Új Isten: Hermész

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló:

Egy új istent,Hermész-t találtam ki,remélem el fogja nyerni a tetszéseteket.

Jelenlegi állapot:

Nincs ilyen a játékban.

Leírás:

Hermész,Zeusz és Maia nimfa gyermeke, az istenek hírnöke a görög mitológiában. Ez volt legfontosabb rangja, de emellett ő volt a pásztorok, utazók, kereskedők, az ékesszólás, irodalom, az atlétika és a tolvajok védelmezője. Ezek mellett közismert volt az olümposziak között furfangjáról és ravaszságáról. A költészetet sem vetette meg, és ezért Apollón egyik legközelibb barátja volt.

Varázslatai:

Hermész sípja: A nyájak,és az emberek összegyűlnek,és könnyebben biztosítják a város ellátását!

Hatás: A város 300 fát,450 követ,és 300 ezüstöt kap Áldás szükséglet: 50 Időtartam: Azonnal

Utóírás: Azért kap kőből sokat,mert a Hősök Világa kivételével nem lehet követ varázsolni!

Városra varázsolható!

Hermész Szárnyas csizmája: Hermész a katonák után suhan,és visszahívja őket!

Hatás: Az úton levő támogató/támadó csapatokat visszahívja Áldás szükséglet: 200 Időtartam: Azonnal

Utóírás: Biztos sokan jártunk már úgy,hogy küldtünk egy támadást/támogatást,de végül nem vettük hasznát,vagy nem kellett volna elindítani a katonákat,így ezt nem csak 10 perccel az egységek elküldéséig lehet visszavonni,hanem bármikor,az áldás segítségével!

Mozgásban levő egységekre varázsolható!

Hermész Aranykardja: Hermész,Aranykardja erejével ruházza fel egységeidet!

Hatás: Minden harci ereje 30%-kal nő Áldás szükséglet: 300 Időtartam: 12 óra

Utóírás: Így a prémium nélkül játszó játékosoknak is erősödhetnek egységeik!Egy játékos összes egységére vonatkozik,de a játékosnál állomásozó támogatásban levő egységekre nem!

Játékosra varázsolható!

Hermész közbeavatkozása: Hermész beszélt az istenekkel,és az istenek jó oldalukat mutatták

Hatás: Az áldás-termelés 50%-kal nő Áldás szükséglet: 450 Időtartam: 12 óra

Utóírás: Így a prémium nélkül játszók is élvezhetnék a több áldást,egy kis ideig!Egy játékos minden istenére vonatkozik!

Játékosra varázsolható!

A VARÁZSLATOK EGYES JÁTÉKSEBESSÉGRE VONATKOZNAK!

Mitológiai egységei:

Éidász: A szemérmetes becsületérzést megszemélyesítő lények, akik Hermész által érkeztek földre, hogy rendet,és békét teremtsenek az emberek világában!

Harci értékei:

Támadó(Ütőfegyver): 100 Védő: Ütőfegyver ellen: 500 Szúrófegyver ellen: 500 Táv. fegyver ellen: 500

Áldás szükséglet: 200

Népesség szükséglet: 40

Műropeia: Hermész leghűbb, és legbátrabb szárnyas lényei, akik életüket a harcra, és a győzelemre tették fel!

Harci értékei:

Támadó(Szúrófegyver): 1200 Védő: Ütőfegyver ellen: 150 Szúrófegyver ellen: 50 Táv. fegyver ellen: 100

Áldás szükséglet:400

Népesség szükséglet: 60

Visszaélések megelőzése:

Nem lehetne ezzel az istenséggel visszaélni!

Vázlatrajzok:

Hermész: jFQj.jpeg

Éidász: jFSP.jpeg

Műropeia: jFVG.jpeg

Érvelés:

Szerintem mindenki örülne egy új istennek,így nem csak azok élvezhetik az új isteneknek a "varázsát",akik a Hősök Világára regisztráltak,hanem a többi játékost is megérinti kicsit a játék pörgőssége,változatossága!Másrészt sok újdonságot hozna Hermész!

Nyilatkozat:

Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem

Nagyon sokat dolgoztam ezen,és kérlek ne szóljátok le!Minden észrevételt,megjegyzést szívesen fogadok,legyen az pozitív,vagy negatív!

Remélem elnyeri a tetszéseteket!

Tisztelettel
Crazy Warrior
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Várom a többi játékos hozzászólását is,kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jó az ötlet.

Viszont szerintem játékosra ható áldást nem vezetnek be. Azokon javasolnék némi módosítást.
Illetve a mitológiai egységeknél hiányzik még a lakosság/nyersanyagszükséglet.

Az időtartamos áldások hatása az adott ideig egyébként 1-es szerversebességre vonatkoznak?


