Csodák

Peti1981

New Member
Kérdésem, ami bár szövegértés alapján tiszta, de szeretném teljesen azzá tenni:
A világcsodák korába lépve, s ahol az épül, ha egy szövetségi társ várost veszít, elveszti a csoda a nyersanyagmennyiségét. Ezt hogyan kell elképzelnem?
Nem csodáztam még.
Csak az azon szigeten levő városok, vagy a szövetség bárhol elhelyezkedő városa is számít ebben?
Csak a világcsoda bővítésénél léphet ez életbe?
Tehát ha mondjuk épp folyik 5-ös szintről a 6-osra a bővítés?
Mi történik olyankor, ha valaki kiválik a szövetségből, de nincs csodázós területen levő városa?
Csatlakozni a szövetséghez aki csodát épít épp, von valami következményt maga után?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet még kiegészítem, folytatom a kérdést.
 

zola08

Member
k..va rég csodáztam már így fin@om sincs pontosan mik hogy vannak de ha csodaszigetes ember kilép a szöviből vagy várost veszít akkor megáll az éppen fejlődő szint pl 5-6-ra illetve ha éppen megvan egy szint pl 8-as és töltik a nyersit már kövire akkor 1 szintet zuhan és amíg nincs meg a város(ok) addig nem is folytatható folyamat.
Ha belépsz egy szövibe ahol épül a csoda a csodázás korában akkor 3 teljes napig nem küldhetsz nyersit bele (és talán még gyorsítani sem tudod az építkezést az összes isten 400-as áldásából egyszerre)
Ha valakinek nincs csoda szigeten városa és kilép akkor asszem semmi nem történik de belépéstől 3 napig nem fog tudni ugye nyersizni.. Továbbá ha jól emlékszem csak azok számítanak bele a problémás városvesztésbe ami csak csoda szigeten történik meg


Rem tudtam valamit segíteni, ha valamit rosszul írtam majd valaki okosabb kiegészít köszii.
 

Hil3rid

Moderator
a Grepolis csapata
Senior Game Master
Game Master
Kérdésem, ami bár szövegértés alapján tiszta, de szeretném teljesen azzá tenni:
A világcsodák korába lépve, s ahol az épül, ha egy szövetségi társ várost veszít, elveszti a csoda a nyersanyagmennyiségét. Ezt hogyan kell elképzelnem?
Nem csodáztam még.
Csak az azon szigeten levő városok, vagy a szövetség bárhol elhelyezkedő városa is számít ebben?
Csak a világcsoda bővítésénél léphet ez életbe?
Tehát ha mondjuk épp folyik 5-ös szintről a 6-osra a bővítés?
Mi történik olyankor, ha valaki kiválik a szövetségből, de nincs csodázós területen levő városa?
Csatlakozni a szövetséghez aki csodát épít épp, von valami következményt maga után?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet még kiegészítem, folytatom a kérdést.
Csodákat olyan szigetekre lehet letenni, ahol minden város a szövetséged birtokában van ( A szellemvárosok nem képeznek akadályt ). Ha ezen a szigeten veszít valaki várost, vagy lép ki a szövetségből ( tehát már nem minden város a szövetséged birtokában lesz ), akkor vesznek el a nyersanyagok. Ha olyan helyen veszít várost ahol nincs csoda, az semmit nem számít ilyen szempontból.
Csatlakozás egy szövetséghez amelyik épp csodákat épít a szövetséget nem befolyásolja, azonban a játékos aki csatlakozott egy ideig nem tud segíteni a csodaépítésben.
 
Fent