nagyon gyors a katonák visszaépítési ideje, és megéri nagyon nagy területet farmolni, mert mondjuk egy nap alatt ki lehet építeni egy fullos sereget. De a bányák termelése nem ehhez mért. Így nagyon kihozná azt, ki mennyire farmolja a környékét.
 

DeletedUser

Vendég
Szeritem ne este 10-től legyen mert most is itt van 10 őra hanem inkább leyen éjféltől 6-ig az elég
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent