Legutóbbi tevékenység

  • Ivar
    Ivar válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    szia uram, bejgli recept érdekel? (Hunga fórumról loptam)
  • Ivar
    Ivar válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Az elsődleges az lenne, hogy legyen valamilyen támadó bónusz. Pl olyasmi mint carphin. Ha ez nem kivitelezhető akkor akár csak 1 egység...
  • tralalas válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    Ne járasd már magad tovább,senkit nem érdekelnek a litániák, otthagytad az egész csapatot,konfiddal ki akartál ba..ni, aztan jössz...
  • phoibosapollon válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    Ja igen, eszembe jutott közben mi kapcsán merült fel a belsőnkön a magánéletem. Feldobtad, hogy menjünk át a Sionba, vannak ott...
  • phoibosapollon válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    Egybefűzök két választ is. Először is köszi Kompa, hogy hozod a témát, bár azt hittem ha lesz folytatása ennek a posztnak az az lesz...
  • tralalas válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    Jolvan kompa,domis csapatba lehetsz ha igy haladsz
  • Kompa72 válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    Nem félünk és nem fázunk, Tralalas a királyunk
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Én szívesen látnék 2 akár 3 várossal kezdhetős szervert ismét, magasabb áldás buffosat pl 150-200% áldás termelés stb... Ezeken felül...
  • zola08 így reagált Firpo bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Új világ Március témában: Like Like.
    Milyen kár hogy már nem látszódnak a szavazók mint első nap :( Ott jól látszott hogy support tagok is befolyásolják a szavazást...
  • Angel0316 válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    s Kedves Phoibosapollon törölték a posztom,nyilván kicsit feldult voltam azért mert hazugságokat írsz és itt menőzöl vele,de mellé...
  • oldfox
    oldfox így reagált Hil3rid bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Új világ Március témában: Like Like.
    Szerintem elég jól sikerültek a bónuszok most. B-re gondolsz ha jól sejtem. Ott egy kicsit különlegesebbet akartam, tekintve hogy...
  • Hil3rid válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Szerintem elég jól sikerültek a bónuszok most. B-re gondolsz ha jól sejtem. Ott egy kicsit különlegesebbet akartam, tekintve hogy...
  • Hil3rid válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    A discord szerverünket tudom ajánlani, ott kicsit egyenesebb a kommunikáció és leírtam mi a helyzet ezzel kapcsolatban. ( 6-a óta a D-n...
  • Firpo válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Milyen kár hogy már nem látszódnak a szavazók mint első nap :( Ott jól látszott hogy support tagok is befolyásolják a szavazást...
    • IMG_6237.JPG
  • jeff hardy
    jeff hardy válaszolt a Kibeszélő: Tegea témában.
    based comment ezis
Fent