Keresési eredmények

  1. Abbahagytam egy életre, nincs ennek már értelme

    Sajnálattal látom, hogy ez az egész játék mivé fajult, nem is hiszem játszom valaha még. Legózik csak mindenki, a harci pontokat meg abból szerzik, hogy kilépnek a szövetségből és egymáson ölik le a katonákat. Fórumon beszélgetés nincs, emberi szót várni képtelenség. Mondjuk ezek nem is emberek...
  2. Hősök.

    Lehetne olyan hős, ami a szerencsét mindig pozitívban tartja, és fejlesztésével adná a százalékot nem pedig random.
  3. Kibeszélő: Új világ, Május

    Mikor lesz event megint és milyen?
  4. Deimosz

    Annyi kiegészítésként és lezárásként, hogy Deimosz képesség-ellentéte Leonidas, de míg D. 120 érme, addig L. 110. Érthető persze, támadni szubjektív, míg védeni várni objektív, nem úgy generál hp-t hogy amikor kell.
  5. Deimosz

    Nem találtam pontos leírást. Azt írja minden egységtípusra 5,5% pluszot ad támadásnál. Ez hajókra és mitológiai egységekre is vonatkozik? Elvileg az kellene hogy legyen, mert ezt írja: minden egységtípusra. Csakhogy akkor Urephon pl. gagyi. Javítsátok Deimosz leírását ha csak szf-re érvényes...
  6. Kibeszélő: Új világ Június

    Előreláthatólag mikor tervezitek indítani? Nem szeretek egyszerre több szerveren játszani, de ha ezt így dobjátok, muszáj lesz jelen lennem ott. Majdhogynem ideális nekem. Szövetségi létszám sok.
  7. Kibeszélő: Új világ Június

    Egy 2-es sebességű szerveren az ember kétszer is meggondolja, kit, hol és miért támadjon. Az egységeket időigényesebb visszaképezni. Arannyal meg lehet oldani mindent persze, de sokkal többe kerül anyagilag az illetőknek. Így nem biztos, lenne kedve állatkodni bizonyos prominens személyeknek, és...
  8. Kibeszélő: Új világ Június

    Egyik opció sem a legjobb az én számomra, de a D-én gondolkodtam el még a legjobban, csak hát az utolsó szerver, Lató is csodás. Mindenesetre én azt gondolom, egy lassú szerver elkelne, ahol az állatkodások annyira nem okoznának örömöt a sok pszichopata szadista majomnak, és a stratégiai...
  9. Csodák

    Kérdésem, ami bár szövegértés alapján tiszta, de szeretném teljesen azzá tenni: A világcsodák korába lépve, s ahol az épül, ha egy szövetségi társ várost veszít, elveszti a csoda a nyersanyagmennyiségét. Ezt hogyan kell elképzelnem? Nem csodáztam még. Csak az azon szigeten levő városok, vagy a...
Fent