Deimosz

Peti1981

New Member
Nem találtam pontos leírást. Azt írja minden egységtípusra 5,5% pluszot ad támadásnál. Ez hajókra és mitológiai egységekre is vonatkozik?
Elvileg az kellene hogy legyen, mert ezt írja: minden egységtípusra.
Csakhogy akkor Urephon pl. gagyi.
Javítsátok Deimosz leírását ha csak szf-re érvényes.
Aztán rájöttem hogy védekezésben nem segít, ezért van hogy tényleg minden egységtípusra érvényes a támadása; törölhető ez a téma.
Már ha lehet, én nem találom hol lehet.
 
Utoljára szerkesztve:

zola08

Member
Minden féle támadásban adja azt a %-ot ahanyas szinten van éppen szóval ha kardosok mellett véletlen elküldöd akkor rájuk teszi.
Urephon nem gagyi mert az a mitokra ad csak de ha küldesz 2 városból egyszerre mito támadást mind2-n tudsz + / attackot küldeni hőssel ami azért jó tudni lenni..
Nem mind1 hogy 100 griff megy 20-as deimossal és még 100 hős nélkül vagy urephonnal megy a másik 100 is és máris olyan akkor mintha 115 griff menne ha 20-as a hős :D
 

Peti1981

New Member
Annyi kiegészítésként és lezárásként, hogy Deimosz képesség-ellentéte Leonidas, de míg D. 120 érme, addig L. 110. Érthető persze, támadni szubjektív, míg védeni várni objektív, nem úgy generál hp-t hogy amikor kell.
 

Hamilton

New Member
El kellene dönteni, h az új évi béke meddig tart. Több idő pont van egyszerre megadva! Természetesen kommentelni se lehet, h a hiba jelezhető legyen.
 
Fent