Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

Hamilton

New Member
A játékban megjelent leírás alapján -még az indulása előtti leírás alapján-, nem ez az event lesz.
Sokkal inkább a grepolimpia jellegü.
a név alapján is -henolympia-
és a leírás alapján is.
"
legjobb sportolóit állítja szembe az isteni csirkékkel.
Eddzétek a sportolóitokat, és versenyezzetek négy izgalmas versenyszámban,
"
 

walker 1

New Member
Sziasztok!
Én telón játszom. Nem sikerül +találnom a Mitikus tyúkot! A takarmány gyűlik de etetni nem tudok. ;(
Kérlek segítsetek!
 

zola08

Member
Sziasztok!
Én telón játszom. Nem sikerül +találnom a Mitikus tyúkot! A takarmány gyűlik de etetni nem tudok. ;(
Kérlek segítsetek!
Csak böngészőn keresztül fogod tudni használni, ha az új mostani applikációban nem látod az eventet (legalábbis én más opciót nem tudok)
 

zola08

Member
Sajnálom :( és nincs mit, max azt tudom javasolni amit mi csináltunk a haverokkal mikor nem volt gép vagy valami, akkor mobilon be a sima böngészőbe és az event erejéig beléptünk és utána azt hagytuk is, mert macerásabb lett volna onnan játszani mint appból. Ez egy alternatíva amit mi alkalmaztunk a hosszú ideje fennálló problémára amit illő lett volna már eszközölni. Ha esetleg nincs rá lehetőség valamilyen csoda folytán akkor nem tudok már mást javasolni sajnos :( Nem egy barátom játszott csak telefonról de mindig sikerült az eventet is csinálniuk mellette. (nem olyan húúú de nagy de legalább működő képes, max ha elsőre nem adja be akkor frissíteni kell és újra próbálni, mert ilyen bugot gépen is szoktam tapasztalni XDD)
 

Bazsiur

New Member
Sziasztok!
Én telón játszom. Nem sikerül +találnom a Mitikus tyúkot! A takarmány gyűlik de etetni nem tudok. ;(
Kérlek segítsetek!
Sokat játszom telóról,böngészősen is,nem szokott komolyabb gondot okozni az event használat telón.
Olyankor nem látszik az eventes ikon,ha állítva van a képernyő,mert letakarja az építési lista,épp hogy látszik belőle egy kicsi.Fordítsd el a telót 90°-al,akkor látszania kell.
Még olyan megesik hogy hiába kattol rá az ember,nem történik semmi,ilyenkor az oldal frissítése után megoldódik.
Remélem segített.
 

walker 1

New Member
Sokat játszom telóról,böngészősen is,nem szokott komolyabb gondot okozni az event használat telón.
Olyankor nem látszik az eventes ikon,ha állítva van a képernyő,mert letakarja az építési lista,épp hogy látszik belőle egy kicsi.Fordítsd el a telót 90°-al,akkor látszania kell.
Még olyan megesik hogy hiába kattol rá az ember,nem történik semmi,ilyenkor az oldal frissítése után megoldódik.
Remélem segített.
Köszönöm szépen a kielégítő választ.
 

jeff hardy

New Member
A játékban megjelent leírás alapján -még az indulása előtti leírás alapján-, nem ez az event lesz.
Sokkal inkább a grepolimpia jellegü.
a név alapján is -henolympia-
és a leírás alapján is.
"
legjobb sportolóit állítja szembe az isteni csirkékkel.
Eddzétek a sportolóitokat, és versenyezzetek négy izgalmas versenyszámban,
"
gratu haver te lettel aprilis bolondja
 
Fent