Legutóbbi tevékenység

  • oldfox
    oldfox így reagált minden bejegyzésére a(z) meghívó témában: Like Like.
    https://support.innogames.com/kb/Grepolis/hu_HU tessek :)
  • minden
    minden válaszolt a meghívó témában.
    https://support.innogames.com/kb/Grepolis/hu_HU tessek :)
  • w4doc így reagált minden bejegyzésére a(z) meghívó témában: Like Like.
    Tovabbitva a mestereknek .
  • w4doc válaszolt a meghívó témában.
    Kérhetek egy kis segítséget abban, hogy a support felületet hol találom meg? Köszönöm!
  • oldfox
    oldfox válaszolt a meghívó témában.
    Kérlek ezzel a support felületen keress fel minket!
  • minden
    minden válaszolt a meghívó témában.
    Tovabbitva a mestereknek .
  • w4doc létrehozta a(z) meghívó témát a(z) Bugok és hibák fórumban.
    Világ: TAGEA Böngésző: Chromium, Firefox, Vivaldi Hiba általános leírása: Napok óta ha meghívót próbálok létrehozni hivatkozással...
  • zola08 így reagált Bazsiur bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában: Like Like.
    Sokat játszom telóról,böngészősen is,nem szokott komolyabb gondot okozni az event használat telón. Olyankor nem látszik az eventes...
  • w4doc válaszolt a Kérdések témában.
    Sziasztok! A TEGEA világban nem tudok meghívót kérni. Napok óta azt hajtogatja, hogy nem tud meghívót létrehozni, próbáljam később... Én...
  • Bazsiur válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Sokat játszom telóról,böngészősen is,nem szokott komolyabb gondot okozni az event használat telón. Olyankor nem látszik az eventes...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Sajnálom :( és nincs mit, max azt tudom javasolni amit mi csináltunk a haverokkal mikor nem volt gép vagy valami, akkor mobilon be a...
  • zola08 így reagált walker 1 bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában: Like Like.
    Sajnos nem látom! Akkor ez is kuka..! Köszönöm szépen a segítséget!
  • walker 1 így reagált zola08 bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában: Like Like.
    Csak böngészőn keresztül fogod tudni használni, ha az új mostani applikációban nem látod az eventet (legalábbis én más opciót nem tudok)
  • walker 1 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Sajnos nem látom! Akkor ez is kuka..! Köszönöm szépen a segítséget!
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Csak böngészőn keresztül fogod tudni használni, ha az új mostani applikációban nem látod az eventet (legalábbis én más opciót nem tudok)
Fent