Keresési eredmények

  1. Hermész próbái - 1. rész

    Hádész a megfejtés Sestos világ Ködszerzet
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések.

    Szervusz Uram. Nincs csoportosítva. A fővezérem mondta, használjam az F5 billentyűt s azzal sikerült "belépnem" a városba. Átnevezném egy városomat; Guy Fox nevű városomat átnevezném Akko - ra s nem sikerül... mindig visszaáll Guy Foxra a bal felső sarokban lévő fülben, a ranglistán és a...
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések.

    Szervusztok Elfoglaltam egy szellemvárost viszont nem tudok semmit sem csinálni benne - építkezni, kereskedni, katonákat gyártani.... A jelentésben ott van, hogy elfoglaltam... Köszönöm a segítséget. Üdv Mistborn
  4. idő

    Köszönöm, nem gondoltam volna, hogy ennyire lassú.
  5. idő

    Szia. Az alpha világon a városomban nagyon hosszú az építés idő, 18-as szintre akarom építeni a szenátust és kb 8 óra 20 perc az építési idő. Minden épület építésénél már 9-10-12 órákat kell várnom. A nyersanyagtermelésem is nagyon alacsony... Reméltem magától rendbe jön.... Tisztelettel...
  6. Játékkal kapcsolatos kérdések.

    szőke ciklon Szép jó reggelt kívánok. A kérdésem, hogy van egy szőke cyklon88 nevű város a szigeten ahol vagyok s vanegy másik város egy szigettel feljebb ugyanezen néven. Támadnom nem sikerült mert le van tiltva. Bocsánat a hosszú kérdésért... a két város egy idő után át fog alakulni...
  7. Prémium fiók

    Szia. Megint én, a kérdésem csak annyi a meglévő aranynak szokása eltűnni? Mindkét szerveren volt 180 aranyam a gamma szerveren lévőt felhasználtam kalmárra s csökkentettem egyszer az időt, maradt 60. Az alpha szerveren lévőt most akartam felhasznáéni s már csak 60 arany maradt..... Már...
  8. Prémium fiók

    prémium Sziasztok. A kérdésem az lenne az alpha és a gamma világban ugyanazon néven megyek, s amikor veszek 180 aranyat a gamma világra az alpha- n lévő karakterem is kap 180 aranyat, ez természtes? - vagy más néven kellett volna karaktert csinálnom - a másikat nem akarom prémiumozni...
Fent