Viszont az ötlet szépen kidolgozott és némi módosítással elfogaható is. Támogatom :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm,a népességszámot is beleírtam!

És a varázslatok minden serversebességen ugyan annyi idejűek lennének!

És miért elleneznék azt,hogy egy játékosra lehessen varázsolni?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszik az ötlet DE:a support azt mondta, hogy egy ideig nem lesz új isten
 

DeletedUser

Vendég
Persze,azt mondják,de ötletnek szerintem akkor is jó!

És ki tudja,lehet,hogy a cégnek az egyik pillanatról a másikra változik meg a véleménye,és ki tudja,lehet hogy 1 hónap múlva,már Hermészt imádhatjuk :)
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen gyorsan nem gyártják az isteneket, szerintem a "jóideig" annyit jelent, hogy a következő nagyobb frissítésig. Azt viszont megjegyezném, hogy nincs olyan áldás tudtommal, ami szerversebességtől függetlenül ugyanannyi ideig tart mindenhol. Nem is lenne értelme, hisz a szerverek sebessége direkt az ilyenek miatt különbözőek.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm,a játéksebesség szerint módosítottam a varázslatokat!
 

DeletedUser

Vendég
Annyi megjegyzés még (bár nem teljesen tartozik ide, emiatt bocsi), hogy tudtommal az egyetlen olyan idő, amit egyáltalán nem befolyásol a szerversebesség, az a városalapítás. Az tudtommal egységesen 24 óra mindenhol.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,és tényleg nem ide tartozik :)

A varázslatok idejét módosítottam,és egyes szerversebességre értendőek!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm,a népességszámot is beleírtam!

És a varázslatok minden serversebességen ugyan annyi idejűek lennének!

És miért elleneznék azt,hogy egy játékosra lehessen varázsolni?

Igazából azért ellenzem, mert ez sokkal nagyobb hatású lenne. Jelenleg minden áldást egy városra/támadásra lehet küldeni, legfeljebb bizonyos mértékig hat az egész játékosra, gondolok itt Artemisz "támadásgeneráló" áldására :)
Azokat szerintem le kéne kissé redukálni, hogy nagyjából annyira legyen jó, mint a többi áldás.

A Hermész Aranykardja ha egy városra vonatkozna, szerintem pont megfelelő lehet.
A Hermész közbeavatkozását azt nem tudom hogy lehetne megoldani. Meg ugye ettől Hermész áldása is gyorsabban termelődne, ami egy kissé logikátlan, esetleg ez helyett lehetne valami. Vagy valahogy úgy átalakítani, hogy hasznosan ki tudja fejteni a hatását.
 

DeletedUser

Vendég
Most egyenlore varjunk,mert emailben elkuldtem egy uzenetet az innogamesnek,amiben meg leirtam par dolgot,es most varok visszajelzesukre!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Crazy Warrior.

Az ötlet, nagyon jó!! Köszönjük szépen, az áldozatos munkád, elismerésem. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jó! Még talán a nyersanyag-adós varázslatot változtatnám át egy picit, mondjuk sima kőre. Ilyen áldás már van, Héra esküvője! Ez ugyanaz, csak jobban megéri. Szerintem jobb lenne, ha ennyi áldáspontért kaphatnánk 1000 követ.
Az áldáspont-növelő is jó lenne, viszont ne ekkora arányban, mármint ne 50%-ban, mert az túl sok. Például összesen, több várossal 30 az áldáspont-termelés. Ha egyszer berakom ezt a varázslatot, 45 lesz a termelésem, és 12 óra alatt már megint összejön annyi, hogy kijöjjön még egyszer erre a varázslatra... ergo a Főpapnő elveszítené az értékét! Ha egy picit kevesebb lenne a bónusz, például 20%, jobb lenne, mivel a főpapnőt is megérné megvenni, de azért adna is némi pluszt a varázslat.
Az InnoGames nem hiszem, hogy olyasmibe belemegy, ami a bevételét csökkentené, viszont ez a varázslat teljes mértékben a főpapnő "ellensége" lenne, ekkora bónusszal! :) Senki nem venne ezért prémiumot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az ötlet egész jól ki van dolgozva, bár egyelőre biztos hogy nem lesz új isten, és feltehetőleg nem te vagy az egyetlen aki ezzel már előjött, ha mégis úgy döntenének hogy bevezetnek egy 6. istent, akkoris lenne bőven választék még az istenek között.

Másrészről meg akkor ezt a hősökön is be kellene vezetni, és 7 isten már lehet hogy kicsit sok lenne.
Az ötletet persze támogatom, csak egyelőre nem sok jövőt jósolok neki.
 

DeletedUser7681

Vendég
Szerintem egy kiváló ötlet! Egy új isten csak izgalmasabbá tenné a játékot!!:)
 
Fent